דרוש מידע הגדרת לילה

חייקל שי

משתמש רשום
לצורך קבלת החזר לגבי טיפול מסויים מקופת החולים דרוש לצורך העניין אישפוז של 5 לילות.
ביצענו שירות וכשהגשנו בקשה להחזר הופתענו לגלות דחיה. בסיבת הדחיה מפורטת אין אישפוז רק של 4 לילות.
הופתענו כי בדו"ח שחרור מופיע אישפוז של 5 ימים לאחר בירור מול קופת החולים הובהר לנו כי לפי התקנון צריך 5 לילות ולא מספיק 5 ימים כך באמת מופיע בתקנון 5 לילות.
הענין הוא כי לאחר חישוב קצר הבנתי שיש לי אישפוז גם של 5 לילות כי אושפזתי בלילה. פניתי שוב לקופת החולים ושם אמרו לי שזה לא נחשב ללילה כיון שאושפזתי בשעה 1 בלילה ורק אם הייתי מתאשפז לפני 12 היו מחשיבים לי את זה ללילה אז הורידו לי את הלילה הראשון
מה אתם הייתם מפרשים כשאתם רואים בתקנון אישפוז של 5 לילות יבש. האם הייתם מכניסים את הלילה הראשון שהיא אחרי 12 או לא?
וכן אשמח לדעת למי אפשר לפנות בנידון כשמול קופת החולים ניסיתי ומיציתי.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
נציג קשרי לקוחות
נציב תלונות הציבור

ואם אין מענה נאות- אז מבקר המדינה.

חייקל שי

משתמש רשום
דיברתי אם קשרי לקוחות הענין הוא שהם טוענים שאחרי 12 כבר הם לא מחשיבים ללילה. וכששאלתי אותם איפה זה מופיע בתקנון אמרו לי שזה התקן איך שהם מחשיבים לילה וזה באמת לא מופיע בתקנון. השאלה אם אפשר בכל זאת משהו לעשות

חייקל שי

משתמש רשום
השאלה אם חוקית יש מה לעשות? כיון שבתקנון מופיע אישפוז לילה ולא מופיע מהי ההגדרה של לילה הם טוענים שאחרי 12 הם כבר לא מחשיבים לילה. וכשאני רואה את התקנון לילה אני מפרש אותה שגם אחרי 12 נחשב לילה

חייקל שי

משתמש רשום
העניין כי הבנתי מכמה אנשים שגם להם היה אותה סיפור. לפני האיומים של עזיבה וכו' אני שואל אם חוקי כשמופיע בתקנון יבש לילה הם יכולים לפרש את זה איך שהם רוצים?! כי לכאורה יש פה הטעיה כי אני הבנתי את זה אחרת

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
כל עוד אין הגדרה ברורה הם בהחלט יכולים לפרשן את הכתוב שיהיה לטובתם:(
ולכן אתם צריכים לחפש דרכים יצירתיות איך לגרום להם לשלם לכם את מה שמגיע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה