דרוש מידע הגדרות תא קולי בסלקום כשר

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי קו כשר של סלקום והגדרתי לו תא קולי. משום מה אם אין מענה - עובר לצליל תפוס, ואם המכשיר מכובה יש הודעה שלא זמין. אם כן, בשביל מה התא הקולי? להשלות אותי שאני לא אפספס שיחות מאנשים??

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בבקשה אף אחד לא יודע?? מדובר במספר של העסק ולקוחות ללא מענה! הפניית שיחות לא עובדת בקומה הכשרה . מה עוד אפשר לעשות??

אבן שלמה

משתמש מקצוען
תנסה להכנס להגדרות בטלפון: הגדרות. שיחה. הפניית שיחה. אז (תלוי במכשיר) יש את כל האפשרויות תפוס/לא זמין/אין מענה/עוד ותלחץ על כל אחד ואז יתן לך אפשרות לתא הקולי או למספר אחר ואז יתן לך לבחור אחרי כמה שניות שאין מענה אתה רוצה שיעבור להפניה. וזהו

בעיקרון כך זה אמור להסתדר, אם לא יתן לך לשנות או שלא יעבוד אחר השינוי א"כ זה בעייה מצד החברה, בהצלחה

סולפג' solfege

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תנסה להכנס להגדרות בטלפון: הגדרות. שיחה. הפניית שיחה. אז (תלוי במכשיר) יש את כל האפשרויות תפוס/לא זמין/אין מענה/עוד ותלחץ על כל אחד ואז יתן לך אפשרות לתא הקולי או למספר אחר ואז יתן לך לבחור אחרי כמה שניות שאין מענה אתה רוצה שיעבור להפניה. וזהו

בעיקרון כך זה אמור להסתדר, אם לא יתן לך לשנות או שלא יעבוד אחר השינוי א"כ זה בעייה מצד החברה, בהצלחה
תודה רבה. באמת בדקתי איתם ומשום מה התא הקולי היה חסום, הפנית שיחות עובדת רק בתוך הקומה הכשרה- א"א להפנות שיחה למספר לא כשר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה