הגדרות כרטיס קול - ראשוניות

• פותח הנושא Mencl
  • פורסם בתאריך

Mencl

משתמש רשום
שלום ותודה מראש למסייעים
אני חדש בתוכנת קיובייס, [השתמשתי עד היום ב-acid של sony ועוד תוכנות חינמיות שונות], ואני לא מצליח להשתלט על הגדרת הכרטיס קול. פעם זה עובד, ובפעם הבאה זה לא עובד.
המצב כעת הוא שמחובר כרטיס קול, ללא רמקולים, אלא רק אוזניות.
[קראתי כבר את כל המלל באתרים השונים, ועשיתי את הפעולות הפשוטות, ולפעמים זה עובד, ולפעמים לא, איך אני מפענח את הסוד.

ושוב תודה מראש למסייעים

Mencl

משתמש רשום
אוסיף עוד משהו,
לפעמים כשטענתי קובץ MIDI וקובץ AUDIO, כששמעתי את הAUDIO לא שמעתי את הMIDI, ולהיפך.

מה עושים ?

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
איזה כרטיס קול יש לך?????
התכנה קיובייס היא הפרוצה או קנויה???
התקנת בצורה נורמלית את הכרטיס או סתם חיברת בצורה פיראטית......
פשוט נראה לי לפי סגנון התקלות שאתה לא מגדיר את הכניסה בDEVICES...
כאשר אתה נכנס לקיובייס והכרטיס לא עובד תנסה ללכת לDEVICES ושם בDEVICES SETUP ישנן את הגדות הכרטיס..כומר דרך איזה כרטיס אתה משתמש.....
ושם אתה בוחר אם זה לא עוזר אבל הכרטיס מוגדר תבדוק אם הכרטיס עצמו פועל ואולי בהגדרות שלו הוא לא פועל או לא מונמך..... בעיקרון אם הכרטיס לא פועל גם לא תהיה לך אופציה לבחור בו.... אגב אם הפעלת את הכרטיס קול אחרי שהתכנה עובדת... הוא לא יעבוד...... ואם בנוסף לכל זה הוא עדין לא עובד תתקר לחנות שמכרה לך את הכרטיס קול והם אמורים לספק לך הדרכה.....
בהצלחה

Mencl

משתמש רשום
יש לי כרטיס קול LEXICON ALPHA , ותוכנת קיובייס חוקית שקיבלתי עם כרטיס הקול.
התקנתי את הדרייבר של הכרטיס, הגדרתי אותו בתוכנה, והוא עבד, ושוב לא עבד, וחוזר חלילה.
עדיין לא ברור לי מה ההגיון ומה הקריטריון מתי זה עובד ומתי לא.
אם יש מישהו שיכול לעזור, תבוא עליו הברכה.

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בעיה מוכרת עם הלקסיקון אלפא, באיזה גירסת קיוביס מדובר cubase 5 le?

Michal R

משתמש רשום
צר לי לכתוב זאת, אבל זאת בעיה לא פתירה של כרטיסי לקסיכון הזולים :(

e.ch

משתמש צעיר
אגב איך הכרטיס קול של אודיו פרוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה