הגדרה דונגל מוד בנסטיק

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שלום, יש לי נסטיק של dyanamode תומך דור 4.
הכל פועל כראוי, רק דבר אחד מציק לי:
בהגדרות אני מגדיר דולנג מוד, ואז אני מתחבר בקונקשין רגיל. רק לפעמים שאני נכנס למסך ההתחברות מופיע לי ויפי מוד (ואין זה סותר שאני צריך לעשות עדיין כונכשין כי אין לי במחשב מודם אלחוטי ניתקתי אותו) שאלתי האם כאשר הוא במצב ויפי מוד אחרים יכולים להתחבר אליי ולגלוש על החבילה שלי. ואיך זה משתנה לויפי למרות שבהגדרות זה דולנג מוד.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עקרוני מישהו יכול לגלוש אלא שיש סיסמא לרשת אלא אם לא שינית אותה והיא עדין ב 1234567890 אז יכולים לגלוש עליך

• תודה
Reactions: S.D

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
יש לך הסבר איך זה שזה הופך לויפי מוד לבד?
וכן האם לשנות סיסמא זה בהגדרות איך שכתוב סיסמא וריק שם?

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש לך הסבר איך זה שזה הופך לויפי מוד לבד?
וכן האם לשנות סיסמא זה בהגדרות איך שכתוב סיסמא וריק שם?
וייפי מוד אני גם שובר את הראש על זה
וסיסמא ,אתה אמור להכנס לניהול ולשנות סיסמא יש כאלו שזה בתוכנה ויש כאלו שזה ברשת עם כתובת

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
וסיסמא ,אתה אמור להכנס לניהול ולשנות סיסמא יש כאלו שזה בתוכנה ויש כאלו שזה ברשת עם כתובת
אתה יכול להסביר מה קורה בזמן שזה על ויפי מוד? זה גם משדר לאחרים (אם ירצו) וגם אני מתלבר דרך קונקשן רגיל?

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
אם שיניתי כאן זה בסדר? גם שיהיה ויפי מוד יצטרכו להקליד סיסמא ואז הסיסמת ברירת מחדל כבר לא תפעל להם כי שיניתי? או שזה סתם סיסמא להתחברות דרך התוכנה הזאת עצמה?
ללא שם.jpg

נערך לאחרונה ב:

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתה יכול להסביר מה קורה בזמן שזה על ויפי מוד? זה גם משדר לאחרים (אם ירצו) וגם אני מתלבר דרך קונקשן רגיל?
כן זה נהיה כמו ראוטר כל הסביבה קולטים רק שצריכים את הסיסמא

-אליה-

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם שיניתי כאן זה בסדר? גם שיהיה ויפי מוד יצטרכו להקליד סיסמא ואז הסיסמת ברירת מחדל כבר לא תפעל להם כי שיניתי? או שזה סתם סיסמא להתחברות דרך התוכנה הזאת עצמה?
צפה בקובץ המצורף 644745
זו לא הסיסמא המדוברת, אם שינית את זו אתה לא יכול להתחבר אתה צריך לראות מאחורי הסטיק יש כתובת XXX.XXX.XXX תבנית כזו ושם משנים
יכול להיות שזה דבר שמשתנה בכל אופן בחלק מהסטיקים ככה זה

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
זו לא הסיסמא המדוברת, אם שינית את זו אתה לא יכול להתחבר אתה צריך לראות מאחורי הסטיק יש כתובת XXX.XXX.XXX תבנית כזו ושם משנים
יכול להיות שזה דבר שמשתנה בכל אופן בחלק מהסטיקים ככה זה
לא הבנתי אז אם שינתי איפה שהראתי את הסיסמא זה יעזור למנוע מאחרים או לא?

יענקף

משתמש פעיל
שלום, יש לי נסטיק של dyanamode תומך דור 4.
הכל פועל כראוי, רק דבר אחד מציק לי:
בהגדרות אני מגדיר דולנג מוד, ואז אני מתחבר בקונקשין רגיל. רק לפעמים שאני נכנס למסך ההתחברות מופיע לי ויפי מוד (ואין זה סותר שאני צריך לעשות עדיין כונכשין כי אין לי במחשב מודם אלחוטי ניתקתי אותו) שאלתי האם כאשר הוא במצב ויפי מוד אחרים יכולים להתחבר אליי ולגלוש על החבילה שלי. ואיך זה משתנה לויפי למרות שבהגדרות זה דולנג מוד.
לא הבנתי אז אם שינתי איפה שהראתי את הסיסמא זה יעזור למנוע מאחרים או לא?
עצם זה שהמכשיר מוגדר כסטיק שמקרין וייפיי, גורם לו להקרין וייפיי ברגע שהוא מתחבר ליציאת USB. כל זמן שלא פתחת את התוכנה ולחצת על 'התחבר', הוא מקרין וייפיי, ואין מה לעשות עם זה. רק ללחוץ על 'התחבר' מיד כשאתה מכניס אותו למחשב.
אם יש אפשרות לשנות את הסיסמה, זה גורם לאחרים שלא להצליח להתחבר, אם הם לא יודעים את הסיסמא. לדעתי זה לא מומלץ לשנות את הסיסמא, כי אז אתה עלול לשכוח אותה, ולא תצליח להתחבר למכשירים אחרים.

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
עצם זה שהמכשיר מוגדר כסטיק שמקרין וייפיי, גורם לו להקרין וייפיי ברגע שהוא מתחבר ליציאת USB. כל זמן שלא פתחת את התוכנה ולחצת על 'התחבר', הוא מקרין וייפיי, ואין מה לעשות עם זה. רק ללחוץ על 'התחבר' מיד כשאתה מכניס אותו למחשב.
אם יש אפשרות לשנות את הסיסמה, זה גורם לאחרים שלא להצליח להתחבר, אם הם לא יודעים את הסיסמא. לדעתי זה לא מומלץ לשנות את הסיסמא, כי אז אתה עלול לשכוח אותה, ולא תצליח להתחבר למכשירים אחרים.
יש לציין שגם שאני מחובר אז לפעמים זה משתנה לויפי מוד וזאת הבעיה שעליה אני מדבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה