עזרה הגברת חלב אם

הכי פשוט

משתמש רשום
מניסיון אישי
להרבות בשתיית מים חמימים בדגש על מים חמים ולא קרים.
בקיץ קשה יותר אבל שווה.
הבדל משמעותי!
כמובן לאכול טוב בשר, עופות, דגים, ביצים.
ולישון טוב עד כמה שמתאפשר...

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
בלת"ק חלקי.
לאכול טוב!
לישון טוב!
כוס יין אדום כל יום.
קרעפט-גורם לגודש הזוי. (קנינו בגאולה)
שקדייה-(חמאת שקדים) (נראה לי קרעפט כולל גם שקדים...)
אולי יעזור לך
-https://www.prog.co.il/threads/%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%94%D7%99-%D7%99%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%9C%D7%94%D7%9B%D7%99%D7%9F-%D7%A7%D7%A8%D7%A2%D7%A4%D7%98-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%94-%D7%9C%D7%94%D7%9B%D7%99%D7%9F-%D7%9C%D7%91%D7%93.127569/

פייגי ניימאן

משתמש רשום
ואווו תודה רבה לכולן... ממש עזרתן לי כל אחת עם הידע שלה מסיון שלה
בסוף קניתי את הכדורי חילבה של אלטמן.
רק ראיתי שכתוב באריזה שניתן לקחת 6 כדורים ביום כל פעם 1-2
וכמה פה כתבו שמותר רק שתיים...
אז מה לעשות? אם כתוב באריזה שמותר 6 כנראה הם יודעים מה שהם כותבים... לא?

ללושקה

משתמש מקצוען
ואווו תודה רבה לכולן... ממש עזרתן לי כל אחת עם הידע שלה מסיון שלה
בסוף קניתי את הכדורי חילבה של אלטמן.
רק ראיתי שכתוב באריזה שניתן לקחת 6 כדורים ביום כל פעם 1-2
וכמה פה כתבו שמותר רק שתיים...
אז מה לעשות? אם כתוב באריזה שמותר 6 כנראה הם יודעים מה שהם כותבים... לא?
אני חושבת שכדאי לך להתייעץ עם יועצת הנקה (אפילו דרך המוקד של הקופה) - הם יתנו לך את המידע הכי מקצועי ואמין, יותר מניקיות אנונימיות...

מושית

משתמש מקצוען
מינסיון אישי, כשקמתי בבוקר ואכלתי ארוחת בוקר מזינה.(בשעות המוקדמות עד 8/9 בבוקר)
וארוחת צהרים ב13:00
בקיצור הקפדה על סדר ארוחות בזמן מוקדם.
זה השפיע המוןן!!!
עובדה לכך ראיתי, כשלא עבדתי בימי שישי והייתי קמה ואוכלת יותר מאוחר ההשפעה... הייתה ניכרת.
וכן תוספת של קרעפט.

מ. שלו

משתמש פעיל
D I G I T A L
לי עזר רק מטיליום (כדרים נגד בחילות) פלוס שתיה מרובה מאוד!!!

שוס

משתמש רשום
נראהלי נק' נוספת חשובה זה שאין פה מתכון יחיד (כמו שקל לראות לפי כל התגובות)
כל אחת והגוף שלה, אופן פירוק המזון המהירות והאיכות של ספיגת המוצרים. כן, לקחת תוספים ובד בבד לאכול או לשתות דברים שמרוקנים או מונעים ספיגה מהגוף זה לא זה.
לכן את יכולה לעשות הכל ובעצם לא לעשות כלום.
אז אמרו לך פה המון דברים יפים שלמעשה מחזזקים את הגוף ועוזרים לו ליצר את הורמון החלב
ואני אציין לך מס' דברים שמיבשים את החלב ווכן דברים שמונעים ספיגה אכותית של כל הטוב הנ"ל
אז קפאין מייבש כלומר תה ירוק, שחור, שוקו, קפה, קולה, שוקולד.
מרווה, נענע פטרוזיליה מיבשים
מזונות מתועשים ג'אנק, סוכרים וכו' מונעים ספיגה של ויטמינם ותוספי תזונה יש להמעיט ככל האפשר.
ויעיל לכל אחת ואחת זה שינה שינה ושינה וכן הימנעות ממאמץ פיזי מוגזם
בהצלחה

tbh

משתמש מקצוען
חילבה עוזר מאד, שימי לב שהמינון הנכון הוא 'עד שהתינוק שלך והזיעה שלך מריחים כמו מייפל'.
הגביר לי אבל הפסקתי פשוט כי הרגשתי כאילו התינוק מקבל יותר חילבה מחלב.
קווקאר עזר לי גם, אבל זה עזר רק במשך כמה שעות אחרי שאת אוכלת, והרי אי אפשר לאכול כל היום....

nuyh

משתמש פעיל
לי עזר שאיבות: כל יום למשך שבוע תבחרי שעה למשל תשע בערב שאז את שואבת לסירוגין במשך שעה ז"א את שואבת 15 דקות ואז 20 דקות הפסקה 10 דקות שאיבה 10 דקות הפסקה ועוד 10 דקות שאיבה סה"כ 3 שאיבות לי זה ממש עזר וכמובן תפילות והמוווון מים

ט.ש.

משתמש פעיל
לי עזר שאיבות: כל יום למשך שבוע תבחרי שעה למשל תשע בערב שאז את שואבת לסירוגין במשך שעה ז"א את שואבת 15 דקות ואז 20 דקות הפסקה 10 דקות שאיבה 10 דקות הפסקה ועוד 10 דקות שאיבה סה"כ 3 שאיבות לי זה ממש עזר וכמובן תפילות והמוווון מים
שאיבות עוזרות לטווח קצר. בטווח הארוך מזיקות...

אמא שלי תמיד אחרה לי שגרעיני חמנייה מגבירים חלב,
את יכול הלקנות בחנות של פיצוחים, ואפילו להוסיף לחלב וכו
אני ראיתי שגם שקדים מגבירים, וגם בירה שחורה

כמובן המון מים, ומנוחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה