דרוש מידע הגברת חלב אם

מצב
הנושא נעול.

טופרי

משתמש צעיר
יש כ"כ הרבה רעיונות להגברת חלב. לדעתי תחליטי על שניים שלושה רעיונות שאותם את מנסה. אם תצליחי מעולה, ואם לא אז לא. אף תינוק לא מת כי לא ינק, ואם האמא משתגעת מהחלב והתינוק לא רגוע כי הוא רעב- לא הרווחת כלום!!!!!!!
ברור שאין כמו הנקה, אבל בגבול הטעם הטוב!!
תצליחי המון!:D:D

י.ט.ו.

משתמש מקצוען
מניסיון אישי, לאחר שלושה ילדים שלא עלו במשקל, ורביעית שעמדה בכל הציפיות והאחוזונים - קפסולות חילבה (לוקחת כ-6 ביום).
עזר לי באופן משמעותי מאד מאד מאד!!! אחרי שהיה ברור לי שהנקה ואני לא הולכות יחד.
אם כי, כמובן, זה תלוי גוף.

נ"ב: הבנתי שזה יכול לגרום ללחץ דם נמוך, אז קחי בחשבון.
מצטרפת לחילבה

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
איך הרגלתן אותם לבקבוק? הלוואי עלי!
אצלי מזה ההפך- לא מוכן בקבוק בשום אופן, גם אם אין לי מספיק חלב......

פעם בשבוע שמרתי על "זיכרון בפרופיל נמוך" לענין פטמת הבקבוק. (בטלזסטון הרגילו טוב...)

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהי ניסתה כדורי מיל-קיט וממליצה?

נערך לאחרונה ב:

אמביציהshir

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שינה טובה, ארוחות מסודרות לא חייבות להיות משמינות אבל כאלו שמשביעות והמוווווווווווון שתיה לאורך היום יש גם להוס טבע בר' עקיבא ב"ב תערובת שקדים ואגוזים(לא זוכרת איך קוראים לזה...) אחרי החילבה ועוד כל מיני סוגים זה הכי עזר לי
בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!

ניקושית

משתמש צעיר
לי מאד מאד עזר מילקל של ד"ר k.. זה טיפות ויש לזה מינון שלוקחים בשביל להגביר ואח"כ מינון קבוע כדי לשמר...
לא תכננתי לצאת לעבודה ופתאום כן הייתי צריכה דחוף לשאוב כמה מנות כדי להרגיל את הילדה(4 ח') לבקבוק וזה מאד עזר לי ובכלל בכל החזרה לעבודה ההתחלה היתה יותר קלה זה ממש הגביר לי את החלב והרגשתי שהילדה רגועה

אני1000

משתמש מקצוען
כשהתינוק אוכל יש חלב בשפע,
אבל בשאיבה אפילו אחרי כמה שעות אין הרבה בכלל...
מה אפשר לעשות?
תודה

מחשבת מילים

משתמש פעיל
זקוקה לעזרה
אני לוקחת מורינגה ולא רואה פלאים
רק ירידה בכמות החלב
(הקטן בן חודשיים)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה