דרוש מידע הגברת חלב אם

מצב
הנושא נעול.

תפוח אדמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לה שיניים? אם כן, כמעט הכל:
החל מביסקויט וממשיך בחביתה, פירה, אורז, לבן,
שלי אוכלת גם חתיכות קטנטנות של בשר בקר רך.
וכמובן- במבה:) (לפני הנקה, למה אחרי במבה צמאים:rolleyes:)

אני כל היום מציעה לה אוכל , כולה מתפצ'קנת. אבל היא יונקת הרבה יותר מסודר.
סתם לדעתי, בגיל הזה גם אם הייתי פרה לא הייתי יכולה לספק לה.
רק הנקה זה פשוט כבר לא משביע מספיק.
אין
לה
שיניים!

תגידו, בטוח יהיה לה? ;)

ליבי קליין

משתמש סופר מקצוען
משמין מאוד, ובריא מאוד.
אני קונה מוכן. (כוח לכל/שפע כוח)
אבל בעקרון אפשר לטחון ביחד: פשתן, צ'יה, שומשום, שקדים, גרעינים ואגוזים מכל הסוגים.

יונלה

משתמש מקצוען
לשתות משקה עם אספסת טחונה, אפשר להכניס ליוגורט/לבן.

עוזר מאד וגם זול.

RRch1221

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני חשבתי ככה, אבל הראיה שלי היא שאחרי סימילאק הוא לא מחפש

בגלל שאחרי סימילאק הגרעפס יוצא הרבה יותר מהר ויותר בשלמות, לכן זה לא מציק לו לעומת הנקה שלוקח יותר זמן עד שהגרעפס יוצא....

שפריצרית

משתמש מקצוען
בעיקרון, המדדים והאחוזונים שהולכים על פיהם בטיפת חלב נקבעו לפי תינוקות שלא יונקים.
בד"כ תחליפים משמינים יותר מחלב אם, מה שגורם להורים להיכנס להיסטריה כאשר התינוק לא עולה במשקל לפי הציפיות.
זה גורם להשמנת יתר בתינוקות, וכיום עובדים על קביעת האחוזונים החדשים.
זה מה שרופא ילדים הסביר לי, ומה שתוכלו לקרוא במדריכי קופות החולים.

הודיה לד'

משתמש פעיל
יש כדורי בי פולן של פורוור שגם מגבירים מאוד חלב
הצלחתי להאכיל ילד עד כמעט שנה וחצי עם זה בשעה שעם ילדים אחרים זה הלך עד 9-10-11 חודשים

• תודה
Reactions: RRL

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי התינוק לא עולה במשקל, בן כמעט 4 חודשים אבל לא כי אין חלב, בדוק!
אלא כי הוא לא אוכל הרבה לאחרונה, אני חושבת שצומחות לו שיניים (אל תתפלאנה, הבן הגדול שלי הוצאי שן ראשונה בגיל 4 חודשים),הוא דוחף כל הזמן ידיים לפה ומוציא מליונים של רוק, וכמובן מציק לו לאכול כשהכל כואב. גם שמתי לב שכשהוא ערני ממש (בעיקר כשקם בבוקר) הוא לא אוכל נורמלי, כל רגע מפסיק, כאילו מסתכל על כל הסביבה שלו ויש לו המון גרויים שמפריעים לו לאכול (אל דאגה, בלילה הוא מעיר אותי כל 3 שעות לאכול)
עצות יש? אני חייבת ללכת לטיפת חלב, הייתי לפני חודש בערך והוא היה ממש בירידה, בא נראה מה יאמרו עכשיו.
מה אפשר למרוח או לתת שלא יכאב השיניים?(בעבר היתה לי משחה כזו טי ג'ל אבל שמעתי שהיא ממש לא בריאה)

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
זקוקה בדחיפות לרעינות להגביר חלב
תינוקת בת ארבע חודשים שלא עולה מספיק במשקל
תודה מראש
הילדה רגועה? שבעה?
כי אם כן לא ברור שיש קשר בין כמות החלב לאי העליה במשקל.
היא איתך כל היום? או שאת גם שואבת לה? אם היא אצל מטפלת ואת שואבת לה אפשר להוסיף דיסה לחלב השאוב.
מצטרפת לכל אלו שאמרו ששינה ואוכל טוב גורם משפיע מידי לאיכות וכמות החלב (כל שואבת רואה מה קורה לה ביום ראשון אחרי שבת, ואיך זה מדלדל עד לסוף השבוע)

שוש גרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ראיתי כמעט את כל התגובות !!!!
הכל אמור לעזור... (שאיבות, תוספי תזונה, שקדים, שקדיה וכד...)
אך שימו לב ותבדקו האם הבעיה לא אצל הילד!!!

אני אצל הילדה השניה לאחר 3 חודשים של מאבק + תוספים שונים היועצת הנקה אמרה לי שיש לילדה לשון קשורה - ורק לאחר טיפול הילדה התחילה לאכול טוב ולקחת בקבוקים.
וכן בילד הרביעי לאחר שבועיים מהלידה היתה התמעטות משמעותית....
הלכתי ליועצת הנקה שבדקה את התינוק ואמרה לי שיש לתינוק לשון תפוסה (לא מפריע בדיבור...)
אך אמרה לי לנסות כמה ימים של הנקה לפי רצון הילד... עשיתי זאת עם הרבה עזרה מהמשפחה שאיבות לאחר כל ארוחה +תוספי תזונה +ועוד כל מיני דברים שהמליצו כאן... אך לא עזר הרבה...
ואח"כ הלכתי לאוסטאופטית (כשלא נשאר כמעט חלב) ואמרה לי שיש לו בעיה נוספת של נשימה שמפריע לו לינוק וכן הראש היה מעט תפוס והיה לו קושי-. שיפרה לי את המצב והילד התחיל יותר לאכול (במציצות חזקות)...

הרבה תפילות וס"ד!!!

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
יש עוד מידע על מילקל בבקשה ?
המילקל מכיל רק תמצית שיח אברהם וזהו
יש תוספים אחרים שיש בהם הרבה יותר דברים שמרבים את החלב.

לדוגמא בשפע מילק יש :שומר, כישות, סירפד, בבונג קמומיל, אניס ואספספת

אבל מהניסיון שלי אני ממליצה מאוד על
כדורי חילבה - זה מאוד עוזר מנסיון!
ומקסי הלט לקטיישן פיור - שזה הדבר שבאמת עזר לי יחד עם החילבה
זה מכיל אלפאפא, אניס, עשב שעורה, שומר, חילבה, אינוזיטול, ביופלנואיד הדרים, שורש מרשמלו, עלי סרפד, פטל אדום וספירולינה

ואני ניסיתי את כלללללללל הדברים המוזכרים לעיל, כולל שפע מילק, קראפט, שומר, שקדים, בירה וכו' וכו' (חוץ ממוטיליום)
אבל בפועל הכדורי חילבה ומקסי הלט הכי עזרו!

ירמקית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי שהמורינגה ממש כדור מטורף
היה סיפור של יולדת שהתגלתה כחולה במחלה
לאחר הלידה והתינוק רגיש לחלב ברמה קשה
חיפשו מישהו שתניק אותו אחות החולה
לאחר שכבר סיימה עם ההנקה 3 חודשים קודם
לקחה את הכדור והחלב חזר הודו לד'!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה