הבנק ממנו אני מקבל משכנתא יכול לדעת על הלוואות שלקחתי מבנק אחר?

כיכר רימון

משתמש רשום
לקראת לקיחת משכנתא, אמר לנו היועץ 'לסגור' הלוואה שלקנו מהבנק בו מתנהל חשבוננו. (עם החזר גבוה יחסית).

לבנק בו אקח משכנתא יש גישה למידע על הלוואות בבנק אחר?
(לא נראה לי שדירוג האשראי (BDI) שלי משתנה אחרי יומיים.. רק בגלל שאין לי הלוואה פעילה)

מוישי פרומן

משתמש מקצוען
לקראת לקיחת משכנתא, אמר לנו היועץ 'לסגור' הלוואה שלקנו מהבנק בו מתנהל חשבוננו. (עם החזר גבוה יחסית).

לבנק בו אקח משכנתא יש גישה למידע על הלוואות בבנק אחר?
(לא נראה לי שדירוג האשראי (BDI) שלי משתנה אחרי יומיים.. רק בגלל שאין לי הלוואה פעילה)
ברור שיש גישה למאגר נתוני אשראי

דוד המלך!

משתמש פעיל
באותו יום שלוקחים משכנתא ניתן לקחת הלוואה בבנק בו מתנהל חשבונך
אין לבנק השני עדיין דרך לברר את זה
זה מתעדכן לפחות אחרי יום אחד

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא קשור לדירוג בכלל. זה עניין של עמידה בכושר החשר. ברגע שתמיד לבנק שההלוואה שולמה אז אתה בכושר החזר הרבה יותר גבוה. תקבל יותר הלוואה וגם ריביות יותר טובות. משנה מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה