דרוש מידע הבניה החדשה בנווה שאנן בחיפה - שיש אפשרות לעזרה מהגמ"ח המרכזי - מישהו שמע?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתוך המכלול https://www.hamichlol.org.il/הגמ"ח_המרכזי
"פרויקטים נוספים שבהם הגמ"ח מימן ותרם להצלחתם: נוף כינרת פוריה, נווה הדר חיפה, דורות עילית, הר יונה - נצרת עילית, רמת בית שמש ג' וד' ועוד, כמו"כ עובד בשיתוף פעולה עם חברת ההשקעות 'אפיקים רוזנטלר'."

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
זה בהדר
זה לא קהילה מסוימת זה ערבוב של כולם יחד
קחו בחשבון שזה מאוד קרוב לערבים

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא יודע איך גרים בירושלים בדיוק, אבל כן זה ממש דקה עוברים את גשר חליסה ומגיעים.
זה הגשר (תמונה מלאה כמעט של כל הגשר אולי חסר 2 מטר)
AF1QipO2iUB8SQ0RPCqZBVqFoyjCOI69gy0ZQMxu9nlo=w186-h186-n

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אבל יש שם ישיבה ות"ת קרוב ממש של קהילת ויז'ניץ חיפה

אהרן שטיימן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני לא יודע איך גרים בירושלים בדיוק, אבל כן זה ממש דקה עוברים את גשר חליסה ומגיעים.
זה הגשר (תמונה מלאה כמעט של כל הגשר אולי חסר 2 מטר)
AF1QipO2iUB8SQ0RPCqZBVqFoyjCOI69gy0ZQMxu9nlo=w186-h186-n
מה פירוש "קרוב לערבים"? כמו שגרים בירושלים?

רק לידיעה

קודם כל - הערבים של חיפה זה לא הערבים של ירושלים!! מכל הבחינות,
ערבים בחיפה יותר משכילים והם בקטע של רופאים ועורכי דין.

דבר נוסף - שכונת חליסה לא כזו קטנה, יש בשכונה חיידר של הקהילה של נווה שאנן, - הרבה יותר רחוק משכונת נווה הדר, וכן בתחילת חליסה - ממש קרוב לנווה הדר יש מוסדות חינוך של סערט ויז'ניץ ואם הבנתי נכון גם הולכים לבנות ליד עוד בניינים לשיכון של סערט ויז'ניץ

Yerushalmit

משתמש מקצוען
והאם יש בעיה במכירת הדירות ובגלל זה הגמ"ח המרכזי נכנס לשם?
האם יש תשתיות ועוד כמה זמן האיכלוס?

אם פי 17

משתמש מקצוען
בנווה שאנן יש בניה חדשה.
מגדלי פרשקובסקי.

אין השתת' של הגמ"ח המרכזי. לא נראה לי שחרדים קונים שם.
אמנם ברחוב עצמו שבו בונים, רח' ברל כצנלסון, יש עשרות משפחות חרדיות הקשורות לקהילת נחלת הלווים.
קהילה מדהימה ואיכותית. (ואין הנחתום מעיד...)

תכלס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא כ"כ קרוב לערבים (אומנם 5 דק' הליכה)
אבל אין רצף של בתים בינהם.
ובכל מקרה חליסה היא שכונה שקטה שאני לדג' מסתובבת בה חופשי ויש בה גם מוסדות חרדיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה