הבלוג החדש שלי, לחוות דעתכם

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סתם;2411462:
מי הלקוחות שלך? מה קהל היעד?

קהל היעד שלי זה אנשים שמבינים שצריך וכדאי להשקיע בלוגו איכותי, ומוכנים לשלם על זה בהתאם.
וזו הבעיה שלי, כי אני חושבת שאנשים כאלו בדרך כלל לא מחפשים מעצבת בגוגל, אלא ע"י בירור אמיתי אצל המבינים (היועץ שלהם וכדו') ולכן אני לא בטוחה שאי פעם הם יראו את האתר שלי.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אפשר להביע דעה קצת שונה? :)

ראשית כשנכנסתי לבלוג שלך וראיתי שזה על בלוגספוט, עוד לפני שראיתי איך הוא מעוצב, אמרתי לעצמי כל הכבוד - כנראה היא עשתה את זה בעצמה.

מי שמכירה אותי וגם כאלו שפונות אלי מכאן יודעת שאני ממש לא בעד להשקיע עכשיו #$%^ על אתר שהוא בעיקר לתיק עבודות, או שאין לך תוכנית איך את הולכת לשווק אותו.

ולמי שכתבה שניתן לקדם בגוגל - נכון הכל ניתן אבל זה עולה אפילו יותר ממה שכתבת למעלה 1000 ש"ח לחודש, והתוצאות הן לטווח הרחוק,
ואם תגידו שאפשר ללראות תוצאות מידיות (במיקומים, עוד לא דיברנו על לידים) דרך גוגל אדוורדס אז גם זה עולה #$%^ - לא כסף קטן בכלל.
ועוד לא דיברנו על התחרותיות הרבה של הביטויים שקשורים ללוגו,
במאמר מוסגר למי שלא מהתחום ולא יודע - ככל שהביטוי והתחום יותר תחרותיים כך גם מאתגר יותר להגיע לתוצאות וגם לוקח זמן יותר (אה וזה גם עולה יותר!).

כך שאני ממש בעד לקחת יוזמה ולהרים פורטפוליו או בלוג על תשתית חינמית - בד"כ יש לתשתיות אלו תבניות נקיות וקלאסיות שמתאימות להנ"ל.

(רק שיש עוד נושא - בלוגספוט בעייתי לעיתים בחסימות - אבל זה נושא לדיון אחר).

נ.ב.
הדגשתי בכוונה פורטפוליו ובלוג - כי אם שואלים אותי אם להרים לבד אתר לעסק, למשהי שלא עוסקת בעיצוב/אפיון/בניית אתרים לא הייתי ממליצה כלל,
רואים את זה הרבה ברשת וזה מוריד מאד את ערך העסק.

אבל שוב, אני עדיין לא ממליצה להשקיע ולבנות לפני שאת יודעת בדיוק איך האתר מביא לך לקוחות, תוכנית אסטרטגית עוד לפני שבונים את האתר!!
אחרת אל תבני חבל על הכסף שלך - וחוץ מזה יש כל כך הרבה אפשרויות לבעלי עסק להתחיל בקטן ולראות איך זה הולך ואז להתקדם, כגון דפי נחיתה, וידאו, רשימות תפוצה ועוד.

אה! ולא יריתי לעצמי ברגל ולא לאף אחת כאן (מקווה) - אני חושבת שזה א, ב מבחינתנו לכוון את מי שמתעניינת בתחום - אפילו אם זה לא יהפוך אותה ללקוחה שלנו בבניית אתר.
אה וקצת ביזנעס - אם היא בכל זאת מתעקשת ומתחננת ורוצה להקים אתר בכל מקרה - אז אני מרשה :)

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י סיון;2411514:
אפשר להביע דעה קצת שונה? :)

ראשית כשנכנסתי לבלוג שלך וראיתי שזה על בלוגספוט, עוד לפני שראיתי איך הוא מעוצב, אמרתי לעצמי כל הכבוד - כנראה היא עשתה את זה בעצמה.

מי שמכירה אותי וגם כאלו שפונות אלי מכאן יודעת שאני ממש לא בעד להשקיע עכשיו #$%^ על אתר שהוא בעיקר לתיק עבודות, או שאין לך תוכנית איך את הולכת לשווק אותו.

ולמי שכתבה שניתן לקדם בגוגל - נכון הכל ניתן אבל זה עולה אפילו יותר ממה שכתבת למעלה 1000 ש"ח לחודש, והתוצאות הן לטווח הרחוק,
ואם תגידו שאפשר ללראות תוצאות מידיות (במיקומים, עוד לא דיברנו על לידים) דרך גוגל אדוורדס אז גם זה עולה #$%^ - לא כסף קטן בכלל.
ועוד לא דיברנו על התחרותיות הרבה של הביטויים שקשורים ללוגו,
במאמר מוסגר למי שלא מהתחום ולא יודע - ככל שהביטוי והתחום יותר תחרותיים כך גם מאתגר יותר להגיע לתוצאות וגם לוקח זמן יותר (אה וזה גם עולה יותר!).

כך שאני ממש בעד לקחת יוזמה ולהרים פרוטפוליו או בלוג על תשתית חינמית - בד"כ יש לתשתיות אלו תבניות נקיות וקלאסיות שמתאימות להנ"ל.

(רק שיש עוד נושא - בלוגספוט בעייתי לעיתים בחסימות - אבל זה נושא לדיון אחר).

נ.ב.
הדגשתי בכוונה פרוטפוליו ובלוג - כי אם שואלים אותי אם להרים לבד אתר לעסק, למשהי שלא עוסקת בעיצוב/אפיון/בניית אתרים לא הייתי ממליצה כלל,
רואים את זה הרבה ברשת וזה מוריד מאד את ערך העסק.

אבל שוב, אני עדיין לא ממליצה להשקיע ולבנות לפני שאת יודעת בדיוק איך האתר מביא לך לקוחות, תוכנית אסטרטגית עוד לפני שבונים את האתר!!
אחרת אל תבני חבל על הכסף שלך - וחוץ מזה יש כל כך הרבה אפשרויות לבעלי עסק להתחיל בקטן ולראות איך זה הולך ואז להתקדם, כגון דפי נחיתה, וידאו, רשימות תפוצה ועוד.

אה! ולא יריתי לעצמי ברגל ולא לאף אחת כאן (מקווה) - אני חושבת שזה א, ב מבחינתנו לכוון את מי שמתעניינת בתחום - אפילו אם זה לא יהפוך אותה ללקוחה שלנו בבניית אתר.
אה וקצת ביזנעס - אם היא בכל זאת מתעקשת ומתחננת ורוצה להקים אתר בכל מקרה - אז אני מרשה :)

סיון יקרה
מסכימה איתך עם כל מילה שלך!
אבל יש אפשרות של קידום אתרים אורגני
אם לקוח יעבוד על זה קשה
וילמד את הנושא מעט הוא יצליח לקדם את האתר שלו.

ואני גם בעד לאתר פרוטפוליו בלבד
אבל לדעתי מעצבת ועוד תותחית כמוה זקוקה לאתר פרוטפוליו ברמה גבוהה

הצלחות!

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י YG&K;2411544:
סיון יקרה
מסכימה איתך עם כל מילה שלך!
אבל יש אפשרות של קידום אתרים אורגני
אם לקוח יעבוד על זה קשה
וילמד את הנושא מעט הוא יצליח לקדם את האתר שלו.

ואני גם בעד לאתר פרוטפוליו בלבד
אבל לדעתי מעצבת ועוד תותחית כמוה זקוקה לאתר פרוטפוליו ברמה גבוהה

הצלחות!

בהחלט! אפשר לקדם לבד את האתר - אבל:
1. לא תמיד הקהל בגוגל הוא קהל היעד.
2. יש תחומים שממש נחמד ואפשר לקדם לבד, תחומים עם תחרות נמוכה או תחרות בינונית+ - אבל יש תחומים שאין מנוס מלקחת קידום מקצועי (אבל מקצועי).

גם לדעתי היא מעצבת תותחית שמגיע לה אתר פורטפוליו ברמה גבוהה - ומי שיש לה אפשרות אז למה לא להתחיל בגדול - אבל אני עדיין בדעה שאמנם כל עסק הוא מקרה לגופו אבל בד"כ שווה להתחיל על אש נמוכה להכיר את התחום וגם לקבל החלטות נבונות יותר.

ואגב אני שומעת גם מכאלו שהתחילו בגדול ואחרי תקופה ראו שזה לא מה שהכי התאים להם/לצרכים שלהם וצריך לעשות שינוי משמעותי ולפעמים הם בעצמם יודעים אפילו לכוון איזה שינוי נצרך. (וזה מעבר לבדיקות מקצועיות שניתן לקבל על אתר מתוכנות סטטיסטיקות, מפות חום ועוד במידה והיו מוגדרים מראש).

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לדעתי קהל היעד שלך כפרילנס
הוא לא ע"י אתר עם קידום בגוגל

אולי לחברות/ עסקים גדולים שיש לה גם קהל יעד עסקי וגדול טווח
ויש להם תקציב
ולא רק מיתוג ולוגו - כפי שאת מגדירה את עצמך

אם את רוצה אתר זה יותר בשביל תקיית עבודות
בשביל לקוחות פונטצאלים שפונים אלייך

ובשבילך זה פוסט זה דבר מצוין
רק תעדכני אותו מידי פעם, תכתבי מהגגי ליבך
וזה מצוין!

אפילו מי שמכיר את השם שלך
יכתוב בגוגל והוא ימצא אותו

לכן גם חשוב לכתוב שם באיזה אופן גם את שמך הפרטי כמעצבת
כי אם לקוח שומע את שמך יוכל להקליד בגוגל הן באנגלית והן בעברית

בהצלחה!

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
תודה לכם :)
האמת היא שלא כתבתי את כל מה שהייתי צריכה לכתוב.
באמת ישבתי עם לאה בלוי ובניתי איתה את האסטרטגיה של העסק שלי, היא טענה, וגם אני חשבתי כך, שאתר לא יוסיף לי הרבה (בכל אופן עכשיו).
הענין של הבלוג הוא רק בשביל אנשים שכבר פונים אלי טלפונית ורוצים לראות עבודות, בדרך כלל אני שולחת להם תיק עבודות PDF במייל, ונותנת קישור לתיק העבודות שלי בפרוג, אבל חשבתי שאולי בעידן האינטרנט זה מוזיל עסק ברמה כזו, שאין לו אתר אישי להצגת העבודות שלו.
לצורך זה בניתי את הבלוג, כדי לתת במה אישית מכובדת להצגת העבודות (כל שאר הדפים והמלל שהוספתי בבלוג כדי לשנע את הלקוח , זה רק 'מהצד') וזה מה שרציתי לדעת אם זה מספיק מכובד.

נ.ב. סליחה על הבורות בתחום, מה זה פרוטפוליו.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י סתם;2411594:
לכן גם חשוב לכתוב שם באיזה אופן גם את שמך הפרטי כמעצבת
כי אם לקוח שומע את שמך יוכל להקליד בגוגל הן באנגלית והן בעברית

צודקת לגמרי, מעולה למי שהשם שלה הוא לא שרה נתניהו וכדו' :)

נכתב ע"י 0 טקסטורה;2411598:
באמת ישבתי עם לאה בלוי ובניתי איתה את האסטרטגיה של העסק שלי

נו.. אז את מסודרת! :)

נכתב ע"י 0 טקסטורה;2411598:
נ.ב. סליחה על הבורות בתחום, מה זה פרוטפוליו.

תיק עבודות (פורטפוליו)

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נכתב ע"י סיון;2411634:
נו.. אז את מסודרת! :)

כמעט :)
אמקד יותר את השאלה שלי: כשאני אתן ללקוח קישור לבלוג הנוכחי, זה ירשים אותו יותר מתיק העבודות בקובץ PDF ובפרוג, או לא?

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
נכתב ע"י משי 1;2411715:
חסום אתרוג...

מוזר.
כי כבר פניתי אליהם והם כתבו לי שפתחו.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני חושבת שמה שכתבה סיוון מעלי זה לחלוטין נכון
את לא צריכה לדעתי אתר שאנשים ימצאו אותו ברשת על ידי חיפוש בגוגל ועל ידי כך ישתכנעו לעצב אצלך...
בטח לא אם זה כרוך בהוצאות כ"כ כבדות של קידום וכו
אני כן חושבת שתיק עבודות מכובד אכן יותר מכובד מקובץ PDF או פרוג,
אני חושבת שאת יכולה ל-ב-ד (לא מנסה לשכנע אותך להיות לקוחה שלי :) ) לבנות אתר מהמם על בסיס תבנית הכי פשוטה של וורדפרס...
זה אולי ידרוש מימך מעט יותר מאמץ..אולי תאלצי לשאול אותנו או אם תרכשי תבנית (מומלץ מאוד) אז להתייעץ עם החברה ממנה רכשת אותה, אבל התוצאה תהיה הרבה יותר יפה...באמת בלי הרבה מאמץ!
וכמובן שתמיד אפשר לעשות גם בWIX...עדיין יצא הרבה יותר טוב וחדשני!
או אולי לשלם פעם אחת באופן ח"פ למישהי שתבנה לך אתר פשוט וקלסי (היופי של האתר יכול להיות מהלוגואים שלך, פשט לשים אותם מרוחים בענק בדף הבית..בתוספת איזה כיתוב קריאיטיבי וזהו...עמוד פרוטופוליו, עמוד צור קשר וזהו)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
תענוג של עבודות!

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
טוב, תכלס, בלוג מקצועי/לא מקצועי - העברתי כרגע ללקוח לינק לבלוג שלך עם המלצה :)

liga

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אצלי פתוח באתרוג
וממש אהבתי , יש לך עבודות מיוחדות
בהצלחה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה