• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

הבית השרוף - מנפגעי השריפה הגדולה ברחוב סורוצקין

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
מעתיק מהמייל לכאן מקרה שקרוב לי ומוכר לי אישית, השמטתי פרטים מזהים מדי בשל רגישותם.

אחים יקרים, כולנו שמענו את החדשות ההרסניות עם 7 הבניינים ברחוב סורוצקין שנבלעו בלהבות בשעה 3.45 לפנות בוקר.
בדרך נס לא היו נפגעים קשה בגוף. הנה לא ינום ולא יישן שומר ישראל.
אבל בממון וגם בנפש, הפגיעה קשה ואיומה. הדירה של אבא שלי נפגעה מהשריפה הזאת, אולי באופן הכי קשה...
אבא שלי, 40 שנה לומד ב(....), כל השנים התפרנס מעבודתו ב(.....), התאלמן מאמי ע"ה לפני (....) אחרי מחלה קשה וארוכה, ועכשיו איבד את ביתו בשריפה האיומה הזאת.
אנא עזרו לנו לסייע לו לבנות מחדש את הדירה המפוחמת. הנזק שנגרם מחריד! זה דורש עבודה מקיפה ותיקונים כדי להפוך אותה שוב לראויה למגורים.
העלויות של תיקון הדירה גבוהות, ההתגייסות המלאה של המשפחה גם כן לא מספיקה, לכן אנו מבקשים לבוא לעזרתנו, בדף ההתרמה, כמה שתוכלו, ומשמים תבוא עליכם הברכה.

בתמונות הכואבות והקשות המצורפות תוכלו לראות כמה פינות ממה שנשאר מהבית. מה תוכלו לעשות כדי להחזיר את השמחה לבית הזה? אנא, התגייסו לעזרתו!

הקישור להתרמה: https://thechesedfund.com/fire/help

קבצים מצורפים

• IMG_0333.JPG
    IMG_0333.JPG
    KB 650.7 · צפיות: 83
  • IMG-20201126-WA0164.jpg
    IMG-20201126-WA0164.jpg
    KB 196.3 · צפיות: 87

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה