דרוש מידע הבינה המלאכותית הגיעה לשיאים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
הכירו את הצ'אטבוט החדש של OpenAI !!!

הדבר המטורף הזה פשוט עושה כל מה שמבקשים ממנו החל מכתיבת קוד לתוכנה או אתר עד כתיבת שירים וסיפורים ואפילו כל מיני עצות לחיים !!!
איך זה עובד ???
נכנסים לקישור
הזה נרשמים למערכת ומתחילים ליהנות מכל מה שיש לצ'אטבוט להציע !

קחו לדוגמא ביקשתי ממנו לכתוב סיפור על מכללת פרוג תראו מה יצא...
סיפור פרוג.PNG

עוד דוגמא ביקשתי ממנו לכתוב לי שיר על קורס צילום מוזמנים להתרשם...
קורס צילום.PNG

בקיצור הדבר הזה פשוט מטורף !!! אז החלטתי לשאול אותו מה עושים עם בוס קשוח בעבודה תראו מה הוא ענה...
בוס קשוח.PNG

כל זה כשהוא ממש אנושי אבל מה קורה כשמקשים ממנו לכתוב קוד לרשת חברתית... ניחשתם נכון הוא פשוט עשה את זה !!!
קוד לרשת חברתית.PNG

כמובן שאת כל הבקשות צריך לכתוב באנגלית אבל גם מי שלא יודע אנגלית ורוצה לצחוק קצת ישנו פתרון פשוט מאד...
תפתחו בכרטיסיה מקבילה את
google translate תכתבו שם מה שאתם רוצים לבקש ותעתיקו מהתרגום לאנגלית ישירות לתוך הצ'אטבוט.
בהצלחה...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אתמול ניסיתי להשתמש (נטפרי) והוא לא ענה לי לכלום...

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כנראה שהבעייה בנטפרי,

אני כבר שבוע מתרץ איתו את כל השאלות שלי...

מייצר לי קודים מורכבים, ובעצם כל מה שאני מבקש...

הרשת כולה גועשת. כולם הולכים לדבר עם הצ'טבוט החדש של OpenAI המבוסס על GPT-3 המשודרג.
הרובוט שכאן אומן במיוחד כדי להחזיק שיחה: הוא זוכר (באופן סביר) את השתלשלות הדברים ויודע להתייחס למה שנאמר קודם. והתחושה הכללית היא לרוב של שיחה עם אדם אינטלינטי ורחב אופקים, ודי חפרן, עד שיש איזה גליצ' קטן פה ושם.
אם גם היה לו קול, זה היה לגמרי מחשב הוליוודי מהעתיד.

שאלו אותו על כל דבר, מרעיונות למתנה ליומולדת, פוליטיקה, בישול עד לפיזיקת חלקיקים. הוא יודע לכתוב שירים בחרוזים, ואפילו לתכנת אם מתעקשים. הכל.

אפשר לנסות בחינם (צריך רק להירשם) ותרגישו חופשי לשים צילומי מסך בתגובות. קחו בחשבון שהרף גבוה מאוד! כבר לא נופתע מסתם דברים רגילים, אז תחסכו מאיתנו ושימו רק את הפצצות!

כמובן ניסיתי מיד לברר אם הוא חושב על השתלטות עולמית דרך פריצה למתקני תשתית. אז הוא לא.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
נו באמת. תפסיק לשאול כאלה שאלות...

יש מצב שזה פיתרון לשלום בית? נראה לכם אשתי תסכים מעכשיו לדבר רק איתו?...

שלג קל

משתמש מקצוען
אולי זה קשור לנטפרי...
סתם כי מי שיש לו נטפרי על פי רוב אין לו SMS או וואצפ ואין לו איך להרשם.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מעניין מתי יהיה אפשר לשאול אותו שאלות בהלכה....
אצלינו בעבודה בקשו ממנו בשבוע שעבר ווארט לפרשת שבוע.
כתב מאוד יפה על הסולם של יעקב וקישר את זה לאקטואליה - בנושא בינה מלאכותית.

לימונית

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
עכשיו אי אפשר להכנס. הוא מעלה הודעה כזאת:
1670233515254.png

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
הוא לא מספיק מעודכן..

כתבתי לו:
ספר לי סיפור על נפתלי בנט.
התגובה הייתה:
פעם היה אדם בשם נפתלי בנט. נפתלי נולד בחיפה, ישראל וגדל בבית יהודי דתי. למרות חינוכו הדתי, נפתלי היה הוגה דעות מודרני ומתקדם והיה נחוש בדעתו לעשות שינוי בעולם.

נפתלי המשיך ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים וסיים תואר במשפטים. לאחר מכן המשיך לשרת בצבא ההגנה לישראל, שם היה חלק מיחידת קומנדו מכובדת מאוד. לאחר שירותו, הוא המשיך לקריירה בעסקים, והקים מספר חברות מצליחות בתעשיית הטכנולוגיה והתוכנה.

באמצע שנות ה-2000, נפתלי הפך למנהיג בקהילת העסקים הישראלית והתחיל לעשות לעצמו שם בפוליטיקה. הוא היה תומך נלהב של פתרון שתי המדינות והיה תומך קולני לשלום בין ישראל לשכנותיה.

בשנת 2013 נבחר נפתלי בנט לכנסת, הפרלמנט של ישראל, במסגרת מפלגת הבית היהודי. מאז הוא מכהן כשר הכלכלה ושר החינוך של ישראל. הוא זוכה להערכה רבה על דעותיו הפוליטיות ומחויבותו לעם היהודי.

נפתלי בנט

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
הוא לא מספיק מעודכן..

כתבתי לו:
התגובה הייתה:
פעם היה אדם בשם נפתלי בנט. נפתלי נולד בחיפה, ישראל וגדל בבית יהודי דתי. למרות חינוכו הדתי, נפתלי היה הוגה דעות מודרני ומתקדם והיה נחוש בדעתו לעשות שינוי בעולם.

נפתלי המשיך ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים וסיים תואר במשפטים. לאחר מכן המשיך לשרת בצבא ההגנה לישראל, שם היה חלק מיחידת קומנדו מכובדת מאוד. לאחר שירותו, הוא המשיך לקריירה בעסקים, והקים מספר חברות מצליחות בתעשיית הטכנולוגיה והתוכנה.

באמצע שנות ה-2000, נפתלי הפך למנהיג בקהילת העסקים הישראלית והתחיל לעשות לעצמו שם בפוליטיקה. הוא היה תומך נלהב של פתרון שתי המדינות והיה תומך קולני לשלום בין ישראל לשכנותיה.

בשנת 2013 נבחר נפתלי בנט לכנסת, הפרלמנט של ישראל, במסגרת מפלגת הבית היהודי. מאז הוא מכהן כשר הכלכלה ושר החינוך של ישראל. הוא זוכה להערכה רבה על דעותיו הפוליטיות ומחויבותו לעם היהודי.

נפתלי בנט
1670239731605.png

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
הוא לא מספיק מעודכן..

כתבתי לו:
התגובה הייתה:

נפתלי בנט
גם הוא מחק את התקופה את התקופה האזת מהמוח שלו....

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai