קורונה הביטוח הלאומי : מענק הקורונה ישולם ביום ראשון למשפחות

Panda

משתמש מקצוען
כל השאר יקבלו מאוחר יותר.

המתווה הסופי:

כל תושב ישראל מעל גיל 18 או נער או נערה נשואים, יקבלו מענק חד-פעמי בסכום של 750 שקלים.
עד הילד הרביעי, יהיה גובה המענק 500 שקלים,
מהילד החמישי והלאה יעמוד המענק על 300 שקלים.

בנוסף, תוענק תוספת של 750 שקלים לאוכלוסיות של מקבלי קצבאות וגמלאות שונות.
בהצעת החוק נקבע גם כי לא יתבצע קיזוז בגין חובות כנגד המענקים, וחיילים ששוחררו או ישוחררו במהלך כל שנת 2020, יהיו זכאים למענק של 500 שקלים נוספים על 750 שקלים שהם זכאים להם במסגרת חוק המענקים החד-פעמיים.

נערך לאחרונה ב:

NIVDFB

משתמש פעיל
מי שמקבל קצבה מביטוח לאומי, ויש לביטוח לאומי את פרטי הבנק שלו.
כגון קצבת ילדים.

יודע

משתמש פעיל
עדיין לא הצלחתי להבין, איך מי שמייצג אותי בקבלת הקצבה, התפשר עבור הלחם שלי, וילדי מספר 5 ויותר.
הא כאילו אוכל פחות, ומגיע לו רק 300 ש"ח , מה מקום לכניטש הזה, אם אתם שם למעלה, ברורים ובטוחים שמגיע לכל ילד שווה, ואין מקום להפליה, אז קדימה, תדפקו על השולחן, כאילו זרקו לכם איזה סולם בשביל לרדת בכבוד
אילו היה הפוך, 2 ילדים (וכלב) מקבלים 100 ש"ח ומשם מעלין בקודש, הבג"ץ וכל שאר מרעין בישין כבר היו מסדרים את ענין אפלייתי, אז כאן?
מאיזה חולשה נובע חוסר הבטחון, שמה שמגיע לכל ילד הכוונה גם לחרדי, אם לפי ראות עיני המשכילים, ילד זקוק 500 ש"ח, והם בטח לא חושבים שזה כולל תוכנית חיסכון, אז נציגינו התפשרו עבורנו? כי אני לא יצעק עליו מחר, וגם עשה רייטינג מוצלח שהא דאג לנו?

יודע

משתמש פעיל
ואיך יעתרו את בני 18 כשאין להם חשבון בנק, הנערים ירוצו לבנק הדואר למשוך מזומן, יגמר הקרונה לפני גמר התור בדואר

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ורווקים איך עושים...
פונים לבנק דואר ו......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה