פוליטי הבחירות לרשויות המקומיות • נספח

הבחירות לרשויות המקומיות, עניין אותך?

• מעניין מאד

• קצת

• בכלל לא

תוצאות הסקר יוצגו רק לאחר הצבעתכם.
מצב
הנושא נעול.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נתי קאליש: נשיא המועצת מרן הגר"מ מאיה הפסיק כעת את לימודו והחל באמירת תהילים להצלחת תנועת ש"ס, נציגי התנועה לראשויות המקומיות וכל המתמודדים הנתמכים על ידה.

3040*

מוניות "נסיעה טובה" היימישע דרייבר'ס בפריסה ארצית
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אני חשבתי להצביע לבוסו
דווקא הקמפיין בישורת האחרונה שלהם כשהם מצטטים משפטים ביידיש כחסיד זה הרחיק אותי מהם

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יש אתר שאפשר לראות אחוזי הצבעה עדכניים?

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אברהם קורניק

משתמש מקצוען
צניחה של 10% באחוזי ההצבעה מהבחירות הקודמות
39.2% הצביעו עד 19:00, בהשוואה ל-49.2% בבחירות הקודמות ב-2018

דיני

משתמש מקצוען
אני חשבתי להצביע לבוסו
דווקא הקמפיין בישורת האחרונה שלהם כשהם מצטטים משפטים ביידיש כחסיד זה הרחיק אותי מהם
מצביעים בגלל מהות, לא בגלל קמפיין.
אם אתה מאמין באיש, בדרך, בשינוי - מה לך ולבחירות האומללות של הקופרייטינג

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
1709057259491.pngולפרוט:
רכסים 69.6
אלעד 68.4(!)
עמנואל 65.8
מודיעין עלית 57.8
קרית יערים 57.1
ביתר 55
בית שמש 51.2
בני ברק 50.6(נזכרו...)
אופקים 48.4
צפת 47.5
קרית גת 47.2
עפולה 45.3
ערד 39.6
אשדוד 38.7
חיפה 32.8
ירושלים 25.2

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
יו"ר ש"ס אריה דרעי לבצלאל קאהן במהדורה המרכזית: "הבחירות בערים המרוחקות אפילו יותר חשובות. רבותינו לימדו אותנו שהבחירות המקומיות יותר חשובות מהבחירות לכנסת. אחרי זה אנשים מתלוננים, ארנונה, גנים, בתי כנסת. אם אתם רוצים שנוכל לעזור לכם תעזרו לעצמכם ותצאו להצביע. איך אפשר לשבת באדישות? שכל אחד ישמע לרבותיו".

mfr

משתמש פעיל
צילום מקצועי
צפה בקובץ המצורף 1588488ולפרוט:
רכסים 69.6
אלעד 68.4(!)
עמנואל 65.8
מודיעין עלית 57.8
קרית יערים 57.1
ביתר 55
בית שמש 51.2
בני ברק 50.6(נזכרו...)
אופקים 48.4
צפת 47.5
קרית גת 47.2
עפולה 45.3
ערד 39.6
אשדוד 38.7
חיפה 32.8
ירושלים 25.2
מישהו יודע להקביל נתונים לפעם קודמת?
מרכסים אלעד ירושלים וכו'?

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
19:45 - 18 חשודים נעצרו עד כה; 62 תיקים נפתחו

המשטרה מעדכנת: 18 חשודים נעצרו, ונפתחו 62 תיקים בחשד לעבירות של טוהר הבחירות, איומים ואלימות; משרד הפנים דיווח על 65 אירועים כאלה ברחבי הארץ.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איש דגל התורה, אברהם ובר, שוחח הערב (שלישי) עם בצלאל קאהן ומני גירא שוורץ במהדורה המרכזית. "המעטפות הכפולות הפעם זה לפחות 5% בכל עיר. קחו בחשבון תוספת של 4-5% אחוזי הצבעה. בירושלים היא 40% בדרך כלל, כיוון שמזרח העיר לא מצביעים. אני לא רואה פער דרמטי בהצבעה. אבל זה נכון שבציבור החרדי לא מספיק באים להצביע".

על הסכמי עודפים: "אני נגד הסכמי עודפים כי זה יכול לעשות נזק ב-50 אחוז מהמקרים (מבחינה מספרית). ברוב המקומות המלצתי לא לחתום. בחיפה קיבלנו בפעם שעברה שני מנדטים בגלל שלא חתמנו. בירושלים אגודה הפסידה את הרביעי כי היא חתמה".

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה