דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

מצב
הנושא נעול.

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
רק חבל, שאותם שניים שניהלו מלחמה נגד החונטה השמאלית/ליברלית [כביכול] השלטת, נפלו בסוף שדודים מולה.
יהי זכרם ברוך.
אני לא מכיר שנים! ואם אתה מתכוין את ביבי, אז כל השנים הוא היה המגן הגדול והעלוב של מערכת המשפט.
רק נגעו לו בכנף ואז הוא התחיל ליילל, והיחיד שהוא יכול לבוא עליו בטענות זה עליו בעצמו, לא חסר סיפורים.
אלא מאי, לפתע כל אותה חונטה שהוא שמר עליה באדיקות (כי הוא באמת כל השנים היה חלש מאד, נגרר אחרי דברים ולא יזם מעצמו כלום, פחד מהצל של עצמו והעדיף להיות ממלכתי. בקיצער, הכל -אבל בהכל- הוא ההיפך מטראמפ) העיזה נגדו פנים ולא שמרה לו חסד נעורים ואז הוא נזכר להילחם במלחמה הצודקת הזו.
לו הוא יקבל איזה מסר אמיתי שבאם ישתוק הוא יזוכה בהכול, תראו אז את ניסנקורן חיוור לידו.
ולכן באם רוצים לעתיד שר משפטים אמיתי ולא נכנע שיודע לסדר דברים, תדעו לכם שעל פי העבר זו רק שקד. ואע"פ שאוחנה עשה הרבה יותר ממנה, (גם היה יותר מעניין, אי אפשר להכחיש) אמנם כיון שהוא עושה דברו (פודל בלע"ז) של מר נתניהו, אין בטחון שהוא ימשיך להילחם את המלחמה הצודקת הזו כשהבוס לא ינענע בראש.
אבל כיון שאני לא רוצה שינעלו את האשכול נחזור לענינינו שמעבר לים...
נו, אז מה קורה??

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
[Q
נחמה אחת לכל המאוכזבים הרבים, שמדירים שינה מעינהם כבר לילה שלישי,
ומצפים לנס.
טראמפ ככל הנראה הולך הבייתה.
אבל עוד ארבע שנים נראה עוד פעם טראמפ בבית הלבן,
לא דונלד אלא איוונקה...
להמה לא דולנד? מותר לו! (וכבר היה דבר מעולם).איוונקה בעוד 8 שנים...

אני וביתי

משתמש מקצוען
עכשיו הוא נזכר לספר :( מאוחר מידי
אהוד יערי: "בפרשת הסכם הגרעין של אובמה עם איראן, ביידן היה מאוד תקיף והגיע פעם אחת, בנוכחותי ממש, לידי פיזור איומים כנגד ישראל אם ראש הממשלה נתניהו ימשיך להתנגד להסכם הזה"

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
שבוע שעבר הרב דינר אמר לקבל שבת עשר דקות מוקדם להצלחת טראמפ
בקצב של הספירה שם השבת זה גם רלוונטי לקבל מוקדם להצלחתו
וגם שבת הבאה....
אם מחכים 10 ימים אחרי הבחירות למעטפות

טראכטער

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מכיר שנים! ואם אתה מתכוין את ביבי, אז כל השנים הוא היה המגן הגדול והעלוב של מערכת המשפט.
רק נגעו לו בכנף ואז הוא התחיל ליילל, והיחיד שהוא יכול לבוא עליו בטענות זה עליו בעצמו, לא חסר סיפורים.
אלא מאי, לפתע כל אותה חונטה שהוא שמר עליה באדיקות (כי הוא באמת כל השנים היה חלש מאד, נגרר אחרי דברים ולא יזם מעצמו כלום, פחד מהצל של עצמו והעדיף להיות ממלכתי. בקיצער, הכל -אבל בהכל- הוא ההיפך מטראמפ) העיזה נגדו פנים ולא שמרה לו חסד נעורים ואז הוא נזכר להילחם במלחמה הצודקת הזו.
לו הוא יקבל איזה מסר אמיתי שבאם ישתוק הוא יזוכה בהכול, תראו אז את ניסנקורן חיוור לידו.
ולכן באם רוצים לעתיד שר משפטים אמיתי ולא נכנע שיודע לסדר דברים, תדעו לכם שעל פי העבר זו רק שקד. ואע"פ שאוחנה עשה הרבה יותר ממנה, (גם היה יותר מעניין, אי אפשר להכחיש) אמנם כיון שהוא עושה דברו (פודל בלע"ז) של מר נתניהו, אין בטחון שהוא ימשיך להילחם את המלחמה הצודקת הזו כשהבוס לא ינענע בראש.
אבל כיון שאני לא רוצה שינעלו את האשכול נחזור לענינינו שמעבר לים...
נו, אז מה קורה??
היות שאין לי כח לנהל ויכוחים בליל שישי שלא ליד צלחת טשולנט, וגם אין זה מענינו של האשכול, לכן לא אכנס לדיון מעמיק בכל מה שכתבת.
רק במילה:
לגבי מערכת המשפט, אתה צודק שהוא לא עשה, והיום הוא משלם את המחיר.
אבל בחונטה השלטת השמאלית הוא תמיד נלחם, וגם הם סימנו אותו כמטרה עוד ב-96'. הסיבות לכך רבות ומגוונות. אבל הוא תמיד נתפס בעיניהם כימני שמאיים על ההגמוניה השלטת [גם אם לא על בתי המשפט ספציפית], ולכן מאז ומתמיד נלחמו נגדו. וחבל שבסוף גם הצליחו.

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
@גלילאי
@טראכטער
תפתחו אשכול חדש על הוויכוחים המשמימים שלכם
ואל תשתמשו בנו כקהל שבוי
חבל שבגללכם האשכול ינעל

תודה

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הספירה באריזונה:

נכון ל-03:26 הפרש של 58K לטובת ביידן
1604626056446.png

אריזונה 04:03 הפער מוסיף להצטמצם!
נספרו 90% מהקולות
רק 46K לטובת ביידן!!!
1604628281251.png

• תודה
Reactions: 107

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לפי איך שזה נראה,
בספירה הנוכחית טראמפ יפסיד
אבל יש סיכוי גדול מאד לנצחון אחרי בימ''ש!
התקשורת בארה''ב זועמת יחד עם הרבה מפגינים על חוסר שקיפות איום בקלפיות בפנסילבניה ועוד,
משקיפים רפובליקנים לא רשאים להתקרב לספירת הקולות!!!
הם רשאים להיות רק עד מרחק 30 פיט שלא ניתן לראות משם מה באמת קורה.
לכן בספירת קולות הדואר ביידן עולה.
יש שם גניבת בחירותוזה הולך להיות סחבת בבמי''ש בוודאות.

נערך לאחרונה ב:

משה גל

משתמש מקצוען
30 פיט - 10 מטר
אבל יש סיכוי גדול מאד לנצחון אחרי בימ''ש!
יהיה מאוד קשה להוכיח בביהמ"ש כמה קולות נגנבו
וכמה קולות זויפו במעטפות שקריות בפנס' למשל
ברור שיש המון זיופים וגניבות אבל לא בטוח שיצליחו להוכיח ברמה משפטית

סטודיו בינדר

עיצוב גרפי | בנית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
דיווחים במדינת ג'ורגי'ה על אפשרות של מירוץ שני נוסף לסנאט במדינה לאחר שאף אחד מהמועמדים לא הצליח להגיע לחמישים אחוזים מקולות הבוחרים.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
30 פיט - 10 מטר

יהיה מאוד קשה להוכיח בביהמ"ש כמה קולות נגנבו
וכמה קולות זויפו במעטפות שקריות בפנס' למשל
ברור שיש המון זיופים וגניבות אבל לא בטוח שיצליחו להוכיח ברמה משפטית
נכון.
כותרת האשכול רלוונטית מתמיד.

אני וביתי

משתמש מקצוען
בוקר טוב בסוף הלכתי לישון שימשיכו לריב לבד אי אפשר ככה אני לא בחרתי בביידן ולא בטראמפ בחרתי לישון :)
מי נבחר בסוף? הא הם לא גמרו? לא הפסדתי כלום.
בקיצור טרמפ ינצח באריזונה וביידן בפנסילבניה וגורגיה הפכו את היוצרות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה