דרוש מידע הבחירות בארצות הברית, איך בוחרים? ותתפללו על דונלד טראמפ! (¬_¬ )

מצב
הנושא נעול.

מושיקו מהמעבדה

משתמש צעיר
Nevada. In 2016, Clinton won by 26K after ending early voting with a 15k lead. Currently: Early Voting ended: GOP had 85k lead, and first two hours of election day 3K lead. Trump cruising to win Nevada.
נבאדה בשנת 2016, קלינטון ניצחה ב 26K לאחר שסיימה הצבעה מוקדמת ביתרון 15K. נכון לעכשיו: ההצבעה המוקדמת הסתיימה: ל- GOP הובלה 85,000, והשעתיים הראשונות של יום הבחירות הובילו 3K. טראמפ משייט לנצח את נבאדה

"אברך"

משתמש חדש
בלת"ק
יש למישהו קישור לאתר שמתעדכן אונליין על הבחירות? (שנפתח בנטפרי....)
תודה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אני ל מבינה למה לוקח כל כך הרבה מן לספור את הקולות של הדואר.
בבריטניה גם סופרים את הקולות של הדואר במוצאי הבחירות וזה לא גולש מעבר שעות הקטנות, מקסימום נושק לבוקר.
אולי דואר ישראל קיבלו שם זכיינות.....:rolleyes:

גילגולונת

משתמש מקצוען
אני ל מבינה למה לוקח כל כך הרבה מן לספור את הקולות של הדואר.
בבריטניה גם סופרים את הקולות של הדואר במוצאי הבחירות וזה לא גולש מעבר שעות הקטנות, מקסימום נושק לבוקר.
גם בארץ לוקח זמן לקולות הימאים.... ;)

korot

משתמש מקצוען
יש עוד סיבות הגיוניות לחשוב שביידן יגבר על טראמפ יותר מאשר קלינטון ב 2016 מלבד הסקרים?

אני מכיר הרבה סיבות הפוכות - למה שטראמפ ייקח עוד יותר מאז.

ואם אכן זה כך והדבר היחיד שמשכנע לנצחונו הצפוי של ביידן זה הסקרים, אז החיים תותים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה