הבו עיצה לבור ועם הארץ

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
קניתי מצלמת וידיאו איכותית (ביתית) עם דיסק קשיח 30 ג'יגה. המצלמה היא של סוני, והתוצאות יפות. דא עקא שלמרות שאני שומר על איכות בינונית במצלמה, הקבצים יוצאים אדירים בכובדם. ב. כל "שוט" (אני מקוה שכך קוראים לזה.. היינו הפעלת "רקורד") יוצר קובץ נפרד, וכך הסרטה של ארוע תמים יכולה להיות 30 קבצים נפרדים.
מה שנשאר זה להפוך את כל הקבצונים לקובץ אחד רציף, וגם כמובן - דיאטה רצחנית כדי להוריד במשקל.
אני עובד על תוכנות סאונד, ואין לי כל ידע בתחום הוידיאו. המובי מייקר של וינדוס נתקע כל הזמן. הוא בקושי מצליח להעלות שוט אחד וכבר לא מגיב. הפרמייר אפילו אחד לא מצליח להעלות ומודיע על שגיאה שעליו להיסגר.
הבו עיצה, מה עלי לעשות (תרמתי כבר לקופת הצדקה וכו')

מירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הקבצים גדולים כי המצלמה מצלמת שומרת אותם על הדיסק שלה באיכות מאד טובה.

הם לא נפתחים בפרימייר כי הם MPG2 ואולי חסר לך איזה קודק או שהפרמייר ישן

תוכל להשתמש בתוכנה קצת יותר טובה ממובי מייקר כמו וידאו סטודיו של יוליד מגרסא 9

או לתת יותר פרטים על המחשב ועל הפרימייר ואז תוכל לקבל תשובה יותר מדויקת

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
פרמייר פרו 1.5, והמצלמה שומרת "מובי קליפ".

ירושלמי

משתמש צעיר
שייך להעלות לפה שוט אחד?

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
במצלמה תגדיר איכות נמוכה יותר, אבל מרמות הסטנדרט, לא פחות מדי,
אתה יכול גם להעזר בתוכנות המרה אם זה עדיין כבד, ואז תוכל לערוך בקלות

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הנה שוט קטנטן. שימו לב לאורך שלו מול המשקל!

קבצים מצורפים

• 83769.rar
    3 MB · צפיות: 26

artist

משתמש רשום
נכתב ע"י אברימי;171410:
הנה שוט קטנטן. שימו לב לאורך שלו מול המשקל!
בהחלט זה המשקל שהוא צריך לשקול לפני העריכה וזה אומר שזה באיכות טובה. שים לב קנית מסרטה טובה בשביל שתוכל להסריט איתה באיכות גבוהה זה לא מצלמה דיגיטלית שכשאתה מסריט הסרט שוקל מ"ב אחד.
רוב המכשירים האלו מסריטים בקובץ מסוים שקוראים לו M-JPEG ברוב המחשבים הסטנדרטים חסר לו כמה קודקים בכדי שתוכל להעפיל אותו רגיל.
בגלל שהקבצים שוקלים כ"כ הרבה אז תוכנה כמו מובי מייקר לא יכולה לייבא אותם צריך תוכנה יותר חזקה.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תוכל לקבל באיכות טובה! קובץ ב50% פחות
ואפי' בן פחות מ1MB

artist

משתמש רשום
הקובץ שהעלת הוא האורגנלי או שזה כבר מהמרה?

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
הקובץ שהעליתי אורגינלי. במצלמה אין אפשרות לבחירת סוג הקובץ אלא 3 רמות, ואני בחרתי בבינונית.

eshkolit

משתמש רשום
עבדתי על כזו מסרטה חבל על הזמן איכות מדהימה כדאי לך בכל אופן להסריט כן באיכות גבוהה תמיד תוכל להוריד איכות אחר כך אתה יכול להצטער אם אתה רוצה רק לראות את הסרטים אתה פשוט מסמן את כולם יחד ונותן פקודה הפעל ואז לא נעצר כל חתיכת סרט ואתה תצטרך להפעיל כל אחד מחדש ז"א אתה יכול לראות אירוע שלם ברצף
בשביל לערוך אצלי יד פרימייר 1.5 ועובד מצוין ושוב האיכות של המסרטות האלו וזה שלא צריכים להגרר כל הזמן עם עוד ועוד קלטות או דיסקים זה פשוט כיף אבל באמת המקום זה משהו אדיר אני לא יודעת איך ואיפוא אפשר לשמור כאלא כמויות של מקום פשוט צריכים להיות עקביים ומיד לערוך את הסרט יפה במחשב ולפנות מקום לסרט הבא בתור אחרת תצטרך מהר מאד דיסק קשיח בגודל חדר (אמיתי)
תהנה מאד

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
למה סתם להעליל על הפרימייאר?
אפילו פרו אין לי על המחשב הזה, רק 6.5 והוא נפתח מצוין.

המרתי אותו ל-mpeg ושוקל באמת סביר.
כמובן פחות איכותי בלי השוואה, לא היה לי כח לשחק בהגדרות, אפילו בהגדרות של הגודל.

קבצים מצורפים

• 83769.avi
    KB 834 · צפיות: 12

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י אביגדור;171572:
למה סתם להעליל על הפרימייאר?
אפילו פרו אין לי על המחשב הזה, רק 6.5 והוא נפתח מצוין.

המרתי אותו ל-mpeg ושוקל באמת סביר.
כמובן פחות איכותי בלי השוואה, לא היה לי כח לשחק בהגדרות, אפילו בהגדרות של הגודל.
תודה לכולם. אני יודע שאפשר להמיר, איך עושים זאת? הפרמייר שלי לא רוצה להעלות שום קובץ. יתכן שהוא פגום או מה.

ליאת

משתמש חדש
תמיר עם תכנת המרה כמו פרוקודר

MFA

משתמש רשום
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י ליאת;171658:
תמיר עם תכנת המרה כמו פרוקודר
בפרמיאר פרו שלי הקובץ אברימי נפתח מצויין. אני חושב שיש לך בעיה עם תוכנה.
להמרה יש תוכנה 4 TMPEG-NC, היא עושה עבודה המרה בצורה טובה, ויותר פשוטה מפרוקודר.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
אז הבנתי שצריך להמיר, והבנתי שיש לי בעיה (עוד אחת..) בפרמייר שלי, הבנתי שהמובי מייקר לא מתאים, עכשיו כך: יש תוכנת המרה חינמית ופשוטה? ניתן לקבל לינק?
כי עד עתה אני רק הולך ומסתבך....
ושוב תודה לכולם!

artist

משתמש רשום
נכתב ע"י אברימי;171680:
אז הבנתי שצריך להמיר, והבנתי שיש לי בעיה (עוד אחת..) בפרמייר שלי, הבנתי שהמובי מייקר לא מתאים, עכשיו כך: יש תוכנת המרה חינמית ופשוטה? ניתן לקבל לינק?
כי עד עתה אני רק הולך ומסתבך....
ושוב תודה לכולם!

נכתב ע"י artist;171446:
בהחלט זה המשקל שהוא צריך לשקול לפני העריכה וזה אומר שזה באיכות טובה. שים לב קנית מסרטה טובה בשביל שתוכל להסריט איתה באיכות גבוהה זה לא מצלמה דיגיטלית שכשאתה מסריט הסרט שוקל מ"ב אחד.
רוב המכשירים האלו מסריטים בקובץ מסוים שקוראים לו M-JPEG ברוב המחשבים הסטנדרטים חסר לו כמה קודקים בכדי שתוכל להעפיל אותו רגיל.
בגלל שהקבצים שוקלים כ"כ הרבה אז תוכנה כמו מובי מייקר לא יכולה לייבא אותם צריך תוכנה יותר חזקה.
אני לא מבין למה כולם הולכים מיד על השיטה של המרה לא חבל על האיכות ועל השעות ששורפים
ניסת להכניס קודקים שמתאים לפורמט הזה?????????????????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה