דרוש מידע הבדלים - נטפרי - אתרוג - נתיב

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני בודקת על אתרוג עכשיו,
אשמח למידע:
  • האם מידג'רני פתוח והתמונות נשלחות לבדיקה?
  • האם יש אפשרות של פתיחת ווצאפ? ואם כן, האם הסטטוסים ותמונות אנשי קשר חסומות?
  • האם יש אפשרות לרשימה לבנה ושחורה כבעבר?
  • האם יש אפשרות להכניס שעות גלישה מסויימות?
אשמח למענה מניסיון עכשווי. תודה!
אענה על מה שניסיתי בעצמי.
  • האם מידג'רני פתוח והתמונות נשלחות לבדיקה? מידג׳רני פתוח ומסונן בזמן אמת על ידי המערכות סינון מבוססות AI
  • האם יש אפשרות של פתיחת ווצאפ? כן!
  • ואם כן, האם הסטטוסים ותמונות אנשי קשר חסומות? סטטוס פתוח, תמונות אנשי קשר גברים אמורים להיפתח נשים אמורות להיחסם, יש אי דיוק בילדים למשל או בגברים מסוימים שגם נחסמים, תלוי בגודל התמונה ועד פרמטרים שלא מוכרים לי.
  • האם יש אפשרות לרשימה לבנה ושחורה כבעבר? לבנה ידוע לי שיש.
  • האם יש אפשרות להכניס שעות גלישה מסויימות? ממה שהבנתי עדיין אי אפשר, שאלתי לא מזמן ואמרו לי שזה בקרוב
אשמח למענה מניסיון עכשווי. תודה!

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
סטטוס פתוח, תמונות אנשי קשר גברים אמורים להיפתח נשים אמורות להיחסם, יש אי דיוק בילדים למשל או בגברים מסוימים שגם נחסמים, תלוי בגודל התמונה ועד פרמטרים שלא מוכרים לי
אמורים.. כלומר לא תמיד זה כך?

סטטוס פתוח, ידוע לך אם אפשר לבקש שיחסמו?
היות ואם יש באנשי קשר אחד שלא מי יודע מה חרדי, הסטטוסים שלו גם אמורים להיות כאלה...

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רעיון! אולי זה קיים, אין לי מושג.
מה עם סטטוסים בנטפרי?
איך זה עובד שם?
(למי שאישרו לו אמולטור)

דסיג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני באתרוג כיום,
אכן - בניגוד לעבר - אין סיכוי לתמונה לא כשרה לגמרי שתופיע, אבל מאידך ישנם כמויות של תמונות שחסומות ללא שום סיבה.
פשוט, הרובוט תוכנת למחוק כל תמונה של ספק ספיקא, והוא לא מספיק חכם לכן ישנם המוני תמונות כשרות שנחסמות.
מאידך ישנם כמובן מעלות אחרות באתרוג שלכן אני מעדיף אותו.

אם יש לך את תוסף אתרוג. גם אם התמונה נחסמה מהרובוט לוחצים על התמונה והיא נשלחת לבדיקה חוזרת. על פי רוב אם זאת סתם 'חומרא' של הרובוט זה מסתדר בבדיקה חוזרת.

ללדת אחרת

משתמש פעיל
שימו לב שפרטנר נותנים נטספארק בטענה שזה אתרוג. עם אייקון של אתרוג. עם כל החסרונות של נטספרק .
נטפרי הפתיעו לטובה בקפיצה הענקית שעשו בענין רמת הסינון והאי סינון כשאין צורך. במענה הדי מיידי והמפורט לכל שאלה ותלונה. במהירות הגלישה לעומת אתרוג. האפשרות לקבל סרטונים כשרים וקליפים של מוזיקה מחד וחסימת האפשרות שיש באתרוג להגיע מקליפ כשר ללא כשר במורד המדרגות, היא הפלוס העצום שכמדומני הם היחידים שנותנים מענה הרמטי לשני הכיוונים.

מזל קשת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שימו לב שפרטנר נותנים נטספארק בטענה שזה אתרוג. עם אייקון של אתרוג. עם כל החסרונות של נטספרק .
נטפרי הפתיעו לטובה בקפיצה הענקית שעשו בענין רמת הסינון והאי סינון כשאין צורך. במענה הדי מיידי והמפורט לכל שאלה ותלונה. במהירות הגלישה לעומת אתרוג. האפשרות לקבל סרטונים כשרים וקליפים של מוזיקה מחד וחסימת האפשרות שיש באתרוג להגיע מקליפ כשר ללא כשר במורד המדרגות, היא הפלוס העצום שכמדומני הם היחידים שנותנים מענה הרמטי לשני הכיוונים.

לא מכיר בכלל את מה שאת מתארת כאן.
מהירות הגלישה אינה תלויה במסנן כי אם בספק, לאתרוג יש אפשרות גם של סיב אופטי במקומות מסויימים בארץ (לי לא), האינטרנט מהיר מאד.
יש לי באתרוג את האפשרות לקבל סרטונים כשרים ואין שום דרך להגיע מקליפ כשר ללא כשר. החסימה מובהקת. הם נותנים מענה הרמטי לחלוטין. ולא סתם יש להם את הכשרות של הרב סילמן שליט"א.

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם יש הבדל בין הסינונים השונים, במהירות העלאת קבצים לענן ( דרופבוקס או דרייב).
שואל בשביל מגיד שיעור, שזה השימוש היחידי שלו באינטרנט.
תודה

משהו אחר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכלס, מידגרני: סגור בנטפרי, פתוח באתרוג. מה זה אומר?
בדקתי. אכן פתוח, ממה שניתן להבין זה שהסינון של אתרוג הוא בינה מלאכותית בעיקר, משולב סינון אנושי. אז ברור שבינה מלאכותית יודעת לסנן את הבינה מלאכותית.
או במילים אחרות כשטכנולוגיה מתקדמת נלחמת בטכנולוגיה מתקדמת

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
האם יש הבדל בין הסינונים השונים, במהירות העלאת קבצים לענן ( דרופבוקס או דרייב).
שואל בשביל מגיד שיעור, שזה השימוש היחידי שלו באינטרנט.
תודה
אתרוג זה חברת תשתיות, ויש לה פריסה בערים חרדיות ושם יש הבדל

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אתרוג זה חברת תשתיות, ויש לה פריסה בערים חרדיות ושם יש הבדל
להיפך, באתרוג אתם כבולים לתשתית של אתרוג
עם נטפרי אפשר להתחבר לספק בזק או לכמעט כל הספקים הסלולריים

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גם באתרוג אפשר להתחבר לכל הספקים (גם לא נראה לי יש תשתית של אתרוג הם משתמשים בתשתית של בזק)

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שכחתי לציין שהמגיד שיעור משתמש בסים סלולארי. לאיזה חברה כדאי להתחבר שלא תהיה בעיה בהעלאת הקבצים לענן?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
שכחתי לציין שהמגיד שיעור משתמש בסים סלולארי. לאיזה חברה כדאי להתחבר שלא תהיה בעיה בהעלאת הקבצים לענן?
כדאי לבדוק במפה לאיזו חברה יש אנטנה קרובה יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה