דרוש מידע הבדלים - נטפרי - אתרוג - נתיב

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ומאותה סיבה - שסינון התמונות על ידי רובוט - 80% מהתמונות ברשת חסומות גם אם אין כל הצדקה לחסימה שלהם.
מה? לא הבנתי....
הסינון של אתרוג מוקפד. אתרים רבים חסומים, לגמרי או חלקית. הרובוט פותח באופן אוטומטי באתר פתוח את התמונות הכשרות לצפיה, הוא יודע לזהות את התמונות בעיתיות. בדרך כלל תמונות שהן טובות פתוחות באתרוג.
בעבר היו הרבה יותר פשלות של חסימת יתר או חשיפת יתר באתרוג, היום זה עובד מעולה, ב"ה.
לדוגמא, בנטפרי זה עובר לבדיקה ידנית, וזה מעכב את התהליך, ובבינה מלאכותית זה מאד קשה כי התמונות נוצרות מחדש כל פעם.

ברוריה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מבחינת AI ורשתות חברתיות לצורך עבודה מה עדיף, אתרוג או נתיב?
לגבי AI אתרוג לוקח. לגבי רשתות חברתיות תצטרך לעבור ועדת רבנים שתאשר לך, זה לא פתוח כמובן לא בנטפרי ולא באתרוג.

sk1203

משתמש מקצוען
לגבי AI אתרוג לוקח. לגבי רשתות חברתיות תצטרך לעבור ועדת רבנים שתאשר לך, זה לא פתוח כמובן לא בנטפרי ולא באתרוג.
נטפרי לא פותחים בכלל
נתיב ואתרוג - יכול להיות שפותחים אחרי אישור מועדה

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גם אני בודקת על אתרוג עכשיו,
אשמח למידע:
  • האם מידג'רני פתוח והתמונות נשלחות לבדיקה?
  • האם יש אפשרות של פתיחת ווצאפ? ואם כן, האם הסטטוסים ותמונות אנשי קשר חסומות?
  • האם יש אפשרות לרשימה לבנה ושחורה כבעבר?
  • האם יש אפשרות להכניס שעות גלישה מסויימות?
אשמח למענה מניסיון עכשווי. תודה!

naftali r

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני יודע שהדיעה הרווחת כאן היא נטפרי, ואל תמנע טוב מבעליו, כי נטפרי נולדו בתוך פרוג, והשמועה אומרת שיתכן שגם קיים קשר כלשהו בין פרוג לנטפרי.... ונטפרי באמת סינון טוב וקפדני
אך כדאי להניח את הדעת שאתרוג נחשבת כיום כסינון מומלץ מכמה סיבות, 1. רמת הסינון והפיקוח. 2. הטכנולוגיה, הבדיקה הראשונית זה רובוט מדוייק ומתוחכם. בשברירי שניה הוא סורק ופותח תמונות באתר שאין בהם נשים, או תמונות לא צנועות. 3. הנוחות שבחברה אחת יש גם ספק אינטרנט וגם סינון

הרבה קהילות כיום עובדים עם אתרוג. גם לגור יש קהילה באתרוג.

מנוחי פרידמן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
מהו מתחם נשים שיש לאתרוג? אני מתלבטת לעבור לאתרוג. מה שגורם לי לחשוש זה רמת השירות שם. האם יש כאן כאלו שעברו מנטפרי לאתרוג ויכולים לספר על רמת השירות?

נוי הדרים

משתמש רשום
מנוי פרימיום
יש לי נטפרי בבית ואתרוג בעבודה, אני לא רואה הבדל ברמת החסימה והכשרות. אבל אני מבינה שהשירות של נטפרי יותר נוח כי הוא פחות אנושי, כלומר כשיש פניה לא צריך לדבר עם בן אנוש אלא הכל דיגיטלי.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אבל אני מבינה שהשירות של נטפרי יותר נוח כי הוא פחות אנושי, כלומר כשיש פניה לא צריך לדבר עם בן אנוש אלא הכל דיגיטלי.
אין מענה רובוטי בנטפרי, על כל פנייה צריך להמתין למענה אנושי

ספיר וקסת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני גם רוצה לעבור לאתרוג, נטפרי סינון מעולה, אבל לאחרונה קשה להם להתאים את עצמם כראוי לצרכים המתחדשים של הבינה המלאכותית.

הלה ט

משתמש חדש
מנוי פרימיום
רגע, מי הרבנים שעומדים מאחורי נטפרי, מי המכריע לחסום ביום בהיר את הפסקת קפה, שבי רגע, פורום אוצר החכמה וכו'? לאתרוג יש כשרות של הרב סילמן שליט"א ועמו הם מתייעצים בכל פרט חשוב.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הסינון של אתרוג מוקפד. אתרים רבים חסומים, לגמרי או חלקית. הרובוט פותח באופן אוטומטי באתר פתוח את התמונות הכשרות לצפיה, הוא יודע לזהות את התמונות בעיתיות. בדרך כלל תמונות שהן טובות פתוחות באתרוג.
בעבר היו הרבה יותר פשלות של חסימת יתר או חשיפת יתר באתרוג, היום זה עובד מעולה, ב"ה.
אני באתרוג כיום,
אכן - בניגוד לעבר - אין סיכוי לתמונה לא כשרה לגמרי שתופיע, אבל מאידך ישנם כמויות של תמונות שחסומות ללא שום סיבה.
פשוט, הרובוט תוכנת למחוק כל תמונה של ספק ספיקא, והוא לא מספיק חכם לכן ישנם המוני תמונות כשרות שנחסמות.
מאידך ישנם כמובן מעלות אחרות באתרוג שלכן אני מעדיף אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה