מידע שימושי האש בהרי ירושלים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בקיצור לא נצפית אש בשום מצלמה ובשום גזרה. כשהיא היתה לא היה צריך לחפש אחריה..
המטוסים חגים עדיין בלי הפסקה.
לדעתי המודעה של עזר מציון מלפני יומיים שפנו את איתנים.
גם לא נראה לי שיכניסו מתנדבים לפינוי בית חולים כמו הדסה, מקוה שיש תכנית מגרה סבירה לפינוי של בית חולים כזה...

RBF

משתמש צעיר
זה שעכשיו לא רואים לכלוך זה כן נראה שמה שהיה קודם זה היה עשן.. או שרואים את זה רק שיש מרחק במצלמה.
בכל אופן יש כעת ניידת בכביש שחוסמת את התנועה לכיוון הדסה, כך זה נראה.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
שמעתי אתמול בלילה ראיון של יעקב אייכלר ברשת ב' , אני חושבת שזה היה ניצב הכבאות בעצמו (לא בטוחה בזה).
הוא הסביר שהתגבור הוא בשביל השריפה בהרי ירושלים.
אני לא יודע מיזה אייכלר
הבוקר התראיין ניצב כבאות ראשית בכל כלי התקשורת
אפשר לחפש ברשת שידורים חוזרים..
למרות שאין צורך

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כולם מחפשים מצלמות וכו' אין פה שום תושב הר נוף/קרית יובל מנחם/קרית יערים או משהו בכיון שיכול לעדכן מה הוא רואה מהבית?
מטלז סטון לא רואים כרגע עשן או אש אבל יש והיו מוקדי בעירה שלא ראו מפה כל אזור עין כרם הסטף...

צ'אלמרית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא קראתי פה
אבל מישו יכול להגיד לי אם יש מצב לנסוע מחר לי-ם או שחוסמים כבישים וכו'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה