הארדיסק לא מתנתק

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קניתי ההארדיסק לגיבוי חומר
פעם בשבוע אני מחבר אותו למחשב
ומסנכרן בינו לבין החומר במחשב
הבעיה
1. קצת קשה לעבור על כל החומר של השבוע האחרון
( @פרסומון במדריך של ה'גיבוי הלכה למעשה' הבאת קישור להורדת תוכנה והעמוד מחזיר שגיאה 403)
2. בסיום אני מנסה להוציא אותו מהמחשב ולפני זה הסרת חומרה
ותמיד קופץ לי ההודעה הבאה

‏‏לכידה.JPG

אודה מאוד למי שיוכל לעזור לי בזה

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
מצ"ב תוכנה שמסייעת להוצאה בטוחה
בעברית לתקופת ניסיון (לא יודע מה קורה אחר כך, גם אם זה יפסיק לעבוד יתכן שיהיה אפשר להסיר ולהתקין מחדש)

קבצים מצורפים

• usbsafelyremovesetup_6-0-8.zip
    5.4 MB · צפיות: 16

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
הבעיה
( @פרסומון במדריך של ה'גיבוי הלכה למעשה' הבאת קישור להורדת תוכנה והעמוד מחזיר שגיאה 403)

צפה בקובץ המצורף 354122
על איזה קישור אתה מדבר/ איזו תוכנה?

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
התוכנות המומלצות לשימוש לגיבוי בדיסק: לשימוש בדיסק שמחובר למחשב כל הזמן- מומלצת התוכנה AcronisTrueImage (עשיתי עליה מדריך בעבר הרחוק, התוכנה משמשת גם לגיבוי של מערכת ההפעלה כולה וגם לגיבוי של קבצים עם תזמון של כל יום/ כל שבוע/ כל חודש: https://www.prog.co.il/threads/מדריך-לגיבוי-מערכת-ההפעלה.135145/ )
לשימוש להרצת גיבוי פעם בזמן מסוים (בדיסק שלא מחובר כל הזמן)- https://www.freefilesync.org/download/FreeFileSync_9.8_Windows_Setup.exe חובה ללמוד את התוכנה לפני שמתחילים להשתמש בה. על אף שהיא בעברית מלאה, היא גם יכולה לעשות פעולה הפוכה!. מומלץ מאד ליצור שתי תיקיות עם כמה קבצים בתוכם, חלקם שווים בין שתי התיקיות וחלקם יש רק בתיקיה הראשונה וחלקם רק בשניה וחלקם יש בשתי התיקיות אבל באחת הקבצים מעודכנים יותר וכן על זה הדרך וללמוד את התוכנה היטב לפני השימוש.
ע"ז אני מדבר

בורג קטן במערכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי גם יש הארדיסק ולפעמים אני נתקל בבעיה הנ"ל אבל לא היה לי עצבים, סגרתי את כל החלונות
וניתקתי. לע"ע לא נראה לי שהיה איזושהיא בעיה.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא מומלץ בכלל לסגור אותו ככה.
למתקדמים: ניתן להיכנס למציג האירועים בלשונית system לראות באירוע 255 איפה ההתקן תפוס.
הפעלתי וידאו וניסיתי להוציא:
upload_2018-5-23_11-39-59.png

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
הבעיה

צפה בקובץ המצורף 354122
https://freefilesync.org/download.php

הסכת ושמע

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה