המדריך היומי מדריך לגיבוי מערכת ההפעלה

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
שם התוכנה: Acronis True Image 2014 Premium.
בכדי להשתמש בכל האופציות שבה צריך לרכוש אותה. במדריך זה אתן קוד, שבחיבור לאינטרנט החברה מיד קולטת שזה קוד שכבר השתמשו בו, אבל למה שאנחנו צריכים הוא מספיק, ולא צריך את הקוד, רק להתקנה עצמה.

ראשית יש להוריד את קובץ ההתקנה כאן: כאן

שנית, להתקנה צריך את הקוד הבא:
HWSZZPA3-BMH4L69E-X78HKREQ-P9MNPVSU-ZQMERNHY-YVBMDBX8-PZ54XEEX-SM7JU32N

ההתקנה היא פשוטה (יש לנטרל את האנטי וירוס לפני כן). ולעשות next בכל השלבים.

את הגיבוי כדאי לעשות מיד אחרי התקנת מערכת ההפעלה והתוכנות, כך שבודאי אין וירוסים, אבל זה טוב לכל מצב.

לפני הגיבוי:
כדאי מאד להעביר את כל הקבצים מC לD או לדיסק אחר, כי כל קובץ שנשאר בC ולא צריך אותו, הוא סתם מגדיל את גודל הקובץ הסופי, וכן את זמן הגיבוי.

הגיבוי:
הגיבוי מתבצע בצורה פשוטה.
1. מפעילים את התוכנה.
2. לוחצים לפי התמונה המצורפת- תמונה 1. (לוחצים על הלשונית השניה משמאל ושם בכפתור הראשון)
.
8DgbjWot9HMHcAAAAASUVORK5CYII=

3. בצד שמאל- בוחרים בדיסקים שרוצים לגבות, בשביל לגבות את מערכת ההפעלה יש לסמן בV את כל הדיסקים עד C, כלומר כל הדיסקים שנשמרו ע"י המערכת וכדו' יש לסמן ב V, (עפ"י רוב מדובר רק בדיסק אחד נוסף, כמו בתמונה, ובמחשבים החדשים, שיש להם כבר טכנולוגיית UEFI יש שלשה דיסקים).
נתקדם לפי התמונה (תמונה 2)- במספר 2, יש לבחור את מיקום תמונת השיחזור, ניתן לבחור גם בD או כל דיסק אחר, רק לא את הדיסק שאותו מגבים. ע"י לחיצה על הכפתור browse (מס' 3 בתמונה) ניתן לבחור את המיקום.
המשך התמונה- מס' 4, הודעה זו מתריעה על כך שאין מספיק מקום לתמונת דיסק הגיבוי במיקום שנבחר.
אחרי שהגדרנו הכל נותר ללחוץ על הכפתור (באמצעו) שבמס' 5 בתמונה.

.
ZfXQh4vE7MjL+kSx0X6PwfJJGH4AHGXAAAAAElFTkSuQmCC

אחרי הגיבוי:
כדאי לשמור על הגיבוי בדיסק אחר, שהוא לא הדיסק שעליו מותקן מערכת ההפעלה, [גם לא בD אם זה אותו הדיסק פיזית], בכדי שאם הדיסק יישרף, תוכלו לשחזר את כל המערכת הפעלה תוך כמה דקות על דיסק חדש.
כמו"כ, כדאי להוריד את התוכנה מהעלייה של מערכת ההפעלה, וזאת ע"י כניסה ל'הפעלה' או קונטרול+R (תלוי במערת ההפעלה) או ע"י הקשה בלשונית החיפוש שמעל ההתחלה (בווינדוס 7 או 8) את המילה הבאה:
msconfig
אנטר
שם יש להיכנס ללשונית המתאימה ולהוריד את הV משלושת התוכנות של acronis.
אם אתם לא מבינים עדיף לא לשנות כלום.

לגבי השיחזור לאחמ"כ, אמשיך בהזדמנות אחרת בעז"ה.

ע"י תוכנה זו ניתן להעתיק מערכות הפעלה שלמות ממחשב למחשב (למחשב אחרים עם לוח אם אחר צריך להתקין את הדרייברים החדשים כמובן, וזה גם לא כ"כ מומלץ).

יש בתוכנה עוד בלי סוף אופציות של גיבויים, אבל זה כבר למדריך אחר.

המדריך מקיף תוכנה אחת, יש תוכנות נוספות (למי שרוצה לבדוק תוכנה נוספת טובה, יש תוכנה בשם reflect, היא אפילו חינמית לגמרי, אבל עדיין לא כמו זו שסיקרתי במדריך, בעיקר היא בעייתית בשחזור לאחמ"כ, כי מצד המהירות וכו', היא אפילו טובה יותר).

קבצים מצורפים

• תמונה 1.png
    KB 123.4 · צפיות: 92
  • תמונה 2.png
    KB 100.6 · צפיות: 63

YG&K

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה רבה!!

פוש

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איך מנטרלים את האנטי וירוס?
יש לי אוירה

lmaof

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם אפשר לקבל מדריך קצר לשחזור אפי' בלי תמונות יעזור לי מאד

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
אם התוכנה עדיין פעילה (עוד לא עברו 30 ימי הניסיון), ניתן לשחזר ע"י לחיצה בתוכנה על כפתור הrecover, והוא כבר עושה את כל העבודה בעצמו.
אם לא, צריך לצרוב דיסק boot.
ניתן לצרוב זאת דרך התוכנה (אני לא בטוח שניתן לצרוב בתוכנה שכבר עברו 30 יום, אם לא, צריך לצרוב במחשב אחר).
ואח"כ להפעיל את המחשב מהדיסק ולפעול לפי הסרטון הבא:
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.aspx?sid=6530387A7A5A384B6F5A383D

כנגן המנגן

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תודה רבה.
האם זה יותר טוב מיצירת תמונת מערכת המובנית בוינדוס?

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
נכתב ע"י כנגן המנגן;1330811:
תודה רבה.
האם זה יותר טוב מיצירת תמונת מערכת המובנית בוינדוס?

יצירת תמונה עם acronis הרבה יותר מהירה (פי 7 בערך)...
היתרון במערכת המובנית שהוא יוצר קובץ VHD שניתן לקרוא ולכתוב לתוכו ללא התקנה של תוכנה נוספת וניתן גם להפעיל אות כמכונה וירטואלית שזה יתרון לא קטן...

מתנחל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;1166973:
שם התוכנה: Acronis True Image 2014 Premium.
בכדי להשתמש בכל האופציות שבה צריך לרכוש אותה. במדריך זה אתן קוד, שבחיבור לאינטרנט החברה מיד קולטת שזה קוד שכבר השתמשו בו, אבל למה שאנחנו צריכים הוא מספיק, ולא צריך את הקוד, רק להתקנה עצמה.

ראשית יש להוריד את קובץ ההתקנה כאן: כאן

הלינק לא עובד אצלי, אפשר להעלות לאתר או להביא לינק טוב? תודה!!!

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
האם התוכנה ממשיכה לגבות לאחר

האם התוכנה ממשיכה לגבות אפילו שהמחשב באמצע הפסיק לעבוד?
או שצריך לעשות את הגיבוי מחדש?
האם יש אפשרות שהגיבוי ימשיך גם כשהמחשב הפסיר לעבוד-נתקע

האם אפשר לגבןת כמה ספריות? ולא כונן שלם? יש מקסימום של גודל?

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שאלת תם שמפני ההערכה שאני רוכש לידידינו פרסומון אני ינסח בעדינות,
כשאני מוריד את התוכנה מהאתר הרשמי של החברה אני גם צריך לבטל את האנטי וירוס לפני ההתקנה?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י 3 פינות;1694192:
שאלת תם שמפני ההערכה שאני רוכש לידידינו פרסומון אני ינסח בעדינות,
כשאני מוריד את התוכנה מהאתר הרשמי של החברה אני גם צריך לבטל את האנטי וירוס לפני ההתקנה?
כן ולא.
כן, לפי מה שהם אומרים, לא אני מבקש לסגור את האנטי וירוס.
ולא, מהניסיון שלי, שום אנטי וירוס לא מפריע להתקנה.

ואם אתה רוצה שאכתוב לך ממש ברור- זה לא פרוץ. זה קוד שכל אחד מקבל לגירסת ניסיון. יש פריצה כמובן אם רוצים להשתמש יותר זמן (למשל שיגבה כל יום או כל שבוע).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה