התייעצות האקר שלח לי מייל

מצב
הנושא נעול.

חוה קוה

משתמש פעיל
קיבלתי פעמיים מייל מ"עצמי" לכתובת של "עצמי" מהאקר בעברית, בו הוא כותב שיש לו שליטה מלאה על המחשב, ואם לא אכניס לו $950 בביטקוין, הוא יפרסם סרטון, בו אני ...
האם זה משהו ממשי? כי כשהעתקתי את תוכן המייל, והדבקתי את זה במייל ששלחתי לבדיקה למישהו, הוא חזר אלי כ"לא ניתנת למסירה". באתרוג טוענים שזה לא קשור להם, יש לי חיבור ומצדם הכל בסדר.
יש מישהו שמבין בזה ויכול לעזור לי?
תזכו למצוות!

ילדה טובה

משתמש צעיר
המשתמש נחסם

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אתמול היה הודעה בפרום של נטפר''י בענין זה והם טענו שאין בזה שום דבר ואם הוא באמת היה שולט על המחשב הוא היה מוכיח זאת באמצעות הצגת הודעתו על המחשב ולא במייל,
וזה שהוא כביכול שלח מייל עם השם שלכם זה הדבר הכי קל לזייף.(כלשונם)
כמובן אני רק מעתיק את מה שהם כתבו בלי לקחת אחריות.

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ת
קיבלתי פעמיים מייל מ"עצמי" לכתובת של "עצמי" מהאקר בעברית, בו הוא כותב שיש לו שליטה מלאה על המחשב, ואם לא אכניס לו $950 בביטקוין, הוא יפרסם סרטון, בו אני ...
האם זה משהו ממשי? כי כשהעתקתי את תוכן המייל, והדבקתי את זה במייל ששלחתי לבדיקה למישהו, הוא חזר אלי כ"לא ניתנת למסירה". באתרוג טוענים שזה לא קשור להם, יש לי חיבור ומצדם הכל בסדר.
יש מישהו שמבין בזה ויכול לעזור לי?
תזכו למצוות!
כמוך עוד הרבה.....
תחליפי סיסמא למייל (דרך אתרוג)

חוה קוה

משתמש פעיל
אסביר למה אני עדיין חוששת:
העתקתי והדבקתי את התוכן של המייל בתוך גוף של מייל ששלחתי לחברתי, והוא חזר אלי ":לא ניתנת למסירה" עם הכיתוב "SPAM MUST DIE" וזה מה שנותן לי תחושה שיש דברים בגו.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אסביר למה אני עדיין חוששת:
העתקתי והדבקתי את התוכן של המייל בתוך גוף של מייל ששלחתי לחברתי, והוא חזר אלי ":לא ניתנת למסירה" עם הכיתוב "SPAM MUST DIE" וזה מה שנותן לי תחושה שיש דברים בגו.
אולי זיהה שאת רוצה לשלוח לה ספאם.
אין מה לדאוג, מאות אנשים קבלו כמוך את המייל הזה.
תמחקי ותשכחי.

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
השרת של ג'ימייל (או כל אחד אחר)
בבקשה !!
תפסיקו להתרגש מזה !! זה שום דבר!!
חצי מדינה קבלה את זה.
אם יש לכם סינון טוב אין מה לדאוג, ועל אחת כמה וכמה אם יש לכם נטפרי אז בטוח שהכל טוב.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא הבנתי,
מי זיהה? זה היה רק תוכן בתוך מייל, לא העברתי את המייל הנ"ל לחברתי.
השרת של ג'ימייל (או כל אחד אחר)
הוא מספיק חכם כדי לזהות את התוכן כבעייתי (והוא לא מספיק חכם כדי לדעת שאת שולחת לחברה שלך:rolleyes:)
מצד שני, ההאקר היה מספיק חכם כדי לעקוף את זה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה