דרוש מידע האנשים שקצת שכחנו מהם.....

מוטי הצדיק

משתמש פעיל
רציתי להעלות למודעות קצת אנשים שנוכחים בחיים שלנו ובפוורים קצת שכחנו מהם...

כמו לדוגמא:
וועד הבית, -שבמשך כל השנה עובד קשה ובחינם ללא כל תשלום מצידינו, דואג למעלית לניקיון ולכל דבר שקשור לתחזוקה השוטפת של הבניין. משלוח מנות מאיתנו, אפילו סמלי, יכול לתת לו זריקת עידוד ומרץ להמשיך ולפעול לטובת כולנו.

אשמח לעוד רעיונות לאנשים שבפורים קצת שוכחים אותם.
בשביל שלא נפספס אף אחד חלילה.
פורים שמח לכולנו!!!

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לשכנים בוודאי נותנים
אבל לכל מיני נשות צוות בגן או בכיתה שלא תמיד זוכרים,
אני זוכר שאצל הבת שלי נתנו לגננת שיח ועוד כל מיני נשות צוות, והשמחה שלהם הרקיעה שחקים.
למוכר במכולת אני משתדל.
ובכל שנה מחפשים גלמוד או גלמודה לתת להם, זה משמח אותם ומחנך את ילדינו.

גלידה

משתמש מקצוען
כ"כ הייתי רוצה לשלוח לכולם אבל אני מרגישה שזה ממש גדול עלי!
גם כך פורים לא קל בכלל....
אני כן משתדלת כל השנה להגיד תודה עם כל הלב ולהחמיא, אם זה למזכירים של מוסדות החינוך, אם זה להנהלה, למלווים, לוועד בית וכו'.
למורת שילוב אני כן שולחת....
מי שמצליחה לשלוח לכולם, אשריה!

ברוך קנל

משתמש צעיר

כמו לדוגמא:
וועד הבית, -שבמשך כל השנה עובד קשה ובחינם ללא כל תשלום מצידינו, דואג למעלית לניקיון ולכל דבר שקשור לתחזוקה השוטפת של הבניין. משלוח מנות מאיתנו, אפילו סמלי, יכול לתת לו זריקת עידוד ומרץ להמשיך ולפעול לטובת כולנו.

פורים שמח לכולנו!!!
בדר"כ מי שאחראי על הוועד בית לא משלם וועד בית..
אבל זה נכון שמגיע להם המשלוח..

שידרוגים

משתמש מקצוען

כמו לדוגמא:

פורים שמח לכולנו!!!
אפשר גם להוסיף פה לתועלת כולם רעיונות סמליים למשלוחי מנות מסוג זה ........

הצוות במעון: המנקה, המבשלות, מזכירות ומנהלת, וגם המטפלות הנוספות שבחדר שגם הן מתייחסות לתינוק שלי הרבה פעמים וידעות למסור לי עליו דשים...
בחיידר: אברך שמנקה את הכתה - ואני רואה שהבן שלי אומר לו שלום כשהוא רואה אותו אחה"צ
בביה"ס ובגנים : מורות הצהרון, המזכירות, ומורת החוגים

בגלל שזה באמת יוצא כמות אני קונה משהו קטן - יותר סוג של צומי... טבלת שוקולד משובחת .... משהו כזה
השנה הרגשתי שהשקיעו הרבה יותר, אחרי שחזרו משנת קורונה מפורקים, וכנראה גם זכיתי בצוות נהדר....
אז מצאתיסוכן שנותן לי את זה ב20 ש"ח במקום 35 ש"ח- חוט הטענה עם 3 סוגי כניסות שמתארך לפי הצורך (לאוטובוסים וכו') ונכנס מיד חזרה כדי שלא יסתבך, נראה לי חמוד ושימושי- ונכתוב להם משהו על האנרגיה שהם מטעינים בילדים שלנו עם המילים הטובות שלהם וכו'.... אולי נצרף חטיף אנרגיה אם אני אמצא בכמה אגורות...

קבצים מצורפים

• קבל.jpg
    קבל.jpg
    KB 91.8 · צפיות: 468

ברוך קנל

משתמש צעיר
מנסיון וועד בית משלם כרגיל +
אחריות על הכתפיים..
כל אחד והנסיון שלו...
אני ראיתי את זה בהרבה מאד בניינים..
זה סוג של תגמול מינימלי עבור מי שדואג לכם כ"כ הרבה...
אז אם עדיין אתם לא משלמים להם הגיע הזמן שהם כבר יפסיקו לשלם וזה עדיין מעט ממה שמגיע להם באמת..

מוטי הצדיק

משתמש פעיל
הצוות במעון: המנקה, המבשלות, מזכירות ומנהלת, וגם המטפלות הנוספות שבחדר שגם הן מתייחסות לתינוק שלי הרבה פעמים וידעות למסור לי עליו דשים...
בחיידר: אברך שמנקה את הכתה - ואני רואה שהבן שלי אומר לו שלום כשהוא רואה אותו אחה"צ
בביה"ס ובגנים : מורות הצהרון, המזכירות, ומורת החוגים

בגלל שזה באמת יוצא כמות אני קונה משהו קטן - יותר סוג של צומי... טבלת שוקולד משובחת .... משהו כזה
השנה הרגשתי שהשקיעו הרבה יותר, אחרי שחזרו משנת קורונה מפורקים, וכנראה גם זכיתי בצוות נהדר....
אז מצאתיסוכן שנותן לי את זה ב20 ש"ח במקום 35 ש"ח- חוט הטענה עם 3 סוגי כניסות שמתארך לפי הצורך (לאוטובוסים וכו') ונכנס מיד חזרה כדי שלא יסתבך, נראה לי חמוד ושימושי- ונכתוב להם משהו על האנרגיה שהם מטעינים בילדים שלנו עם המילים הטובות שלהם וכו'.... אולי נצרף חטיף אנרגיה אם אני אמצא בכמה אגורות...
איפה קונים דבר כזה מ-ד-ה-י-ם!!!!!

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אני רוצה איך רושמים לך ? 5 יחידות כאלו

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש כזה דבר?
גם אצלנו
איש מדהים מדהים
לפני שנתיים שמר לנו פסולת של רשות הדואר, לצורך תחפושת.
ובכלל כל יום עושה כל השתדלות להקל עלינו.

נותנים לו מתנות במשך השנה, ולא רק בפורים .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה