האם שווה לשדרג לוינדוס 8?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לי הזדמנות לקבלו במחיר מאד מוזל.
כדאי או שזה יסבך לי את שאר התוכנות?

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י תמנתי;892148:

לקנות בזול זה דבר אחד, אך להשתמש בו כעת זה עניין אחר.
אני לא הייתי עושה זאת לפני שיתברר התמיכה שלו בתוכנות העיצוב.

כיון שיש בו כנראה שינויים מהותיים, יש מקום גדול לחשוש שהתוכנות.לא יתמכו כראוי, או בכלל. לפחות עד הגרסה הבאה.

Yisrael

משתמש פעיל
מישהו יכול להצביע על תקלה או על משהו שלא עובד?

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י תמנתי;892148:

חשוב לדעת, כרגע עוד אין למכירה את windows 8 retail אלא רק גרסת OEM,
מה שאומר שאין שום סיבה לקנות אותו (אם ברצונך לעבוד באופן חוקי) אלא למחשב חדש חללוטין! זה גרסה למחשב חדש בלבד, לא למחשב שרוצים להחליף מערכת קיימת.

האופציה הנוספת היא, אם קנית את המערכת הפעלה הקיימת על המחשב עכשיו, אז ניתן לקנות דרך האתר של מיקרוסופט ב40$ שדרוג חוקי ל8. אני ממליץ לקנות עכשיו ב40$ למרות שעדיין לא מומלץ לשדרג בגלל שהמחיר הזה הוא מבצע זמני לרגל ההשקה.

בהצלחה רבה

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
אין בעיית תמיכה בווינדוס 8 אני משתמש בו כבר כמעט חודש ולא נתקלתי במשהו שלא עבד, חוץ מזה אין שינוים מהותיים מבחינת תאימות,
הבעיה העיקרית היא שצריך להתרגל לממשק שונה ובהתחלה קצת לא נוח....

NIVDFB

משתמש פעיל
אוצר החכמה לא עובד.
פרוייקט השו"ת לא עובד.
התקליטור התורני לא עובד.
תוכנת נתיב לא מתאימה.
לא זוכר כרגע עוד.

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
לא הייתי קורא לזה בעית תאימות של ווינדוס 8 יותר הייתי קורא לזה בעיית תאימות של אוצר החכמה, תקליטור התורני, ופרויקט השו"ת, ומעניין באמת עם הקוד שנתיב עובדת עליו עדיין תומך בwin8 כי זה בעצם משהו שמשתמש בשכבות lsp של מערכת ההפעלה...
כל החברות האלו משקיעיות יותר במכירות מאשר בפיתוח לא שזה רע בעיני אבל למעשה התאימות שלהם תמיד באיחור גם לווינדוס 7 לקח זמן לחלקם
ואגב מעניין אם בדקת בגירסת 32 ביט או 64 כי לי יש גירסת 32 ולא היתה לי שום בעיה עם כלום, (לא ניסיתי את התוכנות שדיברת עליהן)

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נתיב משקיעים הרבה בפיתוח, תכיפות הגירסאות יוכיח, המרדף ההצפנות ההולכים ומשתפרים של גוגל (כרום) - מחייב ועוד איך!

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
פיתוח מבחינתי זה מוכנות לגירסאות חדשות של ווינדוס, נלבד זה נתיב להעכתי ( ראיות מוסמכות) לא פיתחו את תוכנת החסימה בכלל הם קנו אותה... אם הם פיתחו משהו זה את הממשק ואת העדכונים של רשימת האתרים וכד'

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
והעדכונים בכל עת שמיועדים בעיקר לחסום גם חלקים מאתרים מוצפנים לא דורש פיתוח?

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
מי אמר שזה פיתוח שלהם כמו שאמרתי את החסימה העיקרית היא מבוססת על קוד קנוי, ברור שיש להם מחלקת פיתוח והם עובדים קשה, השאלה על מה

Yisrael

משתמש פעיל
באוצר החכמה אמרו לי שהתוכנה עובדת גם על ווינדוס 8

chaim1989

משתמש צעיר
D I G I T A L
אז אולי מישהו כאן ניסה את זה על הגירסאות הראשוניות של win 8 ולא על הבילד הסופי

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אוצר החכמה כבר עובד, ואני חושבת שגם פרויקט השו"ת. נתיב בדרך.
יש כאן עוד מישהו שעובד על 8, ועובדות לו כל התכנות?
אני מאד רוצה לשדרג, אבל קבלתי כאן רגליים קרות. (עובדת על אוטוקאד, רוויט, סקצאפ, פוטושופ)
האם למעשה אמורה להיות בעיה לכל תכנה שהיא לרוץ? אם לא כתוב באתרים הרשמיים זה אומר שזה עובד או שלא?
אשמח לתשובה.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני עובד על נייד קטן (חצי נטבוק) עם 8 64 ביט, וכל התוכנות שאני רגיל אליהן עובדות.
תג
אופיס 2010
פרוייקט השות 20
וכו'.

איני מומחה בענין מכל מקום חיצונית המערכת נראית כמו חלונות 7 בדיוק עם שכלולים נוספים כגון גיבוי יותר טוב ועוד. הדבר היחיד השונה באמת הוא 'התחל' החדש. אבל שלחן העבודה נראה בדיוק כמו מקודם, חוץ ממה שאין לו כפתור התחל. המחשב עולה יותר מהר ונראה יציב מאוד כמו 7.

חשוב מאוד להוריד מראש לפני ההתקנה דרייברים מתאימים לכל ההתקנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה