התייעצות האם עשיתם לאתר שלכם קידום אתרים? שווה או לא שווה?

מרדכי היהודי

משתמש פעיל
אני עומד כעת לפני דילמה רצינית האם להשקיע עכשיו כמה אלפי שקלים (לפחות) על קידום אתר של העסק או לא.
מצד אחד יש כאן השקעה של כמה אלפי שקלים שאולי לא יחזרו אלי (אם לא ייקרה משהו על ידי הקידום).
מצד שני אם הקידום יצליח, ו: 1) הוא יהיה בתחילת תוצאות החיפוש, 2) לקוחות ייכנסו ויתעניינו, 3) ויהפכו ללקוחות, זו אכן עיסקה משתלמת, כמובן רק אם יהיו מספיק לקוחות שיממנו את הקידום וגם את מה שמעבר אליו.
כמובן שכל סוגי השקעות שקיימים בעולם הם סיכוי מול סיכון, אך אני לא מאפשר לעצמי באופן כללי לקחת סיכונים, משום שאין לי מהיכן לממן אותם ואכמ''ל, ואני שומר את הזכות הזו לאנשים המבינים בתחום. והנושא כאן מה הסבירות.
באשכול זה אשמח לדעת האם קרה לכם בעבר שעשיתם קידום אתרים, ומה חוויית ההתרשמות שלכם,
חשוב לי לקבל גם חוויות שליליות, כדי לברר את אחוזי ונתוני הסיכון שקיימים בדבר זה.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תלוי מאד בסוג העסק.
יש עסקים שהקידום יהיה יעיל ויש עסקים שלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה