התייעצות האם מומלץ לקנות כרית הנקה?

mklj

משתמש צעיר
אף פעם לא השתמשתי.
גם בבית חולים בחדר הנקה לא מצאתי מה לעשות עם זה-
רק בימים הראשונים אחרי קיסרי.

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
ג
איך עשיתם את זה?
אפילו עם כרית, התינוק היה נמוך מידי ולא יכל לינוק. הייתי חייבת לדחוף ידיים מתחת לכרית/מתחת לראש כדי להגביה
הייתי צריכה לארגן 10 דקות 2 כריות ומעליהן כרית הנקה כדי לשחרר את הידיים, עד שנשברתי ואני מניקה בלי.
את צריכה לשים את הקצה של הכריצ בגב למעלה ולהשען על זה ואז הצד של הכרית מורם לכיוון הכתף שלך וזה בדיוק הגובה ואם היה לך כרית עם כדורים אז היא באמת לא טובה... התינוק שוקע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה