האם להאציל סמכויות בעסקים ואיך

אברומי 200

משתמש צעיר
לאור הפורום הנמרץ כאן אני רוצה להעלות שאלה להתייעצות...
אני מנהל הרבה עסקים ובבד בבד יושב בכולל כמעט כל היום, מנהל כמה אתרי מכירות, ועוד כמה עסקים, אפשר לומר שכמעט כל חפץ שזז בקרבתי הופך את עצמו לאיזה משהו שמכניס עוד כסף.
הענין הוא שאני ממוטט ומרגיש שהרבה מהעסקים שלי לא מגיעים בכלל בכלל לפוטנציאל שטמון בהם [פעולות פשוטות שיש לי בראש שצריכים להיעשות וירמו את העסק בעוד כמה צעדים]. אני די מרגיש שהאצלת סמכויות זה משהו שיכול להקפיץ בעוד כמה צעדים את העסקים שלי.
אבל...אני לא רואה מישהו שיכול להחליף אותי בתפקידים שלי.. נסיתי להביא מזכיר לחודשיים וזה לא הביא את התוצאות הייתי יותר טרוד לתת לו כל הזמן משימות שיהיה עסוק ולא ילך לו הזמן סתם ולא ראיתי את התוצאות שציפתי.
הבו עצה אשמח לשמוע [וכן האם מישהו מכיר ספר או דבר דומה שמלמד איך להאציל סמכויות בעסקים]

נערך לאחרונה ב:

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ספר 'השפעה מידית'
כיצד לגרום לאנשים לעשות
כל דבר ומהר!
ד"ר מייקל ו.פנטלון

ואולי צריך מזכיר יותר ברמה, סוג של מנהל
אולי מנטור עיסקי השאלה אם אתם מוכנים לשלם?

נערך לאחרונה ב:

אברומי 200

משתמש צעיר
ספר 'השפעה מידית'
כיצד לגרום לאנשים לעשות
כל דבר ומהר!
ד"ר מייקל ו.פנטלון

ואולי צריך מזכיר יותר ברמה, סוג של מנהל
אולי מנטור עיסקי השאלה אם אתם מוכנים לשלם?
ברור שאני מוכן לשלם, אם המערכת תדפוק זה אמור להביא פי כמה ביחד עם ראש יותר שקט..

ציפי-ה

נשארתי סקרנית בהחלט...
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נסיתי להביא מזכיר לחודשיים וזה לא הביא את התוצאות הייתי יותר טרוד לתת לו כל הזמן משימות שיהיה עסוק ולא ילך לו הזמן סתם ולא ראיתי את התוצאות שציפתי.
זה מרגיש קצת, לעזוב לפני שולחן ערוך ואחרי מרור.

עובד חדש בעסק צריך ללמד אותו מה מצופה ממנו, איך רוצים שיתנהל, עד כמה מותר לו להחליט וכדו'
ולעיתים החניכה הזאת אורכת כמה חודשים
בפרט שאתם מעונינים שהוא יעבוד עם ראש גדול..

באופן כללי ידוע שבהתחלה להכניס עובד זה עבודה יותר קשה ומעמיס
אבל הסבלנות וההשקעה הזאת משתלמים לטווח רחוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה