כללי האם כשאני מייצא pdf ואיני עושה קונוורט לטקסט

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תהיה בעיה למי שאין את הפונטים המופיעים במסמך לקרא את קובץ הpdf?

מדובר מייצוא מאינדי' cs5 אם זה משנה.

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעיקרון לא. יש כמה פונטים בודדים שעושים בעיות. אם יש בעיה בפונט מסויים, התוכנה תודיע לך על כך בזמן הסגירה ואתה תראה זאת כבר בPDF שייצאת, על המחשב שלך.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם פונט שעושה בעיות אפשר לשנות לו את ההגדרות בתכנה לעריכת פונטים.
מדובר בס"ה בהגדרה אחת של הרשאות הטמעה.

nati-design

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה רבה לשניכם.

מדובר בפונטים (חוקיים) של פונביט,

זכור לי שכשהייתי מייצא לpdf הייתה אפשרות לומר לו שיטמיע את הפונטים ובעצם יעשה קונוורט לטקסט על הpdf, יש לכם מושג איפה האופציה הזו?

מה שהכי חשוב לי לדעת, אני עורך מספר קבצים בפורמט pdf עבור איזה אתר ברשת, שאמור לתת לגולשיו להוריד את הקבצים ולעיין בהם, האם אני יכול להיות בטוח שכל מי שיוריד את הקובץ, יוכל לקרא אותו, למרות שלא הפכתי את האות לצורה? כי פשוט לא בא לי לעשות עכשיו קונוורט להכל ולשמור גם את הטקס החי, במסמך מרובה דפים ותיבות טקסט, זה לוקח זמן..

naamah

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נתי, אין צורך בכך.
אם הPDF נראה טוב מבחינת הפונטים על המחשב שלך, הוא ייראה טוב בכל מחשב אחר.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה לא משנה אם הפונט חוקי או לא חוקי
מה שמשנה זה שיש לו הרשאות הטמעה, ואם רכשת אותו מפונטביט בשנים האחרונות - אתה יכול להיות בטוח שזה בסדר, כי כבר הרבה שנים לא סוגרים פונטים בלי הרשאות הטמעה.

תוסס

משתמש פעיל
נתי,
מניסיון שלי בדפוס שאני עובד, כבר כמה פעמים שסגרתי לדפוס PDF
ובדקתי בחלון של ה-PDF והיה כתוב שהפונט מוטמע 100% ועם כל זה זה הגיע לדפוס נקודות או מרובעים, זה אומר שאם אין למחשב השני את אותם הפונטים זה לא יוצג,

מאז אני לא לוקח סיכון ואני עוש קונוורט לטקסטים ולא לשכוח להסתיר את הטקסטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה