עזרה בוורד האם יש שתי סוגי תיבות טקסט

מבין בהכל

משתמש מקצוען
כשאני נמצא בוורד רגיל ומנסה להוסיף תיבת טקסט
עולים לי שתי סוגים
להלן צילומי מסך
וכל פעם יוצא אחר ואני לא מצליח לשנות
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי מה הקריטריונים ואיך אפשר לשנות
תיבת טקסט 1.PNG
תיבת טקסט 2.PNG

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אם איני טועה, יוצרים תיבת טקסט דרך חלון 'הוספה' ואח"כ 'תיבת טקסט'. אז תצטרכו לבחור סגנון של תיבה (נראה שעדיף 'טקסט פשוט' או הדומה לזה).
לפי התמונה שהעליתם, נראה שהינכם עומדים על עיצוב ו/או אפקטים של טקסט.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש "תיבת טקסט",
ויש "וורדארט" (בתמונה השניה)
תיבת טקסט זה טקסט רגיל שנמצא בתיבה, את התיבה אפשר כמובן למקם ולעצב אבל הטקסט רגיל
וורד-ארט מיועד לעיצובים מיוחדים על האות כמו לעגל אותו וכדו'.

מבין בהכל

משתמש מקצוען
תודה על ההסברים
אבל כשאני לוחץ על הוספה > צורות אז יש לי אפשרות להוסיף כל מיני צורות וביניהם יש תיבת טקסט
כשאני לוחץ על הוספת תיבת טקסט לפעמים עולה תפריט כזה ולפעמים התפריט השני
השאלה איך אני יכול לבחור שיעלה משהו מסוים
יש "תיבת טקסט",
ויש "וורדארט" (בתמונה השניה)
תיבת טקסט זה טקסט רגיל שנמצא בתיבה, את התיבה אפשר כמובן למקם ולעצב אבל הטקסט רגיל
וורד-ארט מיועד לעיצובים מיוחדים על האות כמו לעגל אותו וכדו'.
כשאני מוסיף וורדארט הוא נותן לי להחליט על עיצוב מסוים לפני שהוא נפתח ואי אפשר אחרי זה לשנות
מוצ"ב התפריט אפשרויות שיש לי כשאני פותח וורדארט הוא לא דומה לתמונה השניה שהעליתי
‏‏לכידה.PNG

sk1203

משתמש מקצוען
תבדוק אם אתה עומד על התיבת טקסט כמסגרת (המסגרת שלמה) או על התיבת טקסט כתיבת טקסט (המסגרת מקווקוות)

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ברור שאפשר לשנות וורדארט גם אחרי
יש הבדל אם סיומת הקובץ DOCX, שאז הוורדאר הוא כמו שהעליתם למעלה,
ואם סיומת הקובץ DOC (כמו שהיה הוורד לפני 20 שנה), אז זה כמו שהבאתם למטה, וזה שונה לגמרי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה