דרוש מידע האם יש סיכוי לבטל/להמתיק דו"ח תנועה לבד

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
היה כאן אשכול כזה.
מתקשה להאמין שיוותרו על עבירת תנועה כזו, אבל תמיד אפשר להגיש ערעור דרך האתר, ואם הוא לא מתקבל, לפנות למשפט.

עוף החול

משתמש פעיל

עוף החול

משתמש פעיל
אגב אם זה כזה חסר סיכוי,
תסבירו לי איך עו"ד ששוחחתי איתו אמר לי שכמעט בוודאות שהוא יכול לבטל את הדו"ח?
איזה קסם הוא עושה?
למישהו יש נסיון בזה?

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
1000 ש"ח. לא צוין בדו"ח מספר נקודות (זה תקין?) חושב שמדובר על 8 נקודות.

בין עירוני.
זה משנה?
כי אם כן זה פעם ראשונה שאני שומע על כך.
ודאי שזה משנה, בין עירוני נחשב לעבירה הרבה יותר חמורה מכיון ששם הם טוענים שצריך הרבה יותר ריכוז

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אגב אם זה כזה חסר סיכוי,
תסבירו לי איך עו"ד ששוחחתי איתו אמר לי שכמעט בוודאות שהוא יכול לבטל את הדו"ח?
איזה קסם הוא עושה?
למישהו יש נסיון בזה?
הוא לא עושה שום קסם!
בדר"כ העורכי דין בתעבורה הוא חבר של חבר של התובע המשטרתי, ואז הוא ממתיק לך בקצת את הדוח בשביל ההרגשה הטובה.
ממומלץ לסגור עם התובע, כי השופט בדר"כ משאיר את העונש על כנו {מנסיון} או ממיר לך בשלילה לתקופה קצרה

המהיר הזהיר

משתמש צעיר
יש אפשרות לבטל אם היה טעות או אי דיוק בדו"ח, לדוגמא שהשוטר לא כתב איזה פלא' זה היה איזה צבע וכו'.
4 שנים רשיון ועבירה 1, אם זה לא עבירה חמורה סביר להניח שהתנהגו בסלחנות. וזה מה שהעו"ד עושה, הוא אפי' לא מגיע עד בית משפט אלא מגיע להסכם טיעון, כמו שיגיעו להסכם שדיברתי בפלא' אך ללא השפעה על הזהירות, וכן שהפלא' היה במתקן מגנט. וכדו'. בכל מקרה עדיף לקחת עו"ד מוכר שיבטיח את כספו בתמורה להצלחה.

יוסי הכי הכי...

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני שמעתי ממומחים שאף פעם אין מה להפסיד מבקשה להישפט, קודם כל זה דחיית הדו"ח בכמה חודשים, דבר שני בדרך כלל הם מציעים בסוף הסדר טיעון שיצא יותר טוב לך
סע בזהירות

עוף החול

משתמש פעיל

יוסי הכי הכי...

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לבטל לבד אני ניסיתי וזו היתה עבירה הרבה פחות חמורה ועם טיעונים יותר משכנעים, והם שלחו לי הודעה לקונית שלפי הקריטוריונים של הביטול אינני זכאי לחנינה

אש א.ש.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה גם מה שאני שמעתי, ורציתי לוודא שאני לא טועה.
תשמע טוב
זה נכון שממשפט לא תפסיד (אולי יום עבודה/לימוד)
אבל יש עצה הרבה יותר טובה
אם אתה בחור קצת עם אומץ ("גבר" בעברית) אז זה בשבילך
לך למפקדת התנועה במשטרת ישראל ותבקש לפגוש את התובע המשטרתי האזורי (בהתאם לאזור המגורים שלך - שלפיו גם יקבעו את ביהמ"ש שיעסוק בעניינך)
פגישה נחמדה עם התובע (שבד"כ הם אנשים מאוד נחמדים) יכולה להמתיק את העניין יותר מהכל.
אלא שזה לא משהו תקני.. ז"א אין סעיף כזה בדו"ח שאתה יכול לפגוש את התובע.. לכן צריך קצת אומץ ויוזמתיות, אבל מנסיון רב אני אומר לך שזה בד"כ עובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה