קורונה האם יש סיבה למה ללכת להיבדק

חחח

משתמש סופר מקצוען
השאלה כמה זמן אחורה
במקרה שלנו של שבוע וחצי כבר..
אם הייתי בוודאות סומכת על זה, הייתי רצה כבר אתמול
אם תצאו חיוביים הם הולכים גם שבוע וחצי אחורנית. בתנאי שבשיחת טלפון הראשונה עם הרופא את מצהירה על התסמינים.
בכל מקרה. ברור שאת חייבת לשמור על הילדים בבידוד שבועיים מהיום האחרון שלך למרות שלא נבדקת.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם תצאו חיוביים הם הולכים גם שבוע וחצי אחורנית. בתנאי שבשיחת טלפון הראשונה עם הרופא את מצהירה על התסמינים.
בכל מקרה. ברור שאת חייבת לשמור על הילדים בבידוד שבועיים מהיום האחרון שלך למרות שלא נבדקת.
לא רלוונטי לגבי הילדים
תודה.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
וגם אם מישהו כן נכנס לבידוד "על ספק", (בלי שהנדבק נבדק), איזה סיכוי יש שביום השמיני, כשלאותו אחד שנכנס יהיה איזה אירוע נורא חשוב, הוא לא ישכנע את עצמו שבעצם בכלל מי אמר ובטח זה לא היה קורונה?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
רב של בעלי, ליטאי, ג
אמר לא להבד
וכן חברה שלי שמו"צ אמר לה כנ"ל
אני לא נכנס להאשמות אלא לתיאור מצב:
במצב כזה שכל אחד נותן הוראה אחרת ויש מבול של דיסאינפורמציה, מה יעשה העם ולא יידבק?
תארו לכם שהיינו במלחמה וכל פלוגה היתה עושה הפוך מהשניה, זו רצה למזרח וזו למערב הלא היינו כצאן אשר אין להם רועה והאויב היה צריך רק להושיט את היד כדי לקבל אותנו לזרועותיו.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם בעלי נבדק היום ומקבל תשובה עד 3 ימים, הוי אומר עד ראשון
ובראשון הוא מסיים בידוד
יקבלו את זה?
קשה לי להאמין.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני לא נכנס להאשמות אלא לתיאור מצב:
במצב כזה שכל אחד נותן הוראה אחרת ויש מבול של דיסאינפורמציה, מה יעשה העם ולא יידבק?
תארו לכם שהיינו במלחמה וכל פלוגה היתה עושה הפוך מהשניה, זו רצה למזרח וזו למערב הלא היינו כצאן אשר אין להם רועה והאויב היה צריך רק להושיט את היד כדי לקבל אותנו לזרועותיו.
לא הבנתי מה אתה מנסה לומר
צר לי.
זה נשמע שאני חולה שמסותבבת חופשי בלי מסיכה.

יום אביב

משתמש מקצוען
אם בעלי נבדק היום ומקבל תשובה עד 3 ימים, הוי אומר עד ראשון
ובראשון הוא מסיים בידוד
יקבלו את זה?
קשה לי להאמין.

@חחה, @מולטיגרפיה מה קורה אם דיברתי עם הרופא אך הוא לא תיעד (התקשרתי לביתו, ולא מחובר למחשב הקופה) כי רציתי הפניה. המוקד שלח לי הפנייה, שלא נכתב בה עניין התסמינים. אחרי השיחה, באותו יום הילד העלה חום, אך לא היה תור לבדיקות בקופה אלא רק אחרי 5 ימים (!). יוצא שיש לי פער של 5-6 ימים בין הבדיקה לתחילת התסמינים אך כמו שכתבתי - הרופא לא תיעד - מה קורה אז?

אין עדיין תשובה, ולא נערך לי בירור אפידמיולוגי, אך ברור לי שזה חיובי (הילד היה בבידוד). חשוב לי מאוד לדעת מתי מתחיל הבירור והאם יסתמכו על תשובתי בנוגע לתחילת התסמינים. האם הרופא יוכל לעזור לי בעניין הזה? למישהו יש מושג?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@חחה, @מולטיגרפיה מה קורה אם דיברתי עם הרופא אך הוא לא תיעד (התקשרתי לביתו, ולא מחובר למחשב הקופה) כי רציתי הפניה. המוקד שלח לי הפנייה, שלא נכתב בה עניין התסמינים. אחרי השיחה, באותו יום הילד העלה חום, אך לא היה תור לבדיקות בקופה אלא רק אחרי 5 ימים (!). יוצא שיש לי פער של 5-6 ימים בין הבדיקה לתחילת התסמינים אך כמו שכתבתי - הרופא לא תיעד - מה קורה אז?

אין עדיין תשובה, ולא נערך לי בירור אפידמיולוגי, אך ברור לי שזה חיובי (הילד היה בבידוד). חשוב לי מאוד לדעת מתי מתחיל הבירור והאם יסתמכו על תשובתי בנוגע לתחילת התסמינים. האם הרופא יוכל לעזור לי בעניין הזה? למישהו יש מושג?
לא יודעת
עכשיו אני רואה שעל ההפניה שלי אין פירוט כלל
אולי זה רק על המחשב?
כי הוא תשאל הרבה והיה נשמע שכותב

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הרופא שלי בוודאות לא תיעד, הוא אמר לי שאין לו אפשרות.
בכל מקרה ניסיתי ולדבר עם מוקדנית קוורנה ולתשאל
והיא ממש הסתבכה מהשאלה
למעשה, לא יודעת אם להבדק.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
והיא ממש הסתבכה מהשאלה
עזבו את המוקדניות קורונה, באמת.

דחוף תתארגנו על רופא משפחה מומחה מסור ואכפתי. הוא שווה את מחירו בזהב. גם לפני הקורונה - בטח אחריה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
הרופא שלי בוודאות לא תיעד, הוא אמר לי שאין לו אפשרות.
אני מאמינה שבמידה והתוצאה של הבדיקה תהיה חיובית יתקשרו לתשאל אתכם איפה הסתובבתם. ואז תאמרו שאתם בבידוד כבר X ימים מאז התחלת התסמינים. לדעתי, זה יהיה בסדר מבחינתם.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עזבו את המוקדניות קורונה, באמת.

דחוף תתארגנו על רופא משפחה מומחה מסור ואכפתי. הוא שווה את מחירו בזהב. גם לפני הקורונה - בטח אחריה.
דווקא בענייני קורונה לא תמיד הם יודעים
הרופא שלי בכל אופן, והוא מאד מאד מקצועי
הוא היפנה לאחות במוקד קורונה כי הם אילו שבסוף קובעים ולא הוא

חחח

משתמש סופר מקצוען
והיא ממש הסתבכה מהשאלה
מולטיגרפיה, במצבך כפי שאת מארת לא בטוח שהייתי רצה להיבדק. אם זה לא רלוונטי אלא רק לך ולבעלך ושניכם מקפידים 100% על הבידוד אז זה באמת נראה לי מיותר.
חוץ מהקטע שבמידה ותשהו ליד חולה מאומת תצטרכו להכנס לבידוד על הספק שאולי זה לא היה זה.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
דווקא בענייני קורונה לא תמיד הם יודעים
הרופא שלי בכל אופן, והוא מאד מאד מקצועי
הוא היפנה לאחות במוקד קורונה כי הם אילו שבסוף קובעים ולא הוא
חלק מהמעלה של בן אדם שבאמת מקצועי זה שהיא אפילו לפעמים מוכן לומר שהוא לא יודע

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מולטיגרפיה, במצבך כפי שאת מארת לא בטוח שהייתי רצה להיבדק. אם זה לא רלוונטי אלא רק לך ולבעלך ושניכם מקפידים 100% על הבידוד אז זה באמת נראה לי מיותר.
חוץ מהקטע שבמידה ותשהו ליד חולה מאומת תצטרכו להכנס לבידוד על הספק שאולי זה לא היה זה.
כן
עכשיו דיברתי עם נציגה
היא אמרה שאם זה מתועד אצל אחות וכתוב אצלה מתי החלו התסמינים
אז זה ייחשב.

MERS1

משתמש פעיל
התברר לי שביו"כ שהיתי בחברת חולים מאומתים.
אני מאתמול עם תסמינים ואני ומשפחתי בבידוד מלא.
האם יש סיבה ללכת להיבדק?
אני מדגישה שוב אנחנו בבידוד מרצון. רק השאלה האם ללכת בכל זאת לעשות את הבדיקה ולקבל את התשובה 'חיובי'?
א) לא תיכנסו לבידוד יותר,
ב) תוכלו לתרום פלסמה ולהציל חיים של חולים [בלי זה לא יקבלו אתכם וכו'] חוץ מזה אם לא תרגישו טוב יש מענה יותר לחולים פעילים [בי"ח על כל חשש קטן וכו' מה שלפעמים יכול להציל חיים] בשונה מסתם שאז לא יקבלו אותך לא בקופה כי יש לך תסמינים וגם לא תוכלו ללכת ל'כתר' [בתקווה שאף אחד לא יזדקק לזה]
בהצלחה ורפו"ש [חולה לשעבר]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה