האם יש לכם דיאטה מומלצת?

sara770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
האם יש לכם מתכון לדיאטה מומלצת?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
התרסיס ההמואופתי, קשה אבל עובד כמו שצריך

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
סטארט-במה מדובר?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכנס עכשיו חזק וכל רגע אני שומעת על עוד אחת שהתחילה...
של חברת HCG לפי שיטת ד"ר סימנס, יש להם כבר הכשר העדה החרדית, עד כה היה חתם סופר פתח תקוה.
תוך תקופה של 21-40 יום (קשים!) יורדים 10-15 אבל הירידה מאוזנת! ויציבה מאד!
הבעיה שלי שא"א בהנקה...

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
הנזרות מגלוטן מחוללת פלאים בירידה במשקל.

סטייל אחר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;691638:
של חברת HCG לפי שיטת ד"ר סימנס, יש להם כבר הכשר העדה החרדית, עד כה היה חתם סופר פתח תקוה.
תוך תקופה של 21-40 יום (קשים!) יורדים 10-15 אבל הירידה מאוזנת! ויציבה מאד!
הבעיה שלי שא"א בהנקה...
אפשר לקבל עוד פרטים?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אולי מישהי תעלה מרחבי הרשת, הבנתי שיש אתר על זה, חפשו HCG נדמה לי או בגוגל על תרסיס ההומאופתי
חברה שלי עכשיו בעבודה סימה, וזה מדהים איך היא ירדה! שומנים של שנים שלא הועילו כל הדיאטות שהיא התעקשה פשוט התקלפו

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י start;691635:
התרסיס ההמואופתי, קשה אבל עובד כמו שצריך

מה ז"א? מרססים על השומן והוא נושר?....:D:D:D

אבל באמת, - איך זה עובד?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אמנם זה לא פורום דיאטניות אבל יש לי המלצה מוכחת בדרך ארוכה שהיא קצרה:
לאכול מיני מאפה מקמחים מלאים בלבד, להפחית פחמימות ריקות (תפו"א, פסטה רק מנה קטנה בארוחה) ולהינזר ככל האפשר מסוכר לבן. הממתיק הכי מומלץ- סוכרלוז יש בRC, דיאט ספרינג ואולי בעוד. לשתיה חמה יש להשתמש בממתיק מלאכותי על בסיס סוכרלוז, וכן לתבשילים.

"דיאטת מסטיק" היא דיאטה יעילה למי שעובד בסביבת אוכל ויש לו אופציה לאכול בכל עת ובכל שעה.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מה ידוע על המסיימות?.... כמה זמן זה מחזיק?....
בדיאטה אין אפס - מה שנכנס זה מה שיש. אי אפשר לאכול ולרזות בניסים, וגם לא באמצעים ששורפים ומוחקים ומעלימים וכו'.
הרעיון לאכול בצורה בריאה ונכונה שתחזיקי מעמד לאורך זמן וגם בריאה ובטוחה יותר לגוף הנאבק בדיאטות היו-יו. דיאטות מוזרות למיניהן כמו לאכול ממשהו או לוותר על משהו לא מחזיקות.
פעילות גופנית - כמובן עוזרת מאד, וגם משפרת מצב רוח, אבל לא לבנות על זה הכל, ולומר שאם אני לא עושה זה לא שווה, כי כל דבר עוזר, אפילו להתחיל מתון.
הגוף כמו בנק - מה יש לנו בטור החובה ומה בטור הזכות. הדיאטה מתרחשת כאשר סך הקלוריות הנכנסות (אוכל) קטן מהיוצאות (פעילות טבעית של הגוף = צריכת קלוריות, ופעילות גופנית)
פידבק חיובי, סביבה תומכת, חשוב ביותר!!!

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ראש_יהודי;691699:
עבודה יפיפיה!

אפשר בבקשה פרוט,
מה זה לא קל? מה בדיוק צריך לעשות בנוסף למה שלוקחים?

עדין מידי להתנסח לא קל... זה קשה!
לחברתי באמצע התוכנית ממש היו ימים מפרכים, שהיא לא הסכימה לשכנע איש ללכת בעקבותיה, הדבר היחיד שמחזק זה התוצאות בשטח. כמובן הימים הראשונים הם הכי קשים, עד שנכנסים למסלול, לקראת הסוף סופרי םאת הימים ומשלימים עם זה יותר בקלות.
מה גם ששמעתי שחלק שזה אכן היה להם יותר קל, מכירה אחת עשתה 3 סיבובים עם הפסקות כמובן וירדה 40 ק"ג! כל אחת והרגלי האכילה והגוף שלה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
גילה, אני מכירה מקרה ממש מקורב של אחת שעשתה זאת, והעבר שלה הוא שנים טובות אצל יעל קריב, תזונה דלה ומאוזנת במיוחד, הליכה שעה מידי יום וכמעט אפס תוצאות! ועכשיו היא ירדה עם זה מדהים.

ולא, אין לי אחוזים. עוד אדרוש מתותים כמה......

תותים

משתמש רשום
נכתב ע"י ראש_יהודי;691699:
עבודה יפיפיה!

אפשר בבקשה פרוט,
מה זה לא קל? מה בדיוק צריך לעשות בנוסף למה שלוקחים?

את כל הפירוט תקבלי בטלפון מהם
אגב, אם מישו רוצה הנחה דרכי, אשמח לעזור במייל:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

בגדול, זה מרגיל את הגוף לפרק את השומנים המיותרים, לכן גם לאחר הדיאטה לא עולים בחזרה.

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האם יש לכם דיאטה מומלצת?
כן

להוציא מהתפריט:עוגות,מטוגנים,חטיפים וכיוצא בזה...
ותראו פלאים!

נשמע מדהים לא?

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גילה, אני מכירה מקרה ממש מקורב של אחת שעשתה זאת, והעבר שלה הוא שנים טובות אצל יעל קריב, תזונה דלה ומאוזנת במיוחד, הליכה שעה מידי יום וכמעט אפס תוצאות! ועכשיו היא ירדה עם זה מדהים.
לא התכוונתי לתזונה דלה, בדיוק לזה התכוונתי כשאמרתי אוכלים טוב!!!! ולא ליעל קריב!!! התכוונתי לתזונה נכונה ומשביעה!!! (מנסיון, כאורח חיים ולא כדיאטה, ובקלות יחסית הורדתי 10 ק"ג ב-3 חודשים)
וחלילה, יתכן שזה עוזר, ואפילו אשמח אולי לנסות, אני בעד "פוש" שיעזור לדחוף קדימה. רק התכוונתי שאין ניסים - גם פה צריכים לעבוד קשה, זה רק נותן עזרה. לא שמעתי על מישהו שאומר שעשו לו דיקור / קלוריד / ואפילו ניתוח - שאומר שהוא אוכל ה-כ-ל, רגיל, ויורד. כל הדברים האלו רק מסייעים לאכול פחות ולשרוף יותר.
אכן באמת - מה זה נקרא עובדים קשה ? התעמלות? פעילות גופנית? הינזרות מאוכל? במה זה מתבטא?

C H A N Y

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הוא שהתכוונתי-אורח חיים לתמיד ולא דיאטות חסרות פשר!
פשוט לאכול בריא!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה