קניות באתרים מחו"ל האם יש חשש שעטנז?

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
plush זה פשתן או קטיפה?
נאמר לי ע"י מכון שעטנז מוסמך שאם יש בבד או בתוצרת פשתן או צמר (אפילו רק אחד מהם) לא להזמין, או להזמין ולבדוק.
אם אין אף אחד מהם אפשר להזמין, ומי שיכול להחמיר שיבדוק כל בגד שמיובא.

איציק הצדיק

משתמש מקצוען
נאמר לי ע"י מכון שעטנז מוסמך שאם יש בבד או בתוצרת פשתן או צמר (אפילו רק אחד מהם) לא להזמין, או להזמין ולבדוק.
אם אין אף אחד מהם אפשר להזמין, ומי שיכול להחמיר שיבדוק כל בגד שמיובא.
אני גם שוחחתי עם מעבדת שעטנז ואמרו לי שהם לא מכירים את החומר, והמליצו לבקש חתיכה קטנה לבדיקה, הבעיה היא שכשהם בודקים זה לפני תפירה

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
אני גם שוחחתי עם מעבדת שעטנז ואמרו לי שהם לא מכירים את החומר, והמליצו לבקש חתיכה קטנה לבדיקה, הבעיה היא שכשהם בודקים זה לפני תפירה
סה"כ אם זה מצמר יש חשש שיתפרו עם חוטי פשתן או להפך, אז מה מועיל בדיקה לפני תפירה?
ברור שהרכב הבד יכול להיות שעטנז אבל אם כבר מזמינים משהו מחו"ל ובודקים שעטנז המחיר לא יוצא בהכרח זול מהארץ.

חוץ מזה, שהרבה לא מודעים אבל גם מעיל שקונים בקאסטרו או בזארה צריך בדיקה! לא חושבים על זה לפעמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה