דרוש מידע האם יש דלתות כניסה אטומות לרעשים?

שיר פורום

משתמש פעיל
האם יש דלתות כניסה לבית (לא דלת פנימית) שאטומות לרעשים?
כלומר שלא ישמעו בבית את חדר מדרגות וכן שלא כל לחישה בבית תשמע בחדר מדרגות.
אם כן איך קוראים לסוג הדלתות הללו ומה ממולץ?
תודה

יוסף מ.

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה נראה לי באופן ההתקנה אם הדלת יושב על המשקוף טוב (קרי - מתקין מקצועי) וכן אם אין רווח בין הדלת לרצפה.
זה ההתרשמות שלי.
כי אני עשיתי דלתות עם טריקה שקטה (לא זוכר איזה חברה) והקבלן אמר לי שכדאי שאדע שלא ישמעו שום דבר מהצד השני
אבל בפועל שומעים מאד כל רעש קטן. הוספתי ספוג מיוחד מסביב הדלת אבל יש רווח מלמטה וכנראה שזה הסיבה.

LEVAVOT

משתמש פעיל
קישורים לא מנסיון:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה