דרוש מידע האם ישנה דרך כלשהי להפנות שיחות מנייד כשר לנייד כשר?

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
האם ישנה דרך כלשהי להפנות שיחות מנייד כשר לנייד כשר?

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
כן, לי יש
צריך לשים את הסים ממנו רוצים לעשות את ההפניה בפלאפון שיש בו אפשרות כזו ואז להפנות למספר בו רוצים לקבל אותם(ברוב הפלאפונים הכשרים= הקטנים והפשוטים יש את האפשרות אבל לא בכולם, אז צריך לבדוק...)

ה. מפרוג

משתמש פעיל
אפשרי גם להתקשר לחברה,
פעם נאבד לי הפלאפון (מכשיר החמצן שלי...) אז התקשרתי לסלקום וביקשתי שיפנו את כל השיחות לנייד של בעלי (שתינו עם כשרים) וכשמצאתי ביטלתי,

STBW

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא! ממש לא לזה התכוונתי

אני מתכוונת באמצע שיחה ...

וסרמן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
נדמה לי שאין דבר כזה.

אבל יש פיתרון אחר שאולי יעזור לכם.
יש זוגות צעירים שבגלל שאין להם קליטה בבית הם מתקינים קו טלפון נייח, וכדי לשוחח מתוך הבית משאירים את הפלאפון בחוץ או על החלון ועושים שיחת וועידה

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לא! ממש לא לזה התכוונתי

לא ידוע לי ששייך
אלא אם כן זה מרכזיה שיש אפשרות להעביר...
או כמו שהזכירו פה אם אין קליטה, או כל סיבה אחרת אפשר לעבור מהמכשיר לאוניות /בלוטוס/וחזרה למכשיר. אופציה נוספת לעבור לבלוטוס ולשים את הטלפון בחלון (חיסרון שזה רק עד 10 מטר)
אפשר גם לעשות ועידה אם טלפון אחר ואז משם לדבר איתו, או אפילו לתת לו לשוחח אם מישהו אחר בטלפון השני שאיתתו הוא בועידה ולהוציא שיחה נוספת.

באם אולי תסבירו את הבעיה נוכל לנסות לחשוב על עוד פתרונות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה