דרוש מידע האם זה נוח לישון בחדר שהתקרה שלו ניתנת להזזה לצורך סוכה?

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אשמח לשמוע מבעלי ניסיון!
(מבחינת רעש של גשם, לדוגמא, או נזילות, ובטח יש עוד דברים שלא חשבנו עליהם)
מזעזע ממש!! אחותי סבלה מכינמת של יונים שאין שליטה על זה כי זה בגג
ואסמת עור לילדים שהיו בחדר הזה
וקור וליכלוך
איכככ פשןוט לעשות ממננו מחסן וזהו

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לכן בדיוק חשוב אטימה טובה.
שהכינמת לא תרד לחדר אם ח"ו יש כי זה באמת מסוכן

לנו יש גג פשוט וישן
אז שמנו תקרה אקוסטית עם בידוד
בגדול לא שומעים את הגשם וזה אטום יפה
יש מזגן בעוצמה חזקה יותר כי זה מרפסת סוכה ויש גם הרבה חלונות
ישנים שם 2 ילדים ולפעמים זוגות שמגיעים ולא מתלוננים...

ד' תודה!

משתמש צעיר
לנו יש במטבח -גגון + תקרה נפתחת (מורכבת ממספר חלקים),
מבחינת הרעש- רק בגשם ממש חזק יש רעש, בכללי זה לגמרי בסדר.
אבל המטבח באמת קר יותר משאר החדרים - למי שמפריע, כדאי לקחת בחשבון
בעניין הנזילות - בעיקרון אין אבל כשיורד המון גשם ברציפות הרבה זמן כנראה כן מצליח לחדור בין הגגון לתקרה (הנפתחת) ואז נוטף קצת גשם מבין חלקי התיקרה -יש למישהו פתרון אולי? (יש מסגרת פחון צמודה לקיר, מוגבהת, מסביב לגגון...)

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא ממליצה בכלל
בדרך כלל חדר כזה קר מאוד בחורף, וחם מאוד בקיץ
יש רעש
ויש גם נזילות לפעמים, תלוי בחורף שיש

עשינו הכול שזה לא יקרה, ועדיין... זה לא הרמטי
פעם הבאה שאני קונה דירה אני לא מסכימה לקבל חדר כולל גגון של סוכה.

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אנחנו ממש סובלים בחורף מהרעש ברמה שהלכתי לישון בסלון בשבועיים הגשומים שהיו (לא אחת שרגישה לרעש)
האמת שאין לנו בידוד בין התקרה למגשים אבל גם בחדרים שיש בידוד הרעש נשמע די חזק ומעצבן.
מומחה בתחום אמר לי לא להעיז לשים דשא סנטטי זה יגרום לגג להחליד ולהתעפש.

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
מי יכול להמליץ על איש מקצוע בענין האיטום של גגות סוכה נפתחים,
אמין ומקצועי, ובמחיר נוח.

יוסיK

משתמש פעיל
לגבי הרעש אפשר לשים דשא סינטטי ואם חוששים שזה יגרום למים להצטבר על הגג, יש דשא סינטטי עם ניקוזים הוא יותר יקר אבל אם שמים אותו לא אמורים להישאר מים.
לגבי קור וחום, אפשר לבודד בניה קלה מקור אם מתכננים מראש [וגם מבצעים] לכל חומר יש מסה טרמית וצריך להתאים את זה לבידוד הנדרש באזור המגורים, עניין לבעלי מקצוע.

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
מים לא אמורים להצטבר בגלל שהגג משופע הבעיה עם הדשא שהוא גורם שהגג כל הזמן במגע עם לחות
ופח שהוא עם לחות מחליד בנוסף גם המים יכולים לחלחל ולגרום שהקלקר יתעפש בקיצור מתכון לבלאי מהיר של הגג
( סתם טוב לדעת שלגגות האלא אין להם תוחלת חיים ארוכה במיוחד על סוכה שלא מעמיסים עליה דודים עד מילא,
אבל מי שחושב לעשות לעשות תקרה מפנלית שיקח את זה בחשבון - גג רקוב לא יכול להחזיק עומסים לאורך זמן ,
גג לא מתוחזק יכול לההרס תוך פחות מ10 שנים)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יצא לי להיות לילה בחדר כזה
סיוט של קור אימים,
אני לא מבינה איך חיים ככה!

שמש חורפית

משתמש מקצוען
יצא לי להיות לילה בחדר כזה
סיוט של קור אימים,
אני לא מבינה איך חיים ככה!
ממש תלוי באיכות הגג
מכירה מקרוב משפחה שזה חדר ילדים שלהם כבר כמה שנים עם גג איכותי כמות שהוא ונעים שם חורף/קיץ
ואצלי אישית יש גג פחות איכותי אבל הוספנו שכבת בידוד ואין הבדל בין חדרים אחרים בבית לחדר הזה לעניין מזג האויר

לעניין הרעש אצלי כאמור יש בידוד, ועדיין בגשם חזק מאד הילדים מתעוררים ומתלוננים, אבל זה ימים ספורים במהלך העונה, מה גם לדעתי הם יגדלו וגם לזה יתרגלו (אישי מקנאה בהם, איזה כיף זה רעש של גשם... אבל באמת עניין של טעם אישי)

ככר השוק

משתמש מקצוען
עשינו איטום של יריעות על גג נפתח. זה מאד מכביד על הגג, אבל זה גם מבודד מאד וגם כמעט ולא שומעים רעש.

לייקית

משתמש מקצוען
ישנו פעם בחדר כזה לילה, בשיא החורף, והיה קררררר ברמה כזו, שזה אירוח שאני לא יכולה לשכוח

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ממש תלוי באיכות הגג
מכירה מקרוב משפחה שזה חדר ילדים שלהם כבר כמה שנים עם גג איכותי כמות שהוא ונעים שם חורף/קיץ
ואצלי אישית יש גג פחות איכותי אבל הוספנו שכבת בידוד ואין הבדל בין חדרים אחרים בבית לחדר הזה לעניין מזג האויר

לעניין הרעש אצלי כאמור יש בידוד, ועדיין בגשם חזק מאד הילדים מתעוררים ומתלוננים, אבל זה ימים ספורים במהלך העונה, מה גם לדעתי הם יגדלו וגם לזה יתרגלו (אישי מקנאה בהם, איזה כיף זה רעש של גשם... אבל באמת עניין של טעם אישי)
אשמח לקבל יותר פרטים על שכבת הבידוד שהוספתם, וגם על איש מקצוע מומלץ, וסדר גודל של מחירים.

yes h

משתמש פעיל
עריכה תורנית
עשינו איטום של יריעות על גג נפתח. זה מאד מכביד על הגג, אבל זה גם מבודד מאד וגם כמעט ולא שומעים רעש.
יש לכם המלצה על איש מקצוע אמין וזול??
ואיזה סוג של יריעות שגם מבודדות.

שמש חורפית

משתמש מקצוען
אשמח לקבל יותר פרטים על שכבת הבידוד שהוספתם, וגם על איש מקצוע מומלץ, וסדר גודל של מחירים.
זה כמו לוחות אלומיניום צבוע לבן שיושבות על מסילות משתי הצדדים, משהו כמו 30 ס"מ כל אחת
ומעליהן שמים "מזרונים" - שזה שכבת בידוד לא זוכרת את שמה מצופה בניילון כהה כמו שקית זבל
עם ידיים טובות זה לא בעיה להתקין לבד
שלמנו בזמנו סה"כ 600-700 ש"ח על החומרים, והתקנו לבד

מצטערת שלא זוכרת פרטים מדוייקים יותר
אנסה להריץ חיפוש גוגל אולי משם אוכל להביא מידע יותר מעשי

ככר השוק

משתמש מקצוען
יש לכם המלצה על איש מקצוע אמין וזול??
ואיזה סוג של יריעות שגם מבודדות.
יריעות שחורות כבדות שמתקינים עם גז. אולי זה נקרא ביטומניות?
מי שעשה לנו היה הוגן מאד וחזר לתקן כשצריך אבל קשה להשגה ומאד לא קל לתקשר איתו. שילה איטום +972542631171

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
זה כמו לוחות אלומיניום צבוע לבן שיושבות על מסילות משתי הצדדים, משהו כמו 30 ס"מ כל אחת
ומעליהן שמים "מזרונים" - שזה שכבת בידוד לא זוכרת את שמה מצופה בניילון כהה כמו שקית זבל
עם ידיים טובות זה לא בעיה להתקין לבד
שלמנו בזמנו סה"כ 600-700 ש"ח על החומרים, והתקנו לבד
מה שנקרא
תקרת מגשים עם צמר סלעים עטוף

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
לא זוכרת שכך אמרו לי לומר בחנות
אבל זה הגדרה קולעת למה שזה
זה?

אולי מעניין אותך גם...