חומרה האם זה מסוכן לישון בחדר בחדר עם ראוטר דלוק?

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תתקשר/י לבזק ותשאל/י אותם אם כדאי לכבות את הראוטר.
מעצם הכיבוי לא יכול לקרות משהו מיוחד רק צריך לדעת שאם לוחצים בטעות מספר פעמים על כפתור ההדלקה זה יכול לאפס את הראוטר, ואז יכול להגרם הרבה נזק, ראוטר זה דבר רגיש.
אכן לכבות את הראוטר זה מיותר
דיברתי על כיבוי של הWIFI

paoawaear

משתמש פעיל
כיבוי וניתוק פיזיים - לא מומלצים כלל,
הבלאי יביא אותו מאוד מהר להיות אשפה אלקטרונית.
אם ממש חשוב לך, עדיף לכבות את הגישה שלו לרשת דרך ממשק המשתמש.
כי זה טבע מכשירים אלקטרוניים.
כל כיבוי הדלקה\ניתוק וחיבור\משהו דומה, עושה בלאי שימוש בלחצנים\כבלים\כניסת החיבורים.

בשביל לכבות מתוך המכשיר, יש להיכנס לכתובת הראוטר (לרוב 192.168.1.1), לכבות ווי פי.
ברגע שהוויפי מכובה אין קרינה.

מבחינת קרינה וכו'....
בגלל המצב אנחנו ישנים כולנו בממ"ד והראוטר של בזק נמצא בחדר הזה...
כל ערב אני מכבה את האינטרנט בכפתור או מוציאה מהחשמל.
זה באמת פולט קרינה או שאני מדמיינת!
יש בזה חילוקי דעות ברשת. תלוי גם במרחק הראוטר, תקן ועוד.

אי הבנה

משתמש צעיר
נכון, ב"ה..
ראוטר עם נטפרי.
משמש לגלישה כשרה באינטרנט.
בית חכם לא סותר נטפרי,
נטפרי תומכים בבית חכם,
וכיבוי של הראוטר לא אמור למחוק את הגדרות המכשירים המחוברים, כשמדליקים חזרה את הראוטר זה מתחבר אוטומטית חזרה כמובן שאם יש פעולות מוגדרות שצריכות להתבצע הם לא יתבצעו כשהראוטר כבוי

מעצבי על

משתמש פעיל
אני כשקניתי את הראוטר הטכנאי המליץ לי ולא הזכיר בכלל קרינה לכבות ולהוציא את הראוטר
וכמו שכבר הזכירו פה זה מאד לא בריא לישון עם פלאפון וכל דבר שיש בו קרינה (לפי ידיעתי שינה עם קרינה יותר משמעותי וכמובן להחשף הרבה לקרינה ברור שמומלץ כמה שפחות...)

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כיבוי וניתוק פיזיים - לא מומלצים כלל,
הבלאי יביא אותו מאוד מהר להיות אשפה אלקטרונית.
תאוריה יפה, אבל אשמח למקור מהימן שחיבור של ראוטר לשעון שבת שמדליק ומכבה אותו כל חצי שעה יהרוס אותו, לכאורה בראוטר אין כמעט כתיבה לדיסק ואין הבדל אם יפעילו אותו מחדש פעם בחודש או 1000 פעם בחודש.

paoawaear

משתמש פעיל
וכיבוי של הראוטר לא אמור למחוק את הגדרות המכשירים המחוברים, כשמדליקים חזרה את הראוטר זה מתחבר אוטומטית חזרה כמובן שאם יש פעולות מוגדרות שצריכות להתבצע הם לא יתבצעו כשהראוטר כבוי
כדאי לקרוא למעלה שהדגשתי שבכיבוי עצמו אין שום בעיה מיוחדת אלא רק אם בטעות מאפסים את הראוטר אז יכול להגרם נזק

Ayala12345

משתמש פעיל
וגם אם מאפסים את הראוטר לא קורה שום דבר(למעט אולי בית חכם אני לא מתמצאת)
זה לוקח בערך 5 דקות להכניס הגדרות חדשות(מנסיון)

מונולוג

משתמש פעיל
שאלה מאותו עניין:
האם מחשב נייד עם ווי פי פולט קרינה?
הרי הרבה מידי פעמים אנו יושבים כשהמחשב נייד עלינו -
יש בכך סכנה?

רייזי053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
לא שמעתי (התכוונתי מלק' )על נזק שנגרם בכיבוי והדלקה של נתבים (הגדרות בד"כ לא נמחקות כתוצאה מכיבוי והדלקה אלא אם בכוונה מכניסים סיכה ) אין כזו הזהרה
ואין באמור לעיל לקיחת אחראיות פשוט היא שאלה בגלל הלחץ לשון בממ"ד ואני לא ראיתי בעיות כשמכבים ומדליקים רציתי להרגיע אותה

נערך לאחרונה ב:

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תאוריה יפה, אבל אשמח למקור מהימן שחיבור של ראוטר לשעון שבת שמדליק ומכבה אותו כל חצי שעה יהרוס אותו, לכאורה בראוטר אין כמעט כתיבה לדיסק ואין הבדל אם יפעילו אותו מחדש פעם בחודש או 1000 פעם בחודש.
אם ככה,
אז מה הבעיה לנתק מהחשמל כל לילה?

ירושלמי987

משתמש מקצוען
בחזרה לנושא האשכול
תכלית יש בעיה בראוטר דלוק, כשנמצאים בחדר לידו, או ישנים לידו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה