האם התלמידות שלכן עטויות מסכה כנדרש?

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
כל הזמן צריך להזכיר להן, הן מתלוננות שזה מציק להן
כשראינו שזה משהו שאנחנו לא מצליחות לגרום שהוא יהיה, דיברנו על זה עם המנהלת, היא עברה בכל הכיתות והזהירה שבת שמורידה את המסכה היא מתקשרת להורים שלה שיבואו לקחת אותה.
היא שלחה 3 בנות לבית, וזה גרם שכולן שמות (עם הרבה תלונות...)

תכל'ס, מסכנות.
זה באמת לא נח, וקשה להתרכז עם זה...

אשירה לה'

משתמש צעיר
קודם כל, אנחנו המורות גם מלמדות עם מסיכות, כך שהן רואות שעל אף שמאוד לא נח, זה אפשרי וכולנו בסירה אחת.
המון אני מעודדת אותן שהן גיבורות, שהן מקיימות בהידור את ונשמרתם, ומי יודע כמה חולים, ואפילו... מוות נמנע בזכות האי נוחות הזו.
מאוד חשוב!!
להעיר בחום, לגלות הרבה מאוד אמפטיה והזדהות ולהקל ולצ'פר בדברים שאפשר..(לחלק איגלויים בהפתעה באמצע השעור - כי חשבתי עליכן שהכנתי את השעור ודמיינתי שבטח לא יהיה לכן קל להקשיב כשאתן מתבשלות שם מתחת למסיכה...)
בהצלחה ובבריאות איתנה...

הר הבשן

משתמש מקצוען
מזהירים אותם כל הזמן בתחילת השיעור כל יום מסבירים מחדש את חשיבות העניין ונשמרתם מאוד לנפשותיכם וכו' ואת ההיסתכלות הבוגרת של לקיחת אחריות

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מזהירים אותם כל הזמן בתחילת השיעור כל יום מסבירים מחדש את חשיבות העניין ונשמרתם מאוד לנפשותיכם וכו' ואת ההיסתכלות הבוגרת של לקיחת אחריות
הן יודעות את זה, אבל זה קשה להן וזה הכי מובן.

תמלילנית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בתיכון אני מתחילה שיעור עם 100 אחוז מסכות על הפה לאט המסכות גולשות לסנטר,, מבקשת בחיוך ודולה איזשהי אמירה הומוריסטית ומיד זה עולה וחוזר חלילה.
אגב, רק אני מתקשה לשמוע את התלמידות מסוף הכיתה כשהן מדברות מאחורי המסיכה?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
כל הכיתה עם מסכות ואז אני מאפשרת ל 4 בנות מ- 4 קצוות להוריד לחמש דקות, כל 10 דקות בערך מתחלפות הבנות שמורידות....
קודם כל הן רואות שאני מבינה אותן ומאפשרת להן שחרור - בד בבד עם הזהירות של "ונשמרתם" שאני מדברת עליה רבות!

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כל הכיתה עם מסכות ואז אני מאפשרת ל 4 בנות מ- 4 קצוות להוריד לחמש דקות, כל 10 דקות בערך מתחלפות הבנות שמורידות....
קודם כל הן רואות שאני מבינה אותן ומאפשרת להן שחרור - בד בבד עם הזהירות של "ונשמרתם" שאני מדברת עליה רבות!
וואי רעיון מטורףףףף
אנסה גם אצלי נראה איך ילך...

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
אגב, רק אני מתקשה לשמוע את התלמידות מסוף הכיתה כשהן מדברות מאחורי המסיכה?
ו - - רק אני לפעמים מהנהנת בחיוב לתלמידה ששאלה משהו ואין לי מושג מה היא אמרה שם מאחורי הפרגוד??

ענינית

משתמש פעיל
בכיתות נמוכות אין חובה להיות בשיעור עם מסיכה. זה טוב לתלמידות אבל גורם להם לקום גם אלי ללא מסיכה כי הם לא רגילות ואז אני צריכה להרחיק אותן ממני, לא ממש נעים, מה עושים? בנות בכיתה א אין כ"כ אחריות, מרגישה בסיכון כל הזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה