קורונה האם הסגר מועיל בכלל?!

• פותח הנושא A Y G
  • פורסם בתאריך

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
הראשונים שהפסיקו להתפלל במניין היו אילו שלא בא להם, וגם ככה לפעמים מתפללים בבית! ולא יוצאים לקריאת התורה בשבת!
המציאות הראתה שבתקופת פורים למרות ההזהרות הציבור שאיכפת לו המשיך להתפלל בדיוק כמו שהוא קונה בסופר, והשתדלו לשמור על הכללים דאז, וזה לא כל כך הצליח, ומיעוט קטן נדבק!
בתקופת פורים לא היה הגבלות על מניין.

כשמשרד הבריאות אסר מניינים הראשונים שהפסיקו להתפלל במניין זה אלו האחראים והאיכפתיים. והאחרים - אדישים ומזלזלים.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אני לא מאמינה, אני רואה בעיניים
מתחת לבית שלי היו שתי קבוצות שקיימו מניינים לתפילה בשבת, קבוצות גדולות שהתאספו יחד

מתי יפול האסימון?!

מה שבטוח שכל האלה פושעים ורשעים
בגללם אני כבר יושבת נעולה בבית חודש
ואמשיך לשבת עוד שנה בסגר
בגלל אותם מתחכמים שלא ממושמעים,
ומעקבים את מיגור המגיפה
תלוי. אם זה אבא ו3 בנים זה כבר חצי מנין, אבל לצורך המחלה הם אדם אחד

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הויכוח לא יוכרע לעולם על ידי עדויות.
אני יכול להעיד גם על רבים שלא קיימו את ההוראות, וגם רבים שכן קיימו.

צריך לכל הפחות איזה סקר אמין, ועדיף מחקר מעמיק: עד כמה החרדים קיימו את הוראות משרד הבריאות ועד כמה החילונים קיימו.

כל עוד שלא נעשה כל אחד יכול לזרוק שטויות מהבטן שלו בלי שום בסיס ואי אפשר להתווכח הכל סרק.

אין שום עניין בכזה סקר או מחקר, השאלה האמיתית שתישאל בזמנה היא, האם הממשלה עשתה די בנושא.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אין שום עניין בכזה סקר או מחקר, השאלה האמיתית שתישאל בזמנה היא, האם הממשלה עשתה די בנושא.
ושאלה אמיתית נוספת צריכה להישאל בזמנה: האם הציבור החרדי עשה די בנושא. ומה היו הכשלים שגרמו לו להוביל בפער ניכר על פני הציבורים האחרים. (ולא תמיד כל האחרים אשמים ואנחנו נקיים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה