האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך

די

משתמש סופר מקצוען
זה פלא גדול מאוד.......
לאור האמירות שנשמעות פה מכל עבר שזה לא כזה ווהו
בו בזמן שיש שם אלפי דירות וללא דירות ריקות בכלל
גם ברמה ג' 1-2 אין הרבה דירות להשכרה.
גם אם זה עדיין לא כזה וואו כי לא נפתח עדיין הפארק הקניונים וכו' עדיין רמה ד' זה מקום נחמד מאוד, ולא פלא שבאזור מבוקש בעיר מבוקשת אין הרבה דירות להשכרה.

מישמשית

משתמש מקצוען
גם ברמה ג' 1-2 אין הרבה דירות להשכרה.
גם אם זה עדיין לא כזה וואו כי לא נפתח עדיין הפארק הקניונים וכו' עדיין רמה ד' זה מקום נחמד מאוד, ולא פלא שבאזור מבוקש בעיר מבוקשת אין הרבה דירות להשכרה.

מסתבר שזה כן וואו

לא ידעתי עד כמה זה וואו עד שראיתי בפורום שאחד הזוכים בשכונה החדשה בבני ברק צפון רוצה להחליף דירה עם מישהו ברמה ד'...
הודעתי היתה כמובן בציניות במענה לניק קודם ......
כותבת את זה בתור אחת שגרה בד'
לא כזה וואו כמו שעשו , מקום נחמד ותו לא. אולי צריך סבלנות לעוד שנתיים 3
מסכימה איתך שזה השכונה. רמת אברהם ממש אחות חורגת

לארג'

משתמש מקצוען
כרגע בין הזמנים זה שיא הביקוש לשכירויות המחירים בהתאם
מאמין שבתחילת החורף,שיאוכלסו בניינים נוספים/יגמר החוזה שכירות -המחירים ירדו.

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@בית שמשניק @די @נבחר
וכל מי שרוצה
כהמשך להנ"ל נותן לכם פרויקט
למצוא קטעי עיתונות לפני שנתיים פלוס שכותבים שרמה ד' הינה בועה שתתפוצץ תוך חודש...;)

די

משתמש סופר מקצוען
כהמשך להנ"ל נותן לכם פרויקט
למצוא קטעי עיתונות לפני שנתיים פלוס שכותבים שרמה ד' הינה בועה שתתפוצץ תוך חודש...
קל מאוד. תפתח את העמוד הראשון כאן באשכול ותקרא אחד שכותב לא לקנות דירות ברמה ד' עד שהמחיר יהיה 1.1 מיליון (כשהמחיר לשלשה חדרים היה 1.3).

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
קל מאוד. תפתח את העמוד הראשון כאן באשכול ותקרא אחד שכותב לא לקנות דירות ברמה ד' עד שהמחיר יהיה 1.1 מיליון (כשהמחיר לשלשה חדרים היה 1.3).
עדיף קטעי עיתונות זה יהיה יותר מענין
היה כתבה ארוכה ביתד אני זוכר

ברוך ד

משתמש חדש
לא ידעתי עד כמה זה וואו עד שראיתי בפורום שאחד הזוכים בשכונה החדשה בבני ברק צפון רוצה להחליף דירה עם מישהו ברמה ד'...
זה ממש לא הסיפור ההורים שלי גרים בבית שמש הקהילה שלי נמצאת בבית שמש (ולא בבני ברק)

די

משתמש סופר מקצוען
איך שאני מבין ד'1-2 שאוכלסו מזמן-אין הרבה דירות. אז לפחות ד'3 שהתאכלסה קצת יותר מאוחר אולי נשארו דירות להשכרה.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מאוד מעניין, למה הוא ירד במחיר?
פתחתי את המודעה, זו דירה בד'4 ברח' רב חלקיה בר טובי (למרות שכתוב רב חנן), באמצע איזור בבניה. לכן כנראה הביקוש נמוך יותר.
1689855106388.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה