האם הדפוס מוזר? או אני?

דן ג

משתמש רשום
שלחתי כעת עלון לדפוס, ומשום מה ההוראות שקבלתי היו לסגור כל שני עמודים של A4, על דף אחד של A3.
מישהו יכול להסביר לי האם באמת כך הדרך הסטנדרטית? מכיוון שאני תמיד סוגר כל עמוד על A4 ,בנפרד.

RA221

משתמש רשום
דפוס דיגיטלי? בדרך כלל הדפוס עושה את זה בעצמו. כנראה שאין להם גרפיקאי שם.

RA221

משתמש רשום
אותו עניין. רק שבד"כ בדפוס רגיל הפלטה של גיליון.

מסר

משתמש רשום
שאלה
הבאת את זה סגור לPDF
ולעלון יש צל/רקע מסוים, יכול להיות שבגלל השוליים הוא ביקש ממך לסגור את זה ביחד ,
אני לא פגשתי אפשרות לשלב ב PDF את שנייהם שלא יראו השוליים
ולכן מובן למה שלח אותך לסגור את זה בצירוף

ביסלי

משתמש רשום
לדפוס יש תוכנה שמחברת בין שתי A4 ואין צורך לבקש לסגור יחד
כנראה שאין שם גרפיקאי או שסתם רצו להקל מעל עצמם עבודה...

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עצה: חפש דפוס אחר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה