התייעצות האם גם אצלכם יש תופעה כזו - שידוכים....

מצב
הנושא נעול.

מירי רוזברגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מאד בקטע להציע, כשיש לי זמן. איך אפשר להתעלם משוועת המחכים? אבל אשמים אנחנו על אחינו אשר ראינו צרת נפשו בהתחננו אלינו ולא שמענו...
רק שלפעמים יש כל מיני טרדות שמונעות פניות הנפש ויישוב הדעת כדי להציע. אני לא יכולה להציע כשהילדים מסתובבים לי בין הרגליים או בשעות שבעלי לומד בבית, הדיבור בטלפון בבית קטן מפריע לו, או כשאני טרודה עם ילד חולה.

וכמו שציינו פה - יש גם תגובות מחלישות, נזיפות וכאלו, אבל לא רק הן, לפעמים יש גם אדישות כזו. למשל בחורה חסידית בת 24! היא עובדת והכסף עובר להורים. אולי לכן הם מוציאים את הנשמה לשדכנים? או תגובה מנומסת 'כבר שמענו פעם את ההצעה הזו'. יתכן מאד שבאמת היא לא מתאימה, אבל בינתיים התרווקתם עוד, הגעתם לגיל מבוגר יותר, אולי כדאי לבחון מחדש? או אם לבחורים בוגרים מאד שאני מנסה לסייע לה, והיא חושבת שכל העולם חייב לה, השדכנים אמורים לרדוף אחריה, היא לא תתקשר כי זה מעבר לגדר השתדלות אם אין לה כוח (ציטוט שלה). מי שמביא לה הצעה צריך להגיע עם אינפורמציה של משרד חקירות, היא לא אמורה לברר בכלל. זה מתיש וממאיס.
אם את מתעסקת עם חסידיים אשמח מאד ליצור איתך קשר, אנחנו רציניים ביותר, אל תדאגי;)

מושית

משתמש מקצוען
אני מקבלת המון טלפונים עם שמות ...
ומנסה לעזור ולהציע רק ל"בוגרי השוק".
אבל !!! בהכללה גורפת!! אני כותבת שהם מוציאים את כעסם על השדכן בפוטנציאל.

רק היום הרמתי טלפון ל2 משפחות שונות.
המשפטים שנאמרו מביישים אותם במקום להודות קצת על המחשבה.. ועל הרצון... יש לכם ילדים מבוגרים בבית ורציתי להציע הצעה ותו לא...
כל הכבוד על הרצון והמחשבה לעזור בעניין השידוכים!!
גם אם קיבלת נזיפות או משפטים לא נעימים קיבלת את שכרך ממרומים.
אבל באמת מאוד חשוב לדעת, שגם למבוגרים/ מבוגרות יש חיים ולמרות הגיל..... הם לא צריכים להתפשר בשביל הצעות שונות או משונות....
אם ההצעות שאת מציעה הן לא אמורות לבייש שום צד.
אז קחי את המשפטים שלהם ותעיפי אותם. ותמשיכי כמה שאת יכולה בדרכך.
אבל אם ההצעות שמציעים להם פוגעות עם פגמים וכו' זה ממש בעיה!!
ולפעמים באמת לא כדאי להציע....
זה מאוד פוגע!!
וגם אם הגיל הוא מתקדם.
מעריכה מאוד....

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ה100 ש"ח זה לאהסכום המדוייק העיקר הרעיון שאנשים ירצו יותר להציע לגיל המבוגר,
שזקוק לכך נואשות!!
אני חושבת לתת 100 ש"ח לבחור/ בחורה שרוצים פגישה שניה.
כי מגיל מסוים הם מורידים (ממש) בלי חשיבה עמוקה יותר.
כך זה נראה מהצד..
בלי לפגוע באף אחד..

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
חזרתי לבחורה ואמרתי לה, סליחה על ההצעה, תשכחי ממנה, עדיף לך לא להתחיל בכלל להיפגש עם הבחור הזה
אוי ואבוי
לי נראה שעדיף לכם לא להתעסק עם שידוכים

צצצ

משתמש מקצוען
אני שואלת בכנות בחורות מתבגרות בשידוכים
האם אתם מעונינות בהצעות רבות אבל לדעת גם לחטוף מאנשים שלא יודעים להתאים.
או שעדיף שיהיה כמה קרובים שמוצאים משהו מאד מתאים וספציפי ואז יכול להיות שיהיה הרבה זמן יבש.
הרבה אנשים מפחדים להציע מחשש לסירוב על סגנון אחר
או שהמציעה מקבלת יחס כאילו זילזלה בבת (לא התכוונתי להצעות קיצוניות שמציעים) ומפחדת לנסות שוב.
אולי כדי באמת טיפה יותר להעיז להציע.
אולי כתבו לנו אתם מה אתם חושבות יותר קל לדבר שאת לא בסיטואציה אז תכתבו לנו אתם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה