מידע שימושי האם אתר פרוג סייע לך אי פעם?

ילדות מתוקה

משתמש צעיר
פרוג מהווה כתובת מקצועית עבורי לעדכונים וחידושים חיוניים שתרמו לי המווון. תוכנות כמו מנגה ופיינטר ארטרייג', חוות דעת על מוצרי WACOM, אלו דברים שלחסומים הם בלתי אפשריים- וזאת לצד ניקים מדהימים שענו תמיד לכל שאלה (דן ברלב, לאה*)
פרוג- זכות לומר תודה!

esti1200

משתמש רשום
מצטרפת לכל קודמיי..
אני חייבת תודה ענקית לפרוג- את מקום העבודה הנוכחי שלי מצאתי דרך הדרושים בפרוג.

אז תודה ושוב תודה!!!

Yael l

משתמש רשום
ההארות והערות הבונות לעבודות שהעלתי לחוו"ד בפורום עיצוב גרפי שבחו את עבודותי
כמ"כ העצות והיד המושטת לעזרה כשנתקעתי עזרו מאד!!!!

ישראל סטריק

משתמש צעיר
בכמה מישורים נעזרתי ע"י הפורום המוצלח!

א. הרבה ידע ועזרה בעימוד ועיצוב ספרים (שזה התחום שאני עוסק בו)

ב. הרבה עזרה ויעוץ בהפקת והדפסת ספרים או הכנה לדפוס.

ג. תיק עבודות הביא כמה שיתופי פעולה טובים.

קייקס

עוגות ויטרינה לכל אירוע
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפקות ואירועים
עד פרוג - אכלתי קש וגרסתי חצץ על כל בעיה קטנה

מאז שנפגשתי איתו - יש כתובת לכל שאלה,
ובכלל רמת העבודה אחרת לגמרי.

mzk

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
פעם אחת? המון פעמים!

כמעמד בתג ורב טקסט, העזרה שקבלתי מ'פרוג' לא יסולא בפז. הן בקריאת העצות המעשיות, הפתרונות והנושאים החדשים, והן בעזרה פרטית לבעיות שנתקלתי בהם.
המדהים ביותר, השמחה בהצלחת השני - שהוא מתחרה כביכול, העזרה בעין טובה, ובאופן האנושי והטוהר היהודי.
לא אשכח, כתבתי לא אחת על בעיות שהתקשיתי בהם, ומיד התשובות התחילו לזרום. בשני מקרים לפחות, יהודי נפלא, הגר מעבר לים, שלח לי סקריפט - שהכין מיוחד עבורי, וזה נתן לי פתרון מוצלח. אשריכם ישראל.
אין לי ספק, שכל אחד מחברי הפורום הנפלא, חסך שעות רבות, שזה בעצם חסכון כספי, וכל זאת בזכות טוב לבו ועינו הטובה של ר' חיים דיקמן הי"ו, שעליו בודאי ניתן לומר 'מגלגלין זכות ע"י זכאי'.
ברכה והצלחה בהמשך פעולותיכם הברוכות

יוני10

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא יכול לדמיין לעצמי איך הייתי מצליח בתחום ללא פרוג

זה פשוט לא עולה על הדעת
אם בקורסים המקצועים והמיוחדים שלמדתי שם
ואם באתר הנפלא שפשוט עוזר ומסייע בכל דבר
וברוך ה' רוב העבודה שיש לי כיום זה עם לקוח שהגיע דרך פרוג...
אז פשוט תודה!

עדין

משתמש רשום
חשבתם פעם שהיום בעידן ה'גוגל' זה משהו שונה?
פעם מה שהיה פנימי היה נשאר פנימי.
היום כמעט על כל שאלה (על רמה) שנשאלת ב'גוגל' בשלל נושאים מגוונים -
תמיד 'פרוג' תהיה מן המובילים!

הרבה פעמים זהו קידוש שם שמים ענקי!!!

תנסו פעם לדמיין איך יהודי רציני שאינו שומר תו"מ מסתכל מן הצד על האתר:
אתר מקצועי!
אתר נקי !
ערבות הדדית שלא רואים בשום מקום אחר!
מילים נקיות!
רצינות!
אחדות!
תפילות יחד!
יהודים חרדים לדבר ה' ובכ"ז בעלי מקצוע ממדרגה ראשונה!
תשובות לכ"כ הרבה בעיות בכ"כ הרבה סגנונות של דברים!
המבט של הציבור החרדי בשלל נושאים מגוונים ממקור ראשון!

כן כן וזה גם מחייב אותנו...

שרחיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לא יודעת אם הייתי נשארת גרפיקאית אם לא היה את פרוג...
כ"כ הרבה פעמים שנתקעתי באמצע העבודה פתחתי את פרוג, עשיתי חיפוש ואם לא מצאתי מענה לבעיה שאלתי את חברי הפורום, וכמובן שתמיד ענו לי בפירוט ואם היה צריך, גם הוסיפו צילומי מסך...
וכל זה גם אם מדובר בשעות הקטנות של הלילה...
ובנוסף שיתוף העבודות בין חברי הפורום (עיצוב גרפי כמובן) תמיד מחכים, מוסיף ידע ומשפר תוצאות...

אני ממש מרגישה חלק ממשפחה- משפחת פרוג!

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אוסיף מעט משלי.
מובן שכמו רב הניקים, אם לא כולם, תמהתי עד כדי שעשוע למראה הכותרת. וד"ל. האינטואיציה שלי לוחשת, שלמנהל האתר היתה סיבה עמוקה יותר בשלה הוא פתח אשכול כזה; לא אכחיש שאני די מסוקרנת...
אולם נעזוב את זה לעת עתה.

רכשתי מחשב תותח במחיר מצויין אצל אחד בשם חננאל ברנד - זאת בזכות ניקים שתרמו לי מנסיונם ורק כך הגעתי אליו.
נפתחים אשכולות אין ספור של בקשות מבקשות שונות, כמו בקשה להורדת תמונה משאטרסטוק, והניקים כאן פותחים את ליבם ומעלים לאתר או דואגים להעביר לזקוק לזה.
כל אשכולות הסיוע - שאישית נעזרתי כאן בכמה ניקים, שלא המשיכו לדרכם כל עוד לא הגעתי לתוצאה הרצויה. אם אזכיר לדוגמא את ונתנו10, אברהם, הניק שמואל גרינשטיין (גישה פלוס) ועוד!
מכללת פרוג - בראשה המנהל הרב דיקמן, כמו גם המרצה בועז שרון, שהחכמתי ממנו רבות, והכוונותו ותגובותיו כמו גם אופן המסירה שלו - מיוחדים!

ומשהו לסיום - הרב דיקמן השיב לי תשובה חיובית לגבי פתיחת פורום סגור משלנו, ובמאור פנים ובסבלנות ראוייה להערכה, על אף שהפרעתי לו פעמיים בערב פסח... וכמו כן מנהלות פורום סופרות המקסימות, שאיחלו לנו - הכותבות שבדרך - הצלחה רבה, ומקוות עבורינו שנכנס בקרוב לפורום שלהן.

שפרה קהלני

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כשאני מחפשת בעל/ת מקצוע

באחד מהתחומים שיש לפורום להציע אני תמיד יתחיל ויסיים את החיפוש כאן
יש כאן סלתה ושמנה של בעלי מקצוע והכי מיוחד שהאנשים פה הם לרוב חרדיים לדבר ה'
ויראי שמיים כך שהאתר תמיד נשאר במקום הנקי והטהור שלו
וזה מה שמשאיר אותי כאן!!!

clip

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נעזרתי רבות...
בעצם בכל תקלה או שאלה חיפשתי כאן מענה וברב המקרים גם מצאתי.
תודה לכולם בזכות אתר זה אפשר להתמקצע למרות ועם החסימה
יישר כח

שלמה

משתמש מקצוען
אפשר לראות בצורה מוחשית את הגישה לעבודה, הפרנסה ואת הביטחון העצמי שצברתי לפני שהכרתי את פרוג ולאחריו.
העידוד מהחברים הוירטואליים שבמשך הזמן נהיו גם חברים אמיתיים העוזרים במאור פנים לכל דבר שאני מבקש.

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כמו כולם גם אני - נעזרתי רבות, בהעשרת הידע המקצועי שלי, בהרחבת אופקים, בגיוון ובהשראה.
וגיליתי דרך פרוג כי 'מי כעמך ישראל'. אנשים מקסימים שאוהבים לעזור, ולתת מזמנם לאחרים, בעצה ובכל עזרה נדרשת.
ישר כח

עידית אזוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נעזרתי....

אם אפשר לספור את הפעמים שבהם נעזרתי באתר פרוג המדהים!!!
בית חם לכל עניין,והקורסים הכי מקצועיים בציבור החרדי זה פרוג!!!
נעזרתי והמלצתי הלאה לכל מי שמתעסק בתחום...

shor

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
וואו זו באמת הזדמנות לספר לכם סיפור מעניין...

לפני 9 שנים מיד כשסיימתי את לימודי התחלתי לעבוד אצל גרפיקאית של משרד החינוך בביתה עזרתי לה בכל מה שביקשה ולמדתי ממנה המון, אחד מהפרוייקטים שעשיתי אצלה היה יצירת כלי המשכן בפוטושופ, כמובן היא נתנה לי קצת הסברים והפרוייקט בוצע בדייקנות, לאחר תקופה.. התחתנתי .. ובאותו זמן היא החליטה שאני לא יבוא כי אין ל מספיק פרוייקטים.. אז נשארתי ללא עבודה.
ואז התחלתי לעצב יצירות בשבילי ולהנאתי.. יום אחד הבזיק לי רעיון , אקח את המנורה (מכלי המשכן) ואסדר לה קצת תאורות ואעלה אותה לפרוג.. וכך עשיתי..
קיבלתי פה תגובות נפלאות והערות בונות.
ואז... יום אחרי זה קיבלתי הודעה בפרטי, התמונה הזו גנובה זה שייך לנו.
כמובן עניתי ״איך אפשר לומר שזה גנוב כשאני ביצעתי במו ידי?״
ואז החלו הטלפונים לחיים דיקמן והנהלת פרוג הורידה את הפוסט מהאתר באותו היום.

חיים אתה זוכר? מישהו זוכר מהוותיקים פה??

אז תשמעו את המשך הסיפור -
יום למחרת החברה ההיא הזמינו אותי לראיון.. ולאחר יומיים כבר התחלתי לעבוד שם, ואיזה פרוייקט קיבלתי? הפרוייקט הראשון יצירת כל כלי המשכן מחדש!!!(הבוס החליט שמה שנעשה לא מדוייק לפי החומש) אבל אז כבר הייתי יותר מנוסה:) וזה יצא מקסים.
ועד לפני חודש עבדתי באותו מקום .. לפני חודש התייאשתי ופתחתי את הסטודיו.

אז חיים 6 שנים עבדתי בעבודה שתרמה לי המון בזכותך.

תודה ענקית

מכל הלב

משתמש פעיל
בזכות הפלטפורמה של פרוג רבים עשו חסימה לאינטרנט, וכן רבים שיפרו את הסינון שלהם לרמה יותר גבוהה!
אשריכם!

chchch

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואוו... אני באמת לא יודעת מאיפה להתחיל.
כל כך הרבה זמן לא נכנסתי לכאן, אבל כל שאלה שמתעוררת לי בכל עניין, תמיד החיפוש נעשה בפרוג וכמובן גם התשובה..
הלימודים שלי - בפרוג, את המחשב שלי קניתי דרך פרוג, בתחילת הדרך למדתי ונעזרתי הרבה בפורום ומי יודעת היכן הייתי היום ללא הקרש קפיצה הזה.
תמיד תישאר לי פינה חמה בלב לפרוג וגעגועים לימים שהייתי מגיעה לשם מדי שבוע, לפני לידה/אחרי לידה באוטובוסים/רכבות ותמיד היחס והאוירה הנעימה השאירו טעם של עוד...
ר' חיים וטובי דיקמן - אנשים מיוחדים, ומיכל המקסימה... בבקשה, תמצאו לנו סיבה טובה לבוא לבקר, לפחות פעם בשנה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה