מידע שימושי האם אתר פרוג סייע לך אי פעם?

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
כותרת האשכול - היא אחת הבדיחות המוצלחות ששמעתי מעודי..
שיטוט קצר יענה תשובות ---- כמספר התגובות באתר..

אם זו ההזדמנות להודות על המקום הנפלא הזה, אז:
תודה ענקית מעומק הלב!!!

אני לא מכיר אדם מכל תחום שהוא, שלא יכול לשאוב מכאן כמויות ידע מקצועי בכל דבר עניין.
והאנשים הנפלאים שמבקרים פה, ועוזרים בלי סוף תמיד כל הזמן...

שוב תודה!!!!

bo

משתמש מקצוען
תודה

אני לא מתחום הצילום, אבל הצילום הפרטי שלי השתדרג.

לא בתחום גרפיקה - אבל גם שם הביצועים השתפרו.
וככה בכל תחום שהוא.

תודה על מקום כמו איש לרעהו שכל אחד עוזר...
תודה ענקית לפרוג על כל הטיפים והעצות.

אין מקום אחר כמו פרוג

תודה רבה:)

noya

משתמש פעיל
שאלה לא נורמלית!
ברור שנעזרתי ולמרות שאני לא מגיבה הרבה אך:

- כל שאלה שאני רוצה לשאול אין לי צורך לשאול, חיפוש קצר באתר ואני מקבלת תשובה
- הפאנית שלי הגעתי אליה דרך פרוג
- רציתי למכור לחברה מוצר כל שהוא ותוך פחות מ10 דקות המוצר נמכר!
היא הייתה פשוט בשוק (ישבה לידי שפתחתי לה את האשכול ותוך כמה שניות הטלפון שלה לא פסק מלצלצל ומדובר במוצר לא זול...)
- ועוד ועוד ועוד

ומה לא....
אין מקום אחר- רק פרוג!

תודה תודה ושוב תודה.

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מחשיב את אתר פרוג שלזכותו אני זוקף את התפתחתי עסקית בכך שהוא נתן לי במה נאותה להציג את העבודות שלי ומכך קיבלתי חשיפה גדולה וקיבלתי פניות עסקיות .
תוך תקופה קצרה הרחבתי את פעילותי העסקית וכיום יש לי חברה ששני תלמידים ממכללת פרוג עובדים איתי באופן קבוע .
תודה רבה להנהלת פרוג על עשייתם הברוכה למען בעלי עסקים ופרילנסרים בתחום זה במגזר החרדי .

ליקר

משתמש רשום
בתחילה נעזרתי באתר בשביל הגרפיקה, תמונות, חוו"ד. וכו'
היום זה האתר שנפתח עם המחשב ונסגר איתו
המון מתכונים, טיפים, ועזרה טכנית באיש את רעהו
קצת ידע בצילום, ועוד היד נטויה

יישר כוח
ותודה רבה.

Mirik

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
פרוג הפך להיות חלק בלתי נפרד מהמקצוע שלי...
לאורך כל הדרך קיבלתי עזרה מפרוג. רוב הפעמים אני לא צריכה לחפש תשובות בגוגל... אני מוצאת אותן ישר בפרוג.
ממש בית למעצבים...

קהילות יעקב

משתמש פעיל
פורום נפלא, מעניק המון ידע בתחומים שונים ומגוונים

ומה שחשוב זה הניקיון והרמה של הכותבים
תודה תודה תודה

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י תובנה;1567432:
אני לא יודעת אם חברתי "צמרת" ענתה כאן, כמדומני שהיא כבר לא מחוברת.
אבל הם לא שוכחים איך קרעו כאן את השמים בתפילות על בנה: חיים אלעזר בן מיכל, שב"ה החלים והבריא!
והקב"ה יחשב לכם זכות ענקית זו בתוך כל הזכויות שלכם.
לא יכלתי להישאר אדישה...
אני צמרת לשעבר, לא הצלחתי לשרוד בלי פרוג, אז חזרתי, אבל לא היה לי נעים לחזור באותו שם..., אחרי שאני כבר מסתובבת תקופה בשמי החדש, אני מעיזה להזדהות...
אתם הייתם האנשים הנסתרים שהתפללתם על בני ונתתם לי את הכח לא להישבר, מדי פעם הייתי נכנסת בבית חולים למחשבים שם ומציצה באשכול התפילות מתרגשת ומקבלת כח אדיר להמשיך הלאה
אני לא מדברת על 'תובנה' Nיכל ומירי ו. שפשוט השאירו אותי המומה ומזועזעת מעומק טוב ליבם של אנשים, ועד היום יש לי התרגשות רק מלראות את הניק שלהם.
בני היום בן 3 וחצי, עשינו לו חלקה במירון לשמחת כל המשפחה המורחבת, ומצבו ב"ה מצוין!
תודה ענקית לפרוג !

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרוג הוא ה'אמא' שלי בתחום הגרפיקה, ובכלל, מלווה אותי מינקות (מהימים הראשונים בעבודתי, ועד היום, כמעט 8 שנים אחרי), עובר איתי דרך ארוכה ומשפשפת, מלמדת ומעודדת, עוזר לי להתפתח, פותר לי בעיות ממוקדות ורחבות, מייעץ, מעדכן, ומה לא?

יישר כח לכולכם העוסקים במלאכה, והשותפים להתפתחותה ולתפקודה השוטף, לפני ומאחורי הקלעים!
יש לכם הרבה זכויות!

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בזכות פרוג אני עדיין בתחום. תודה!
זכור לי בשנים הראשונות שכבר התייאשתי ורציתי לחפש תחום אחר שיכניס קצת יותר כסף, הייתי נכנס לפרוג כדי להשתכנע להשאר ולהתמקצע ע"י הערות והארות של החברים פה.
הפורום, המקום היחיד שאני מדבר על המקצוע בעברית וב"ה כיום רכשתי המון ידע מקצועי, אומץ, הכרה עצמית והרבה דברי חוכמה. וב"ה הפרנסה גדלה בעשרות מונים...

dasi a

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
פרוג נתן לי ונותן המון!
בזכות הדיונים הפורים על תמחור למדתי להעריך יותר את העובודות שלי, קבלתי כמה עבודות דרך פרוג,
בכל שאלה או תקלה- יש תשובה מיד. אני נעזרת המון במאגר התמונות כאן! מתמקצעת בזכות העבודות המועלות כאן והערות עליהן, ושלא לדבר על העזרה ההדדית בתחום הגרפיקה ולא רק... בערב סוכות היתה לי עבודה דחופה לבוקר, והמחשב נתקע, ואחד הניקים כאן עזר לי, מ1 עד 3 בלילה, ולא הסכים לקבל תשלום!
וכן, מאז פרוג, הרבה יותר נחמד להשאר בלילה ערה לסיים עבודה... אני רואה שאני לא היחידה...
וביומיום- מכרתי את המחשב הנייד, השכרתי את הדירה לשבת, קיבלתי קופונים לסימילאק, ואני לא קונה שום פריט מבלי להתייעץ כאן קודם...
אין מילים!

רחלשקרקה

משתמש סופר מקצוען
ודאי וודאי שנעזרתי בפרוג.

מכאן התחלתי את לימודי הצילום, עוד לפני שנרשמתי ללימודים במכללת פרוג- למדתי דרך האשכולות והחומר האינסופי שנמצא בפורום צילום.
למדתי והחכמתי בתחומים שונים ומגוונים. איור, יצירה, חינוך, גרפיקה, שיווק, עיצוב פנים, ובכל נושא שרק רציתי להרחיב את הידע.
כמובן גם נעזרתי לא מעט ב"איש את רעהו" הן בשאלות ששאלתי, ומיד קבלתי מענה תועלתי, והן בלימוד מאשכולות שונים.

תודה רבה למנהל המסור על כל המפעל המבורך הזה. יבורכו מעשה ידיכם!

פלאפונית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טוב , אם אני אתחיל במה נעזרתי באתר אני לא יגמור....
נעזרתי בהמווווווןןן דברים , כמובן שהכל במאור פנים ובשמחה
יש כאן אנשים מדהימים !!! שתמיד נותנים עזרה בזמן הנכון....
אז באמת קודם כל תודה לבורא עולם שנתן לכם את הזכות
להיות משפחה גדולה שכזאת, וכמובן למנהל הרב חיים דיקמן
שאילולא הוא לא היה כאן כלום .

פילפל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הייתי יכולה להכביר בתשבחות על אתר פרוג, כמה מעלות טובות למקום עלינו...

אך היות וערב פסח עכשיו :eek: :eek: :eek:

אסכם במשפט אחד (או שניים :rolleyes:) :

פרוג - האתר הכי שימושי ויעיל בציבור החרדי!!!!

הרבה קשרי עבודה ומינוף נוצרו בזכותו, הרבה החכמתי הן מבחינה עסקית (עיצוב גרפי, עריכת וידאו) והן מבחינה פרטית, (איש לרעהו ; ועוד) שלא לדבר על עזרה הדדית, אין כמעט אובייקט שתקלידו בחיפוש ולא תמצאו עליו מידע...

(ועוד מעלה קטנה: אני עמוסה ואין לי זמן לפטפט במשך היום עם חברות או שכנות, אך בזכות פרוג אני מרגישה מחוברת לעולם החי(מ)צון ומעורה בקהל :p )

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
וואו, זה כל כך ארוך....
על קצה המזלג:
1. התפתחות מקצועית - מענה על כל שאלה, גם באמצעות חיפוש גוגל 'איך עושים...' אני חוזרת בסופו של דבר לפרוג :)
2. עדיין, התפתחות מקצועית - דרך האתר הגעתי לבית הספר פרוג, ולמדתי פרסום אצל דפנה פרל. משם הגעתי לעבוד בפרסום. (והיום גם אסטרטגיה...)
3. עוד, התפתחות מקצועית - חברותי בפורום כותבות שעזרו לי להתקדם המון בתחום הכתיבה.
4. שיתופי פעולה מקצועיים: הכרתי דרך האתר הזה המון אנשי מקצוע שאני משתמשת בשירותיהם במהלך העבודה: צלם, אסטרטגית, עורכת דין :) (ניקית אחת המליצה באישי ) עוד.
5. כל מיני אנשי מקצוע שנתנו לי יעוץ חינם 'על הדרך' בעניינים שונים: זכויות יוצרים, ייעוץ מס...
6. כל מיני תיווכים של אנשי מקצוע שעשיתי עבור לקוחות שלי, או עבור קרובי משפחה שלא רציתי לעשות להם עבודות ;): מעצבת כריכות, מעמדת, מעצבת אתרים, כותבת שיווקית...

אז על הכל -
תודה למנהלים,
ותודה למשתתפים!!!

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
רוב הידע, האפשרות לממש אותו, והקשרים - מפרוג!
(לא מאריך כי לא אגמור)

asf

משתמש פעיל
אני לא יכול להתחיל לכתוב מה למדתי פה זה מידי הרבה, השאלה צריך להיות מה לא למדתי פה.
בזכות פרוג למדתי הרבה דברים כשהיה/יש לי בעי' תמיד אני יודע מה הכתובת, וכשאני רוצה לעזור לשני אני גם יודע את הכתובת. קיבלתי הרבה ידע מפה.
אין כמו פרוג בעולם

חיים אני צריך להגיד לך אני חייב לך המון המון, תמשיך מחיל אל חיל.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
בטח

פעם התאפס לי המחשב ונעלמה לי תוכנה חשובה ותודה רבה משהי מפה שלחה לי
וזיהוי פונטים, ובכלל

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הלוואי ויכולתי לכתוב את כל מה שפרוג עזר וסייע לי בחיים...
אם אתחיל, לא אסיים עד מחר!!! וערב פסח עכשיו :(
אז בקצרה: ישר כח!!!!

פרומליין

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם אתר פרוג סייע לך אי פעם? לא!!

רק כל העסק הקמנו דרך פרוג

חיפשנו גרפקאית מקצועית מצאנו בפרוג את

מיצג

חיפשנו מעצבת אתרים מצאנו בפרוג את

חיה

חיפשנו מרכזיה לעסק שלנו מצאנו בפרוג את

חיים

חיפשנו סליקת אשראי, מצאנו דרך פרוג את

מיכל123

חיפשנו תוכנה לניהול לקוחות מצאנו דרך פרוג

ועוד הרבה לקוחות שהגיעו דרך פרוג

אין מילים להודות על האתר פרוג.

סליחה שלא עשינו את זה מקודם שביקשת

בזכות זה שיהיה לכם הרבה הצלחה וכל טוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה