דרוש מידע האם אתם מכירים קייטרינג שעושה לשבת אפילו כמה מנות בודדות ?

שרי :)

משתמש פעיל
יש לי חברה שרוצה לנסוע השבת לצפון והיא זוג + 3 והיא רוצה להזמין את האוכל בצורה מסודר מקייטרינג שיביאו לה סעודות שלמות
וכמובן היא מעדיפה בצורה של קייטרינג כי היא לא יודעת כמויות מספיק בשביל לקנות באיזו מעדנייה וכן גם כך זה חוסך לה את כל העניין של האריזה וההתעסקות עם האוכל...
1. קודם כל השאלה האם בכלל יש כזה דבר להזמין רק 5 מנות לכל סעודה ?
2. וכן האם צריך לבוא לקחת או שזה מגיע עם משלוח עד הבית ?
3. וכן היא מעוניינת לדעת כמה זה עולה ?

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תנסי:\0504117322
קייטרינג משובח אבל אני לא בטוחה אם למנות קטנות.

שרי :)

משתמש פעיל

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
מנדיס בצפת 053-8094583
זאפטיג בטבריה עילית 04-8113404
השטעטיל צפת 072-3924173

בכל אלו אפשר להזמין סעודות לשבת
זכור לי שיש משלוחים גם, לא זוכר אצל מי

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
אבל את לא חושבת שבמנדיס יצא לה הרבה יותר יקר ?

ידועה לך האם הם מהצפון או שיש להם משלוחים ?

ושוב תודה על התגובות !
למען האמת לא יודעת כמה הם לוקחים.
אבל מה שהתכוונתי זה שהם יודעים להתאים כמויות

או שתמצאי איזה כאן איזו מישהי חמודה מהצפון שמבשלת השבוע שבת לבית ותרצה להוסיף עוד כמה מנות בשבילך
בשמחה הייתי עושה את זה אבל אני רחוקה מהצפון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה