דרוש מידע האידישע קאפ

חושב נכון

משתמש צעיר
יש לי קו עבודות בשם עבודה ברגע ואני מחפש לשדרג אותו ,
כרגע יש שם שני שלוחות נפרדות לנשים וגברים, וכן זה מחולק לפי עבודה קבועה או זמנית,
יש לכם רעיונות נוספים אשמח מאוד לשמוע!!
נ.ב וכן איך מושכים מעסיקים שיפרסמו דווקא אצלי...
{בבקשה לא לבקש מספר טלפון שלא יהיה סיבה להנהלת פרוג הנכבדה לחסום את הפורום...}
פלוני הציע לי לדוגמא רעיון חמוד למדי - שבמקום שמחפש העבודה יהיה צריך לרשום את מספר הטלפון של המעסיק לאחר שמיעת העבודה. שיהיה ניתן לחייג אליו אוטמטי בשלוחה מסוימת, ( כי המערכת מזהה את מספר הטלפון של המעסיק )
ולאחר תפיסת המשרה המעסיק ימחוק את ההודעה מהמערכת, וכך אוטומטי לא יהיה ניתן לחייג אליו.

ובכך גם יהיה יותר נוח למחפש העבודה בהתקשרות אל המעסיק וגם לחסוך טלפונים מיותרים...

מחכה לתגובות... אנא אל תאכזבו אותי!!!

פרי הארץ

משתמש פעיל
עימוד ספרים
לפתוח שלוחה שאם מישהו רוצה איזה עבודה הוא תופס אותה ואז הוא מעביר את זה שלוחת ה"תפוס" וברגע שהוא מקבל את זה נשלח צינתוק למבקש עבודה ואז ההודעה נמחקת מהמערכת אוטומטית.

זכות התגובה

משתמש פעיל
* שלוחות המחלקות בין עבודה מהבית לעבודה בערים שונות.
* שלוחות המבדילות בין משרה חלקית, מלאה או במשמרות.
* אפשרות לשליחת קורות החיים מהמייל של הקו אל המעסיק ישירות.
* פרסום הקו בלישכות אבטלה ובמקומות שבו הוא יעניין אנשים.
* הוספת שלוחה עם פירוט של מידע הנחוץ ביחסי עבודה: חוקי ביטוח, המלצות לראיון, הלכות עבודה וכדו'.
* הוספת שלוחה עם סיפורי ישועות במציאת עבודה דרך הקו (לאחר סגולות וקבלות)

חושב נכון

משתמש צעיר
לא לשכוח שאני מחפש שהקו יהיה כמה שיותר נגיש ונוח ולא יותר מידי שלוחות עד לשמיעת פרטי העבודה..

חושב נכון

משתמש צעיר
לדוגמה איך אני מפרסם את זה לכמה שיותר בעלי עסקים ברחבי הארץ...
בעלות פרסום זולה יותר = פרסום ממוקד.

הדס99

משתמש מקצוען
יש לך שם הצעות של מנהלות חשבונות עם ניסיון?מחפשת אחת (מספיק ניסיון קל)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

-ARTIK-

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בלת''ק
לדעתי כדאי שבכניסה הראשונה של כל אחד לקו יוכל להגדיר איזה סוג עבודה הוא רוצה (ערים וכו') ובכל פעם שיעלה משהו רלוונטי הקו יצנתק אליו.
בהצלחה

חושב נכון

משתמש צעיר
יש לי אחד שעובד בימות המשיח והוא מכיר את הדברים הללו בע"פ..
אבל אם ברצוני שישדרג לי יותר מהמצב הקיים אני צריך להגיד לו מה הרעיון.
כי את הדברים הבסיסים יש כבר, אבל רעיונות אני עוד מחפש..

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יש לי אחד שעובד בימות המשיח והוא מכיר את הדברים הללו בע"פ..
אבל אם ברצוני שישדרג לי יותר מהמצב הקיים אני צריך להגיד לו מה הרעיון.
כי את הדברים הבסיסים יש כבר, אבל רעיונות אני עוד מחפש..
הרעיון הוא שלוחת חיוג עם זיהוי של המספר של המחייג (באמצעות הוספת זיהוי ע"י אימות - אפשרי גם ב-API), הקמת מסד נתונים שיחזיק מידע על השלוחות + שיוך כתובת שלוחה למספר טלפון שפתח את הצעת העבודה, לאחר שהמשרה נתפסת - השלוחה תימחק באמצעות ה-API.

חושב נכון

משתמש צעיר
הרעיון הוא שלוחת חיוג עם זיהוי של המספר של המחייג (באמצעות הוספת זיהוי ע"י אימות - אפשרי גם ב-API), הקמת מסד נתונים שיחזיק מידע על השלוחות + שיוך כתובת שלוחה למספר טלפון שפתח את הצעת העבודה, לאחר שהמשרה נתפסת - השלוחה תימחק באמצעות ה-API.
אפשר יותר לפרט שגם אני יבין?

חושב נכון

משתמש צעיר

פתוח לשמיעה או בתשלום?
פתוח לשמיעה...
וברשותך לא אפרט יותר מידי מחשש לסגירת הפורום...

חושב נכון

משתמש צעיר
אני לא יודע אם מותר או אסור לכתוב את ההודעה הזאת בקהילת פרוג החשובה.
{ מקסימום שימחקו את ההודעה אבל אנא לא למחוק את הפורום בלי הודעה מוקדמת }
מי שייתן רעיון מוצלח שניישם אותו בפועל בקו העבודות...
יקבל תגמול כספי של 200 ש"ח

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אפשר יותר לפרט שגם אני יבין?

בא נעשה אפיון מסודר:
שלב א: מעסיק מתקשר לקו ומעוניין להשאיר הודעה על חיפוש עבודה.
כדי שנוכל לשייך את ההודעה אליו אנחנו נשתמש להקלטת ההודעה במודול API שיקבל את מספר הקובץ.
השרת שמקבל את מספר הקובץ מבצע במקביל את הפעולות הבאות:
1. יוצר שלוחת חיוג מהמערכת (באמצעות API) אל מספר הטלפון של המעסיק
2. שומר במסד הנתונים בשרת בטבלה יעודית את הערכים: מספר הטלפון של המעסיק, מספר הקובץ
3. מוסיף לשלוחה שבה מושמעות ההקלטות הגדרה שבהקשה על מקש כלשהו (נניח 8) בעת האזנה לקובץ הספציפי יועברו באופן אוטומטי לשלוחה של חיוג למעסיק
שלב ב: מחפש עבודה מתקשר לקו
1. באמצעות API הוא יתבקש לאפשר למערכת לחייג במשך 30 יום הבאים עם המספר שלו
2. בהקשה על מקש 8 (או מקש אחר כפי שהוגדר לעיל) הוא יועבר באופן אוטומטי לשלוחה שתחייג עם הזיהוי שלו למספר הטלפון של המעסיק
שלב ג: המשרה נתפסה והמעסיק מחייג שוב לקו, בשלוחה ייעודית שנבנה נשמיע לו באמצעות API את כלל ההודעות שפרסם (פיתוח קצת מורכב שדורש ידע במודל API של ימות המשיח) ושם הוא יוכל למחוק את ההודעה שפרסם.
עם תקציב פיתוח גדול יותר תוכל גם לאפשר למעסיק להגדיר שהמשרה 'מוקפאת' ומחפש עבודה שיכנס לשלוחת החיוג ישמע הודעה שהמשרה אינה זמינה כרגע ולא יועבר הלאה לחיוג.

חושב נכון

משתמש צעיר
בא נעשה אפיון מסודר:
שלב א: מעסיק מתקשר לקו ומעוניין להשאיר הודעה על חיפוש עבודה.
כדי שנוכל לשייך את ההודעה אליו אנחנו נשתמש להקלטת ההודעה במודול API שיקבל את מספר הקובץ.
השרת שמקבל את מספר הקובץ מבצע במקביל את הפעולות הבאות:
1. יוצר שלוחת חיוג מהמערכת (באמצעות API) אל מספר הטלפון של המעסיק
2. שומר במסד הנתונים בשרת בטבלה יעודית את הערכים: מספר הטלפון של המעסיק, מספר הקובץ
3. מוסיף לשלוחה שבה מושמעות ההקלטות הגדרה שבהקשה על מקש כלשהו (נניח 8) בעת האזנה לקובץ הספציפי יועברו באופן אוטומטי לשלוחה של חיוג למעסיק
שלב ב: מחפש עבודה מתקשר לקו
1. באמצעות API הוא יתבקש לאפשר למערכת לחייג במשך 30 יום הבאים עם המספר שלו
2. בהקשה על מקש 8 (או מקש אחר כפי שהוגדר לעיל) הוא יועבר באופן אוטומטי לשלוחה שתחייג עם הזיהוי שלו למספר הטלפון של המעסיק
שלב ג: המשרה נתפסה והמעסיק מחייג שוב לקו, בשלוחה ייעודית שנבנה נשמיע לו באמצעות API את כלל ההודעות שפרסם (פיתוח קצת מורכב שדורש ידע במודל API של ימות המשיח) ושם הוא יוכל למחוק את ההודעה שפרסם.
עם תקציב פיתוח גדול יותר תוכל גם לאפשר למעסיק להגדיר שהמשרה 'מוקפאת' ומחפש עבודה שיכנס לשלוחת החיוג ישמע הודעה שהמשרה אינה זמינה כרגע ולא יועבר הלאה לחיוג.
זה כבר רעיון שחשבתי עליו והוא מתוכנת ברגעים אלו...
את כל הדברים הטכניים עושה לי בונה המערכות..
חברים אני מחכה לשמוע אתכם!!
האידישע קאפ או לא האידישע קאפ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה