בקשת תפילה האברך יצחק מאיר וייס ז"ל - קבלות לע"נ

פירוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תזכו למצוות!
השלמנו 3 קבוצות!
מזכירה- עד ליום שני הבא לעילוי נשמת "יצחק מאיר בן שמשון" לעילוי נשמת התינוק ולהצלחת האלמנה.
בשורות טובות!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להביא לעולם ילד ראשון כשהחברים שלך תיכף מברמצים את בכוריהם זה להמתין לילד, לא משנה אם זה לא הפירוש הקלאסי של הביטוי. זה לחכות עד שאתה נכנס בשערי הנורמליות והחיים הקלאסיים.
הם חיכו לילד הזה שלוש שנים וזה המון בהתחשב בעבודה שהם גם נישאו בגיל מאוחר...
תזכו למצוות!
השלמנו 3 קבוצות!
מזכירה- עד ליום שני הבא לעילוי נשמת "יצחק מאיר בן שמשון" לעילוי נשמת התינוק ולהצלחת האלמנה.
בשורות טובות!
רק עכשיו ראיתי את כל השרשור הזה, איך זה עובד עניין הקבוצות? אפשר עוד להצטרף?

תודה ויישר כח!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני יושב וקורא וקורא ולא מפסיק להתרגש !!!
על עם ישראל היהודים היקרים ! שמקבלים על עצמם קבלות לחיזוק והתעוררות בשמירת הלשון !!
בטוח לי שהקב"ה יושב ומסתכל עליכם ואומר למלאכי השרת "חזו חזו בני ! הכיתי אותם בכפליים ובמקום לבעוט, הם מתקרבים אלי ומתחזקים בקבלות טובות !!! "
תזכו למצוות ושלא תדעו שום צער. רק עושר ואושר ונחת מכל ילדיכם ושמחה אמיתית !

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
תמיד אפשר- כל שעה זו זכות לכולם! הגענו לשלוש קבוצות, ויש עוד כמה בקבוצה הרביעית, תבחרי שעה שנוחה לך ותעדכני אותי.
תזכי למצוות!

כל הכבוד על היוזמה !
הלוואי שנזכה להתעורר לטוב רק מתוך שמחה והודיה.
מתאימה השעה 16:00-17:00?

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
8c5ba58c1105091b00a8.jpg
WhatsApp-Image-2019-12-17-at-21.14.56-741x1024.jpeg

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הם חיכו לילד הזה שלוש שנים וזה המון בהתחשב בעבודה שהם גם נישאו בגיל מאוחר...
שוב, לא קשור כלל לאשכול, רק מדייקת בעובדות.
הילד הזה נולד שנה אחרי החתונה.
לא ממעיט ולא מקטין בכהוא זה מעוצמת הטרגדיה.
אך מצד שני - לא מחבבת את זה שמנפחים ומעצימים (פה האסון כבר עצום גם ככה עד לבלתי יכולת להכיל) כל אירוע. ביחוד אם זה בעובדות לא נכונות.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שוב, לא קשור כלל לאשכול, רק מדייקת בעובדות.
הילד הזה נולד שנה אחרי החתונה.
לא ממעיט ולא מקטין בכהוא זה מעוצמת הטרגדיה.
אך מצד שני - לא מחבבת את זה שמנפחים ומעצימים (פה האסון כבר עצום גם ככה עד לבלתי יכולת להכיל) כל אירוע. ביחוד אם זה בעובדות לא נכונות.
אין לי מושג זה מה שאמרה לי חברה קרובה שהיא גם בת משפחה שלו.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תמיד אפשר- כל שעה זו זכות לכולם! הגענו לשלוש קבוצות, ויש עוד כמה בקבוצה הרביעית, תבחרי שעה שנוחה לך ותעדכני אותי.
תזכי למצוות!
אני בעז''ה אתחיל מהשעה 11-12 בבוקר. מקווה להצליח בשעות נוספות בהמשך.

יישר כח גדול על היוזמה הברוכה!!

R DESIGN

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג זה מה שאמרה לי חברה קרובה שהיא גם בת משפחה שלו.
אני סתם מתקנת את העובדה היבשה, אף שלא קשור לנושא האשכול -
כי שונאת שעושים מכל טרגדיה פלקט.
זה מתחיל להזכיר את הסגנון של עלוני קופת צדקה, שמפרטים כל אפצ'י שהנפטר עשה בחייו, כל איבחון רפואי שקיבל וכל טראומה שעבר.

אין שום משמעות לכמה זמן חיכה לילד או לזיווג,
ומה עבר בחייו.
אולי אני רגישה מידי לנושא, אבל לי זה מתחבר לרגש המציצנות אותו הוקענו קשות באשכול הסמוך;)
בואו נכבד את הכאב של האבלים, נתחזק לזכותם (כנושא האשכול החשוב!), נקבל קבלה לעילוי נשמתו.
לא נבחש בקורות חייו ובהתמודדויות שעבר.

שוב, אפשר לחלוק עלי, אני רק מניחה פה את דעתי.
:)

מעבר יבוק

משתמש פעיל
בואו נכבד את הכאב של האבלים, נתחזק לזכותם (כנושא האשכול החשוב!), נקבל קבלה לעילוי נשמתו.
לא נבחש בקורות חייו ובהתמודדויות שעבר.
יפה אמרת.
כשקורים טרגדיות הרבה בוחשים בקדירה- איך קרה?באיזה אופן? ומה היה שם ב-ד-יוק?...
אולי קשה לאנשים להשיב אל הלב והם מעדיפים להפנות את המחשבה לכאלו מקומות... לא ממש ברור מה הסיבה, מה שברור- שהקב"ה מבקש ממנו משהו, לא ענינו לו בדרך אחרת- אז הוא מבקש כך.
אבל בגמרא כתוב- (לא מצטטת במדויק) אלו הם דברים בטלים? לבדוק איך נפטר פלוני!!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה