מידע שימושי דרוש תרופת פלא מניסיון לפיסורה!!! מניסיון בלבד!!!

P.R.

משתמש מקצוען
אני מדבר יומיום אחרי שהתחלתי עם השמן קוקוס 7,8 פעמים ביום,
תוצאות מדהימות החלמה של בין 80 ל90 אחוז החלמה,
ישבתח שמו לעד,
תודה רבה רבה רבה רבה על העצה!!!!
תודה רבה על העידכון,
אני ג"כ סובלת מזה הלוך וחזור, ניסיתי המון, ועדיין לא הגיע הפתרון הסופי.
בזכותכם אנסה את העיצה הזו,
ואם זה יעזור, והיה זה שכרכם, ושכרו של
chh
תודה רבה רבה,
אשתדל ג"כ לעדכן אחרי כמה ימי טיפול.
בכדי לעזור לעוד אנשים!

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עוד שאלה כמה זמן אתם אחרי הדבר הזה? זה לא חזר? אתם ממשיכים עם התזונה התובענית? תכשירים לריכוך,נורמלקס וכדומה? חשוב לי מאוד
עם התזונה והתכשירים הנ"ל הפסקתי עוד לפני השמן קוקוס, הם לא עזרו בכלל
זה היה לפני 3 שנים, אז היה תקופה של 2-3 חודשים ששמתי שמן קוקוס פעם-פעמיים ביום, אח"כ הפסקתי וראיתי שזה בסדר. פעם ב... (חצי שנה-שנה) חוזר לי איזה כאב קטן, ולכן יש לי תמיד זמין שמן קוקוס, עוד יומיים של מריחות וזהו

עברי אנכי 1

משתמש צעיר
תודה רבה על העידכון,
אני ג"כ סובלת מזה הלוך וחזור, ניסיתי המון, ועדיין לא הגיע הפתרון הסופי.
בזכותכם אנסה את העיצה הזו,
ואם זה יעזור, והיה זה שכרכם, ושכרו של
chh
תודה רבה רבה,
אשתדל ג"כ לעדכן אחרי כמה ימי טיפול.
בכדי לעזור לעוד אנשים!
והיה זה שכרנו...
אני רוצה לציין שהיום אני כבר ממש הולך על הרגלים ומתפקד לחלוטין,מה שלא יכולתי לחלום בשבועיים שלוש האחרונים,
כל התפילות בבית,תפילות עמידה בישיבה... סבל לא נורלמי

עברי אנכי 1

משתמש צעיר
עם התזונה והתכשירים הנ"ל הפסקתי עוד לפני השמן קוקוס, הם לא עזרו בכלל
זה היה לפני 3 שנים, אז היה תקופה של 2-3 חודשים ששמתי שמן קוקוס פעם-פעמיים ביום, אח"כ הפסקתי וראיתי שזה בסדר. פעם ב... (חצי שנה-שנה) חוזר לי איזה כאב קטן, ולכן יש לי תמיד זמין שמן קוקוס, עוד יומיים של מריחות וזהו
זה באמת מעניין, כי חרשתי כ"כ הרבה אתרים שמדברים על הבעיה(היה לי מספיק זמן...) ואף אחד לא עשה מזה וואוו...
ישבתח שמו לעד ששם את כל הבריאות בטבע שהוא ברא,ונותן לכל אדם לגלות בזמן המתאים לא לפני ולא אחרי....
את התרופה שלו..

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
זה באמת מעניין, כי חרשתי כ"כ הרבה אתרים שמדברים על הבעיה(היה לי מספיק זמן...) ואף אחד לא עשה מזה וואוו...
ישבתח שמו לעד ששם את כל הבריאות בטבע שהוא ברא,ונותן לכל אדם לגלות בזמן המתאים לא לפני ולא אחרי....
את התרופה שלו..
מה קורה כיום?
איזה שמן קוקוס השתמשתם?
שואלת בשביל בעלי שסובל מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה