דרוש רעיונות לפעילות בשטח פתוח

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אני צריכה להפעיל קבוצת ילדים ונערות בשטח פתוח
תהיה חלוקה לבנות סמינר/בנות יסודי/בנים מגיל 7 ומעלה/בנים ובנות מגיל 7 ומטה

אשמח לקבל רעיונות לפעילות של חצי שעה עד שעה
עדיף עם כדור כי אי רוצה לתת מתנה כדור לכל משתתף

מירה כ

משתמש סופר מקצוען
פעם נדרשתי להפעיל כ-150 בנות בכיתה א' בתוך גן החיות התנ"כי.
(בזבזתי המון זמן וכח כדי לארגן לנו את האולם הקטן שיש שם, ובסוף התברר שאמורה להיות שם איזו הרצאה לערביות (!) ולכן לא נקבל את האולם. אז את התכנית של האולם שמרתי לשבוע שאח"כ ועשיתי אותה בבי"ס)
בקשתי מראש שיקנו לכל הילדות 'מפריחי בלונים' בשקל. הושבתי את הילדות על הרצפה ליד תיבת-נח (למי שמכיר) וצעקתי - כי אפילו רמקול לא היה לי:
מי שקמה היום מוקדם בבוקר מרוב התרגשות - שתפריח בלונים.
מי שהלכה יותר מוקדם לבי"ס בגלל הטיול - שתפריח בלונים.
מי שיש לה קרוב משפחה או שכן בשם אריה/זאב/דב/צבי - שתפריח.
מי שיש לה קרוב משפחה בשם נמר - שתפריח... אה, אין כזה שם? חבל.
מי שיש לה קרובת משפחה או חברה או שכנה בשם רחל (שזו כבשה בעצם)/ יעל/איילה - שתפריח.
וכן הלאה.
ובסוף:
מי שעדיין לא הפריחה כלום - שתנשוף עכשיו 3 פעמים.
וכולן ביחד - 10 פעמים.

מורה אחת הסריטה אותן, וזה היה מדהים. והילדות יצאו מרוצות מאד ב"ה.

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
ח-מ-ו-ד!!!!!!
אז טוב שהערביות תפסו את האולם:p
קניתי!
נראה מלהיב וחוויתי במיוחד!!

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
אהה....
אז סייעתא דשמיא שהיתה לך עוד תוכנית.
בכל אופן אהבתי אותה ובעזרת ה' נעשה אותה גם

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ת ח ר ו י ו ת
תחרויות ועוד פעם,
לכל גיל ובכל מצב,
צריך הרבה רעיונות יפים לתחרויות, מחלקים את הקבוצה לכמה חלקים לפי נושא רלוונטי חיה, צבע וכד'
ועושים תחרויות: מי מנפח הכי הרבה בלונים ומפוצץ לשני, מי אוסף הכי הרבה פונפונים עם האף(הדבקנו לילדים דבק דו"צ לאף והם היו צריכים לאסוף איתו פונפפונים ולהביא לאחראי על השמירה, תחרות של בניה של מגדל קשים ועוד - כיד הדמיון הטובה...

נס שאני כאן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפקות ואירועים
ת ח ר ו י ו ת
תחרויות ועוד פעם,
לכל גיל ובכל מצב
צודקת
חשבתי על תחרויות לגיל הביניים (בנים ובנות בהפרדה)
ובעיקר לבנים שהם צריכים משהו אנרגטי ושמח
אז אני פותחת בתחרות מס' אחד.:p
מי מביאה לי הכי הרבה רעיונות לתחרויות?
(אני אפדבק אותה בלייק;))

ששונית

משתמש מקצוען
אפשר לשחק סטרטגו חי (אל הדגל)
אבל ברמה גבוהה: מחלקים את הקבוצה לכמה חילות, (אם אתם נמנים על חוגים יותר קיצוניים בנושא צבא, אפשר לכנות את זה בשמות אחרים כמו חיילי שח מט וכאלו, ואם רוצים תמיד אפשר להגייס לרעיון את מלחמת היצר או כוחות הטוב בכוחות האופל...)
כל חיל (י' בחיריק) מקבל תג בצבע שונה שחובה להצמידו לדש.
את קובעת את הכללים איזה חיל (כנ"ל) רשאי לעצור איזה חיל, מהו הדגל, באיזה אופן רשאי כל חיל לרוץ (אלכסון, קפיצות, זוגות,) ומתי - דקה כן דקה לא וכד'
ואם את רוצה שבסוף יקבלו משהו, הדגל יכול להיות אריזה ובה מתנה לכל אחת

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני עשיתי פעם יום תחרויות בפארק לבנות יסודי ובכל תחרות הכתה שניצחה קיבלה עוד קופסא של אביזרים ( בלונים. קרי פונים. ניירות וכו...) לקישוט העץ שלהם בנושא הפעילות לסיום היה לנו שורה של עצים מקושטים להפליא. היצירתיות של הבנות הייתה מדהימה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה